Home » Uzaklastirma » “Your computer was infected” Bitcoin e-posta kaldır

“Your computer was infected” Bitcoin e-posta kaldır

Edemez Kaldır Kaldır “Your computer was infected” malware pop-up ?

E-posta okur:

Merhaba, ben bir hacker ve programcı, ben parolanızın birini biliyorum: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * [[ 3]] Your computer was infected benim özel malware ile, tarayıcı güncellendi değil çünkü/yamalı, bu durumda sadece bazı Web sitesini ziyaret etmek için yeterli nerede benim Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız IFRAME otomatik olarak enfekte almak için yerleştirilir-Google: “sürücü-istismar”.
Benim Malware bana tüm hesapları (yukarıdaki parolayı görmek) tam erişim verdi, bilgisayarınız üzerinde tam kontrol ve benim için Webcam üzerinde casusluk mümkün oldu.
Ben tüm özel veri toplanan, size (Web kamerası aracılığıyla) birkaç video kaydedildi ve kendınızı tatmın KAYDEDILDI!!!
Ben her yerde, çok hasta insanlar ve sizin videoları, kişileri göndermek, sosyal ağ ve her yerde onları Post Darknet dahil olmak üzere her yerde, tüm özel verileri yayınlayabilirsiniz!
Sadece bunu yapmaktan beni engelleyebilir ve sadece ben size yardımcı olabilir, hiçbir izleri sol, benim iş yapıldı sonra benim malware kaldırıldı ve bu e-posta (ler) bazı hacklenmiş sunucudan gönderildi…
Beni durdurmak için tek yolu, tam olarak $800 Bitcoin (BTC) ödemek etmektir.
Bu çok iyi bir teklif, Eğer ödemeyin olacak tüm bu korkunç bok ile karşılaştırıldığında!
Kolayca burada Bitcoin satın alabilirsiniz: www.paxful.com, www.coinbase.com, veya size yakın Bitcoin ATM için kontrol, ya da diğer değiştirici için Google.
Bitcoin ‘i doğrudan cüzdanıma gönderebilir veya burada ilk önce kendi cüzdanınızı oluşturabilirsiniz: www. Login. Blockchain .com/ en/ # /signup/, sonra benim için almak ve göndermek.
Bitcoin cüzdanım:
Kopyala ve Yapıştır, bu (cAsE-sEnSEtiVE)
3 gün vaktin var.
Bu e-posta hesabına erişim var gibi, bu e-posta okunup olup olmadığını bilecektir.
Bu e-posta birden çok kez alırsanız, bunu okumak emin olmak için, benim Mailer Script bu gibi yapılandırılmış ve ödeme sonra bunu görmezden olabilir.
Ödeme aldıktan sonra, ben tüm verilerinizi kaldırmak ve hayat daha önce olduğu gibi huzur içinde canlı olabilir.
Bir dahaki sefere Web ‘de gezinmeden önce tarayıcınızı güncelleyin!

Bir e-posta sizi uyarır ise “Your computer was infected,” panik yapmayın! Bu uyarı yasal değil. E-posta bir aldatmaca olduğunu! Bu ortak bir online aldatmaca ‘s. Arkasında dolandırıcılara tehlikeli bir virüs ile bilgisayarınıza bulaşmış hackerlar gibi davranacak. Onların parazitlerinin özel anlarda sizi tehlikeye atması için bir video kaydetmesini başardılar. Bu suçlular, sizin taleplerine uymayan multimedya tehlikeye sızdırmaya tehdit ediyor. Mesaj özellikle geçmişte kullandığınız bir parolayla bahsediliyorsa tehdit halinde görünüyor. Yine, panik yapmayın! Bu bilgiler, sızdırılmış oturum açma kimlik bilgilerinin çevrimiçi veritabanlarından elde edilebilir. Tabii ki, hala bir sızdırılmış şifre kullanıyorsanız, bunu değiştirmeniz gerekir. “Your computer was infected” Bitcoin e-postası gününüzü mahvetmesine izin vermeyin. Bu mesaj, kurnaz suçlular tarafından oluşturulan bir metindir. Sahtekârlar seninle psikolojik oyunlar oynar. Sizi istenmeyen eyleme itmek için ortak yanlış anlama ve korkuları kullanıyorlar. İşlerini kolaylaştırma! Onların talimatlarını takip etmeyin! Kendinize bir iyilik yapın ve aldatmaca e-postayı silin. Spam e-postalar genellikle scamware gibi parazitler aracılığıyla yayılır gibi bir virüs taraması çalıştırmak yararlı olabilir. İşletim sistemi enfeksiyonları ücretsiz ve hareket emin olun.

Remove “Your computer was infected”

Nasıl bulaştı?

“Your computer was infected” e-posta genellikle scamware nezaket tarafından açılır. Parazit, hileli ve zorçuğu içine girer. Bu tehdit sahte güncellemeler, yazılım paketleri, sahte güncellemeler ve bozuk bağlantılar arkasında pusuda. Ayrıca spam mesajları aracılığıyla işletim sistemine ulaşabilir. Malware dağıtım hileler onbinlerce vardır. Bir parazitin nereden saldırabileceği hakkında hiçbir zaman bilebilirsiniz, bu yüzden gardiyanı yüzüstü bırakmayın. Eğer rüzgar dikkatli atmak hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. Diğer taraftan, sizin tetikte, yeterince PC enfeksiyonları ücretsiz tutmak için güçlüdür. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Doğru kararı ver. Dikkatsizlik üzerinde dikkat seçin! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Tehlikeli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Yazılım ve güncellemeleri saygın (tercihen resmi) kaynaklardan indirin. Ve, tabii ki, kurulum süreçleri üzerinden acele etmeyin. “Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Yüklü olmak üzere olan tüm istenmeyen ekstra uygulamaların seçimini kaldırın ve şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Şüpheli bir şey fark ederseniz kurulum dışında opt çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

“Your computer was infected” Bitcoin e-postası korkutucu olabilir. Bu mavi dışarı açılır ve ciddi bir sorun elde etmek için tehdit ediyor. Bu planın arkasındaki dolandırıcılara kurbanlarını nasıl kandırmaya çalışan deneyimli manipulatörler var. Eğer durumu göz önünde bulundurmanız için biraz zaman alırsanız, e-postanın ne kadar saçma olduğunu fark edersiniz. Suçluların hangi web sitesinin bilgisayarınıza bulaşmış belirtmezseniz unutmayın. Sizin adınıza veya kullanıcı adınıza hitap etmezler. Ve en önemlisi, enfeksiyon ve videonun varlığı hakkında kanıt sağlamıyorlar. “Your computer was infected” e-posta iyi fabrikasyon yalanlar yığını olduğunu. Suçlular ne yaptıklarını biliyorlar. Bitcoin talep ediyorlar. Bu para birimi takip edilemez. Eğer sahtekârların taleplerini karşılamak için hata yaparsanız kimse geri para almak yardımcı olabilir. Bu suçluların sponsoru olma! Ödeme hiçbir şeyi başarmaz. Zamanını ve paranı harcıyorsun. Ayrıca anonimliğini harcayacaksın. Şu anda, e-posta adresiniz spam mesajları ile bombardıman olsun yüzlerce biridir. Eğer fidyeye başvurırsanız, ya da daha kötüsü, Eğer fidye ödemek, kendinizi kolay bir hedef kanıtlamak olacak. Durumu göz önünde bulundurmanız için zaman ayırın. “Your computer was infected” e-postanın, BILGISAYARıNıZıN scamware olduğunu belirten bir uyarı olduğunu onaylayın. Bir virüs taraması çalıştırın. Herhangi bir sorunu algılıyorsanız, uygulamanızı onlara dikkat edelim!

Nasıl kaldırabilirim “Your computer was infected” malware pop-up kaldırmak?

Eğer tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirin Eğer enfeksiyon kaldırmak mümkün olmalıdır . Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: Şüpheli yazılımları Add\Remove programlardan kaldırın

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den bilinmeyen eklentileri silin

Adım 3: kalıcı olarak kaldırma “Your computer was infected” Windows kayıt defteri ‘Nden malware.

Adım 1: bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows logosu düğmesine basın ve sonra “R” Run komutunu açmak için
[]

türü “appwiz. cpl

herhangi bir bilinmeyen programı bulun ve üzerine tıklayın. Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. İlk olarak en son yüklenmiş programları gözden geçirin. Genel olarak tüm bilinmeyen programları kaldırmanız gerekir.

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den eklentileri ve uzantıları kaldırın

Kaldır Google Chrome

 • Ana menü‘de Araçlar‘ı seçin — > Extensions
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak herhangi bir bilinmeyen uzantı kaldırın
 • Uzantıyı silmek mümkün değilse, sonra C:\Users\ “bilgisayar adı” \Appdata\local\google\chrome\user Data\default\extensions\gidin ve klasörler tek tek gözden geçirin.
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

 • En son Krom sürümünü kullanıyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • Ayarlar git- kişi ekle

 • tercih edilen bir adseçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dönün ve kişi 1 kaldır
 • Krom Şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Kaldır Mozilla Firefox

 • Firefox ‘U açın
 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Devre dışı bırak ve herhangi bir bilinmeyen Ekle kaldır
 • Firefox ‘un Yardım menüsünü açın

open-help-menu-firefox

 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

Kaldır Internet Explorer

 • IE ‘yi aç
 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin
 • Herhangi bir şüpheli uzantıdevre dışı bırakın.
 • Devre dışı bırakma düğmesi gri ise, Windows kayıt defterine gitmek ve karşılık gelen CLSID silmek gerekir
 • Internet Explorer ‘ın sağ üst köşesinde dişli simgesini tıklatın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla‘yı tıklatın.

IE-reset

 • Kişisel ayarlar sekmesini Sil” i kontrol edin ve sonra Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı olarak Kaldır Kaldır “Your computer was infected” malware kalanlar

Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir kayıt defteri kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Your computer was infected virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in