Home » Uzaklastirma » Xvideos.com adware kaldırma

Xvideos.com adware kaldırma

Edemez Xvideos.com reklamları kaldır ? Bu sayfa Xvideos.com kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

Tarayıcınızın Xvideos.com Web sitesine yönlendirilmeye devam ederse, Eğer müstehcen ve kaba reklamlar mavi dışarı pop, haber çok kötü! Bilgisayarınız artık enfeksiyonlar ücretsiz. Adware davetsiz misafir OS gölgeleri pusuda ve ciddi bir sorun neden olur. Kendini hazırla! Parazitin bir kabus olduğunu. Bu aldatma yoluyla bilgisayarınıza gizlice ve Web tarayıcıları bozur. Krom, Firefox, kenar. Bağışıklık programı yok. Adware yoksul tarayıcılar bulaşır ve cehennemi işkence içine tarama deneyimi döner. Xvideos.com yeniden yönlendirmeler bir reklam istilasının sadece başlangıcıdır. Adware her Web sayfasında yük çeşitli afiş ekler. Ayrıca açılır pencereleri açar ve rasgele metni köprülere dönüştürür. Reklam engelleme aracı, reklamlardan sizi koruyacak kadar güçlü değildir. Sayısız bildirimler “onaylamak” ve “şüpheli uzantılarıyüklemek” için sizi teşvik. Hiçbir şey tıklayın! Bu reklamlar güvenilmez. Adware onları görüntüler. Güvende olmalarını bekleyemezsin. Reklamlar en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötüsü, onlar yanıltıcı ve kötü niyetli web sitelerine trafiği yönlendirmek. Ve bu yeterince kötü değil gibi, ama onların büyük sayı tarayıcınızı yükler ve çöker eğilimli olun. Hata ve çöker bir çığ yüz. Kendini buna karşı koyma! Xvideos.com reklamları görünüyorsa, eylem yapın. Adware gizler ve tespit üzerine silmek nerede bulun! Ne kadar çabuk OS temiz, daha iyi!

Remove Xvideos.com

Nasıl bulaştı?

Adware size Xvideos.com Web sitesi zorlar. Sinsi davetsiz misafir hile yoluyla bilgisayarınıza bulaşır ve reklamların bir kasırga içine atar. Siber saldırıları hayal etmeyin ama. Bu parazitin istilası böyle değil. Hayır, adware o kadar ileri değil. Bu parazitin basit bir uygulamadır. Onun kurulumunu onaylamak için, Kullanıcı, size ihtiyacı var. İzin yok, kabul yok! Adware izniniz aramak için bağlıdır. Ve burada yakalamak ‘s: sormak zorunda öyle outright yapmak zorunda aynı değildir. Adware ince baskı gizler. Sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar, spam mesajları ve korsan yazılım arkasında pusuda. Orada adware dağıtım hileler onbinlerce vardır. Ancak, Xvideos.com reklamların arkasındaki parazitin yazılım paketlerini güvenme eğilimindedir. Bu tehdit, sisteminizi bozmaya çalışırken, seçimini kaldırmak için “unutun”. Bu hatayı yapmayın! Daha sık değil, biz web kapalı indirme uygulamaları bonus yazılımı ile birlikte gelir. Kendi yüklemelerinde acele ederseniz, kötü niyetli ekstralar ile sonunda olabilir. Şansa güvenme! “Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, advanced/ Özel seçeneğini kullanın. Tüm istenmeyen ekstralar seçimini kaldırın. Ve onları kabul etmeden önce şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Eğer şüpheli bir şey fark Eğer kurulum dışında opt!

Neden bu kadar tehlikeli?

En kısa sürede Xvideos.com Web sitesi açılır, sorunları izleyin. Tarayıcınız reklamları ile sular altında alır. Kuponlar ve indirimler, reklamsız olarak kullanılan Web sayfalarını bile kapsar. Reklamlar videolarınızı duraklatır. En az beklediğiniz pop-up görünür. Ve tüm kapalı üst, şüpheli web siteleri yeni sekmeler ve pencereler yük. Bu can sıkıcı reklamlar, ancak, gerçek bir sorun değildir. Bu adware enfeksiyon sadece yan etkileri vardır. Sadece reklamları daha yakından göz atın, bunların çoğu tarama faaliyetleri ile ilgili olduğunu fark edecektir. Çünkü bu rahatsız edici pop-up size hedef vardır. Bunların arkasındaki adware tarama alışkanlıkları çalışmalar ve toplanan veriler üzerinde reklam seçimi üsleri. Sence bu iyi biter mi? Parazitler ilk günden itibaren seni izliyor! Hangi Web sitelerini ziyaret ettiğini, takip ettiğin bağlantıları, hangi videoları izlemini bildiğini bilir. Gizli mod sizi gizleyemez. Parazitler her şeyi bilir! Ve yeterli veri olduğunu gördüğü zaman, bilinmeyen üçüncü taraflara her şeyi satıyor. Gereksiz riskler almayın! Bazı veri parçaları, arama sorgularınızı, örneğin, kişisel ve finansal ayrıntıları sızdırabilir. Herhangi bir veri türü özelleştirilmiş online dolandırıcılığı için kullanılabilir söz değil. Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. Adware ASAP kaldırın!

Nasıl kaldırılır Xvideos.com virüs

Xvideos.com enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Xvideos.com enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Xvideos.com Izini izle

Adım 2: Xvideos.com başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Xvideos.com Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Xvideos.com Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Xvideos.com başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Xvideos.com virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Xvideos.com krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Xvideos.com kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Xvideos.com from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox
 • remove Xvideos.com from firefox

  • Internet Explorer ‘ı açın

  • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
  • Internet seçeneklerine tıklayın
  • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
  • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

  remove Xvideos.com from ie

  • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

  Adım 4: Xvideos.com tarafından yapılan hasarı geri al

  Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Xvideos.com için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

  Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
  • Ağ ve Internet ‘e gidin
  • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
  • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

  Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

   gerekir
  • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • hedef alanında Xvideos.com bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
  • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
  • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

  Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Xvideos.com virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

  Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda, bu sistem ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  ↳ Xvideos.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
  Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
   kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

  © 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in