Home » Uzaklastirma » Sendspace pop-up “malware” kaldırma

Sendspace pop-up “malware” kaldırma

Edemez Sendspace reklamları kaldır ? Bu sayfa Sendspace kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

Eğer can sıkıcı bildirimler[tarafından Powered by” her zaman bu kadar tarayıcınızın dokunma, sorun için hazırlanmak görünür. Bilgisayarınız artık enfeksiyonlar ücretsiz. Bir adware davetsiz misafir OS köşelerinde pusuda ve sorunlara neden olur. Kendini hazırla! Bu parazitin bir tehdittir. Kurbanları bir kasırga reklamlarına atar. Adware, ziyaret ettiğiniz her Web sayfasında düzinelerce ve onlarca reklam ekler. Reklamsız olmak için kullanılan hatta web sayfaları afiş ağır olsun. Hiçbir reklam engelleme uygulaması adware durdurmak için yeterince güçlü. Pop-up mavi görünür. Şüpheli web siteleri yeni sekmeleri yükler. Rastgele Web sitesi metni köprülere dönüşür. Reklamlar videolarınızı duraklatır. Davetsiz misafirin doğası bu. O kadar agresif ki, genellikle "malware” olarak adlandırılır. İyi haber, Bu parazitin kötü niyetli olmadığı. Bu bir virüs değil. Adware agresif bir reklam haşere olduğunu. Ancak, sadece bir sıkıntı değildir. Adware çok sayıda çevrimiçi tehditler için tarayıcınızı açar. Bu parazitin sizi tehlikeli sitelere yönlendirmeniz muhtemeldir. Bir dahaki sefere karşı konulamaz bir reklamı görürseniz bunu aklınızda bulundurun. " tarafından getirilen her şey” güvenilmez ve potansiyel olarak tehlikelidir. Online tuzaklar sona erdirme riski yok. En iyi eyleminiz parazitin hemen kaldırılması. Sendspace pop-up görünür en kısa sürede, eylem yapın. Adware pusuda nerede bulmak ve algılama üzerine silin!

Remove Sendspace

Nasıl bulaştı?

Bir adware davetsiz misafir açılır Sendspace pop-up. Parazite gelince, rüzgara dikkat attığınızda bilgisayarınıza girer. Bu adware bir virüs değildir. O-ebil "kesmek” senin OS. Hayır, çok daha sıradan. Adware yükleme onaylamak için, Kullanıcı, size ihtiyacı vardır. İzin yok, kabul yok! Kural bu. Parazitin Rızanızı almak için bağlanmıştır. Ve öyle. Her zaman sorar. Ama bunu mümkün olan en sinsi şekilde yapar. Adware çok sayıda hileler vardır. Bu sahte güncellemeler arkasında pusuda, bozuk bağlantılar, korsan yazılım, Freeware, ve spam mesajları. Nereden saldırabileceği hakkında hiçbir şey bilemezsin. Yani, gardını bırak. Sadece tetikte PC ‘niz enfeksiyon-ücretsiz tutabilirsiniz. Dikkatsizlik üzerinde dikkat seçin. Şüpheli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Yazılımı yalnızca güvenilir kaynaklardan indirin. Ve kurulum sürecini aceleye getirmeyin. Daha sık değil, biz web kapalı indirme uygulamaları bonus yazılımı ile birlikte gelir. Dikkatli değilseniz, kötü niyetli bir ekstra yükleyebilirsiniz. Naiflik içine vermeyin. Eğer pervasızca hareket ederseniz hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. "Sonraki-sonraki-Finish” stratejisini unut. Varsa, advanced/ custom/ el ile kurulum seçeneğini kullanın. Acele etme. Ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Tüm istenmeyen ekstralar seçimini kaldırın. Ve bu "kabul” butonuna tıklatmadan önce, şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyorsanız, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Eğer şüpheli bir şey fark Eğer kurulum dışında opt!

Neden bu kadar tehlikeli?

Sendspace pop-up bir reklam işgali sadece başlangıcıdır. Bu reklamların arkasındaki adware hiçbir sınır bilmez. Seni bir tür reklam ile kızdırmak için bir şans kaçırmaz. Bu açılır pencereleri açar, reklam oynar, Web trafiğini yönlendirir, afiş görüntüler, köprüler içine metin döner. Hiçbir şey tıklayın! Bu sinir bozucu reklamlar en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, Web trafiğini aldatıcı, phishing ve bozuk Web sitelerine yönlendiriyorlar. Bu adware doğası ‘s. Varoluşun tek amacı reklam geliri üretecektir. Senin refah anlaşmanın bir parçası değil. Sürece onun ücretleri alır, herkes tanıtmak için kullanabilirsiniz. Hayal edebileceğiniz gibi, dolandırıcılara cüzdan açmak için daha mutlu. Ve bu sadece buzdağının ucu. Adware sadece tehlikeli Web sitelerine yönlendirmek değil, aynı zamanda sizin hakkınızda hassas bilgiler sızıntı için tehdit eder. Karıştı? Açıklamayı sevmeyeceksin. Sendspace pop-up rasgele değildir. Hayır, adware tarama etkinliklerinizi reklamları üsleri. Bu parazit, bir günden itibaren seni izliyor. Takip ettiğiniz bağlantıları, hangi videoları izlemelisiniz, hangi arama sorgularını yaptığınız izler. Gizli mod sizi gizleyemez. Adware her şeyi bilir! Ve eğer dikkatli değilseniz, kişisel ve finansal detayları kaydedebilirsiniz. Durumu hafife almayın! Adware çok tehlikelidir. IŞLETIM sisteminde yer yok. Kendine büyük bir iyilik yap. Hemen bu davetsiz misafir çıkarın!

Nasıl kaldırılır Sendspace virüs

Sendspace enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Sendspace enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Sendspace Izini izle

Adım 2: Sendspace başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Sendspace Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Sendspace Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Sendspace başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • "Düzenle” butonuna tıklayın
 • "Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • "Uygula” ve "Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Sendspace virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWA[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]HINE\SOFTWA[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]ve gö[[

  61]lin: [RANDOM]

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Sendspace krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Sendspace kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Sendspace from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

remove Sendspace from firefox

 • Internet Explorer ‘ı açın

 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

remove Sendspace from ie

 • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

Adım 4: Sendspace tarafından yapılan hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Sendspace için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

  gerekir
 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alanında Sendspace bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Sendspace virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda, bu sistem ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Sendspace virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in