Home » Uzaklastirma » Remove Watch this video of You Facebook Tehdidi

Remove Watch this video of You Facebook Tehdidi

Yapamam. Remove Watch this video of You açılır pencerelerini kaldırma ?

Beklenmeyen iletiler sizi “Bu videonuz izle” diye teşvik ederse, sağlanan bağlantıları tıklatmayın. Bu henüz başka bir online aldatmaca olduğunu. Genellikle Facebook gibi sosyal medya platformlarında yayılır ve oldukça kötü. Dolandırıcılar kişisel bilgilerinizi paylaşmanız için sizi cezbetmek için kimlik avı hileleri kullanırlar. Sizi yasal görünümlü kimlik avı sayfalarına yönlendirirler. Kendi aldatmaca web sitelerinin tasarımı meşru web platformlarının giriş sayfalarını taklit eder. Kimlik avı sayfasını yükledikten sonra, bir ileti hesabınızda “Bu videonuzu izleyin” için hesabınıza giriş yapmanıza neden olur. Bu hatayı yapma. Aldatıcı bir sayfadasın! Girdiğiniz her şey dolandırıcıların sunucusuna yüklenir. Suçlular giriş kimlik bilgilerinizin, iletişim bilgilerinizin ve finansal bilgilerinizin peşindedir. Bu suçlular cüzdanını hedef alıyor! Öyle ya da böyle, seni soyacaklar. Hesaplarınızı kaçırıp size şantaj yapabilirler. Hatta banka account/ kredi kartı bilgilerinizi onlara sağlamak için sizi cezbetmek için yönetebilirsiniz. Bu yetenekli manipülatörleri hafife almayın. Ne yaptıklarını biliyorlar. İletilerini silin ve gelen kutunuza dikkat edin. Daha fazla ileti alırsanız, virüs taraması çalıştırın. Aldatıcı mesajlar genellikle scamware parazitler tarafından yayılır. Bir sorun tespit ederseniz, hemen başa çık. Bu parazitler asla boş takılan lar. Onlar arka planda çalışmak ve sürekli online tuzaklar içine kurbanlarını cezbetmek için deneyin!

Remove Watch this video of You

Nasıl enfekte oldum?

Scamware genellikle You mesajlarıbu videoyu izleyin yayılır. Parazit bilgisayarınıza gizlice ve aldatıcı mesajlar ve bozuk reklamlar bir kasırga içine atar. Yine de gelişmiş siber saldırıları hayal etmeyin. Scamware bile bir virüs değildir. Bu basit bir uygulamadır ve bu nedenle, standart yükleme yordamları izler. Scamware yüklemeonaylamak için size, kullanıcıya ihtiyacı var. Senin “Evet”in olmadan devam edemez. Bu parazit senin rızanı isteyecektir. Ve öyle de oluyor. Her zaman sorar. Ama bunu mümkün olan en sinsi, en aldatıcı şekilde yapıyor. Scamware gölgelerde gizler ve onayınızı çalar. Bu parazitler genellikle yazılım paketleri, korsan uygulamalar, sahte güncellemeler ve bozuk bağlantılar arkasında pusuda. Onların hileleri senin saflığından besler. Dikkatin, diğer taraftan, enfeksiyonları önler. Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ sizi bağışlayabilir. O yüzden tembel olma. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın! Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım ve güncellemeleri indirin. “Next-Next-Finish”kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [ advanced/özel seçeneğini kullanın. Bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

Watch Facebook aldatmaca bu videoyu kötü biridir. Korkularınızla oynuyor ve sizi hassas detayları açığa çıkarmanız için zorluyor. Kötü haber, deneyimli suçlular ile ilgileniyor olmasıdır. Bu insanlar kurbanlarını istenmeyen eylemlere nasıl iteceklerini biliyorlar. Onlar mali ve kişisel bilgileri paylaşmaya itmek için ortak yanlış anlamalar ve korkularınızı kullanın. İşlerini kolaylaştırma. İzle’nin sizi dolandırıcılık web sitelerini ziyaret etmeye iten bu videosunu izlemesine izin vermeyin. Bu aldatıcı sayfalar sadece kişisel bilgileri çalmak değil, aynı zamanda virüs ve kötü amaçlı yazılım yayıldı. Suçlular sınır tanımıyor. Onların tek amacı sizin pahasına bir nane yapmaktır. Onların sponsoru olma. Seni soymalarına izin verme! Kimlik avı iletilerini en kısa sürede silin! Bilgisayarınızın enfeksiyonlardan arındığından emin olun ve devam edin. Bu videoyu izleyin, sizi dolandırmanın gününü mahvetmesine izin vermeyin!

Açılır Pencereleri Nasıl Kaldırabilirim Remove Watch this video of You

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz, enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Ekle\Kaldır Programlarınızdan şüpheli yazılımı kaldırın

ADIM 2: Chrome, Firefox veya IE’den bilinmeyen eklentileri silme

ADIM 3: Remove Watch this video of You pencere kayıt defterinden kalıcı olarak kaldırın.

ADIM 1 : Bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows Logo Düğmesine ve ardından "R” tuşuna basarakRun Komutunu açın[]

Type “Appwiz.cpl

[Bilinmeyen programı bulun ve tıklayın . Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. önce en son yüklenen programları gözden geçirin. Genel olarak bilinmeyen tüm programları kaldırmanız gerekir.

ADIM 2 : Eklentileri ve uzantıları Chrome, Firefox veya IE’den kaldırın

Kaldırma Google Chrome

 • AnaMenü’de Araçlar—> Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak bilinmeyen uzantıları kaldırma
 • Uzantıyı silemezseniz C:\Users\”bilgisayar adı“\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\’a gidin ve klasörleri tek tek inceleyin.
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

 • En son krom sürümünü kullanıyorsanız aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • ayarlara git – Kişi ekle

 • tercih edilenbir ad seçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dön ve kişi 1 kaldırın
 • Chrome şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Mozilla Firefox’tan kaldırın

 • Açık Firefox
 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • Bilinmeyen eklemeyi devre dışı bırakma ve kaldırma
 • Firefox’un Yardım Menüsünü Açın

open-help-menu-firefox

 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

Kaldırma Internet Explorer

 • Açık IE
 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantılarına Git
 • Şüpheli uzantılarıdevre dışı bırakma.
 • Devre dışı bırak düğmesi griyse, Windows Kayıt Defteri’nize gitmeniz ve ilgili CLSID’yi silmeniz gerekir
 • Internet Explorer’ın Sağ Üst Köşesinde Vites Simgesi’ne tıklayın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yıtıklatın.

IE-reset

 • Kişisel Ayarları SilSekmesini Sil ” ve ardından Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı Olarak Kaldırın Remove Watch this video of You Artıkları

El ile kaldırma nın başarılı olduğundan emin olmak için, herhangi bir kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Remove Watch this video of You virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in