Home » Uzaklastirma » Reco Virüs Nasıl Kaldırılır (+Dosya Recoçok)

Reco Virüs Nasıl Kaldırılır (+Dosya Recoçok)

Ransomware Nasıl Kaldırılır ?]

Okuyucular son zamanlarda bilgisayarlarını önyükleme de görüntülenen aşağıdaki iletiyi bildirmeye başladı:

Dikkat!

Merak etmeyin, tüm dosyalarınızı iade edebilirsiniz!
Fotoğraflar, veritabanları, belgeler ve diğer önemli gibi tüm dosyalarınız en güçlü şifreleme ve benzersiz anahtarla şifrelenir.
recovering dosyalarının tek yöntemi şifre çözme aracını ve sizin için benzersiz bir anahtar satın almaktır.
Bu yazılım tüm şifrelenmiş dosyalarışifresini olacaktır.
Ne garantivar?
Şifreli dosyanızdan birini bilgisayarınızdan gönderebilirsiniz ve biz de şifrenizi ücretsiz olarak çözeriz.
Ama biz ücretsiz sadece 1 dosya şifresini çözebilirsiniz. Dosya değerli bilgiler içermemelidir.
Videoya genel bakış şifre çözme aracını alabilir ve bakabilirsiniz:
*Güvenlik nedenleriyle redacted*
Özel anahtar ve şifre çözme yazılımının fiyatı 980 ABD dolarıdır.
İndirim% 50 ilk 72 saat bizimle irtibata geçerseniz kullanılabilir, sizin için fiyat 490 $ olduğunu.
Lütfen ödeme yapmadan verilerinizi geri yüklemeyeceğinize dikkat edin.
6 saatten fazla yanıt alamıyorsanız e-posta “Spam” veya “Önemsiz” klasörünüzü kontrol edin.

Bu yazılımı almak için e-postaadresimize yazmanız gerekir:
]
]Bizimle iletişime geçmek için e-posta adresini rezerve edin:[

Telgraf hesabımız:
]

Reco kötü şöhretli STOP (DJVU) tehdidinin bir çeşididir. Bu sorun bir girdap içine atar kötü niyetli bir ransomware’s. Araç sisteminize slither için slyness kullanır. Sonra, yozlaşmayı tüm dünyaya yayır. [, verilerinizi kilitlemek için güçlü şifreleme algoritmaları kullanır. Ve sonra, serbest bırakılması için size şantaj yapmaya devam eder. Her şeyi hedefler, pc var. Belge, arşivler, müzik, videolar, fotoğraflar. Hiçbir şey onun ulaşamayacağı bir yerde. Enfeksiyon, her dosyanın sonundaki ‘recouzantısını bağlar ve üzerindeki etkisini sağlamlaştırmaya yöneliktir. Eğer ‘sunrise.jpgadında bir resminiz varsa, ‘sunrise.jpg’ olur. ]’ dedi. Ve bu olduğunda, kullanılamaz hale gelir. Artık erişemezsiniz ve bunu değiştirmenin tek yolu ödeme yapmaktır. Fidye yazılımı size bir fidye notu bırakır. Bu bir “_readme.txt” dosyası. Masaüstünüzde bulabilirsiniz ve içeriği oldukça standart. Bu sizin çıkmaz içine ipuçları, ve takip etmek için talimatlar verir. Sözde, eğer itaat ederseniz, verilerinizin kontrolünü yeniden kazanırsınız. Notta, fidyeyi öderseniz şifre çözme anahtarını alacağınızı iddia ediyor. Daha sonra, bir kez uyguladığınızda, dosyalarınız ücretsizdir. Bu tüm ince ve züppon görünebilir, ama bunu satın almayın. Fidye notu size duymak istediklerinizi söyler. Siber suçlularla uğraştığınızı anlayın. Verilerinizin kontrolünü çalan gaspçılar ve şimdi sizden kâr etmek istiyorlar. Buna izin verme! Onlara hiçbir şey ödeme. Onlarla temasa geçme. Hiçbir şekilde elini uzamayın. Uyumluluk gitmek için bir yoldur.

Nasıl enfekte oldum?

Ransomware tehditleri sisteminize slither için slyness kullanın. ] olan da öyle. Eski ama altın istilacı yöntemlere dönüşür. Ve, fark edilmeden, sizin dışınıza kayma için elinden geleni yapar. Her zamanki maskaralıklar şunlardır. Sahte bir sistem veya program güncellemesi gibi davranmak. Adobe Flash Player veya Java gibi. Bozuk siteler, torrents veya freeware arkasına gizleme. Ve, tabii ki, onlar spam e-postalara açabilirsiniz. Ünlü bir şirketten gelmiş gibi görünen bir tane al. PayPal, DHL veya Amazon gibi bir şirket. Daha sonra, açtığınızda, bir bağlantıyı tıklatmanızı veya bir eki indirmenizi ister. Sözde, bilgilerinizi doğrulamak veya bir satın alma onaylamak için. Eğer onun talimatlarına uyarsan, pişman olursun. Pc’nizde Reco gibi enfeksiyonlara bu şekilde son verebilirsiniz. Her zaman neyi kabul ettiğinizi veya sisteminize girmenize izin verinizi bilin. Teyakkuz uzun bir yol gidiyor. Durum tespiti yapmak için zaman ayırın ve saflık, acele ve oyalama içine vermeyin. Biraz daha fazla dikkat bile seni bir ton dertten kurtarabilir. Dikkatli olun, [, tehditlerin dışarıda tuttuğunu unutmayın. Ve, bunların eksikliği onları davet ediyor. Doğru kararı ver.

Remove Reco

] neden tehlikelidir?

Reco sizi ödemeye teşvik etmeye çalışır. Not, size bırakır, size bir indirim sunuyor. İstenen fidyenin 980 dolar olduğu belirtiliyor. Ancak,“İlk 72 saat bizimle irtibata geçerseniz %50 indirim” ile devam ediyor. Buna kanmayın. Seçeneklerini düşün. Fidyeyi indirimli ya da indirimli olmayan bir fiyata öderseniz, bundan sonra ne olur? Parayı transfer ediyorsun ve sonra bekliyorsun, değil mi? Şifre çözme anahtarını almak için bekliyorsun, söz verdin. Ama ya gelmezse? Ya bu insanlar göndermemeyi seçerse? Bu geçerli bir olasılık. Yoksa işe yaramaz bir anahtar mı gönderiyorlar? Ve doğru olanı bulsan bile, bu kutlama için bir neden değil. Olay şu. Şifre çözme anahtarı için fidye ödüyorsun. Her şeyi şifreleyen enfeksiyonu ortadan kaldırmak için para ödem. Bu da, Reco bilgisayarınızda tekrar saldırmaya hazır olduğu anlamına gelir. Kilidini açtıktan bir dakika sonra verilerinizi kilitlemesini ne engelleyecek? ‘in arkasındaki gaspçıların, sizi kazıklamak için birkaç yolu vardır. Korkundan ve gullibility’den faydalanmalarına izin verme. Onlara bir kuruş bile ödeme. Zamanınızı, enerjinizi ve kaynaklarınızı onlarla uğraşarak boşa harcamayın. Uyma. Zor bir karar ama doğru karar.

Reco Kaldırma Talimatları

ADIM 1: Kötü Amaçlı Süreci Öldür

ADIM 2: Gizli Dosyaları Ortaya Çıkarın

ADIM 3: Başlangıç Konumunu Bulun
]ADIM 4: Reco]ver Reco Şifrelenmiş Dosyalar

ADIM 1: Windows Görev Yöneticisi’ni kullanarak kötü amaçlı işlemi durdurma

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak görev Yöneticinizi açın
 • Fidye yazılımının işlemini bulun. Bunun genellikle rasgele oluşturulan bir dosya olduğunu unutmayın.
 • İşlemi öldürmeden önce, daha sonra başvurmak üzere metin belgesine adı yazın.

end-malicious-process

 • Reco şifreleme virüsüyle ilişkili şüpheli işlemleri bulun.
 • İşleme sağ tıklayın
 • Dosya Konumunu Aç
 • Son İşlem
 • Şüpheli dosyalarla dizinleri silin.
 • Bu sürecin gizleme ve tespit etmek çok zor olabileceğini unutmayın

ADIM 2: Gizli Dosyaları Ortaya Çıkarın

 • Herhangi bir klasörü açma
 • “Düzenle” düğmesine tıklayın
 • “Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • “Uygula” ve “Tamam” düğmesine tıklayın

ADIM 3: Reco şifreleme Virüs başlangıç konumunu bulma

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu na gidin:
]]Remove Reco ] veya
end-malicious-process] veya
end-malicious-process][]]

 • ve ekran Adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Ardından gezgininizi açın ve şuna gidin:

%appdata% klasörünüze gidin ve yürütülebilir dosyayı silin.

Alternatif olarak virüsün yürütme noktasını iki kez kontrol etmek için msconfig windows programı kullanabilirsiniz. Lütfen, makinenizdeki adların rasgele oluşturulabileceğinden farklıolabileceğini , bu nedenle kötü amaçlı dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel tarayıcı çalıştırmanız gerektiğini unutmayın.

ADIM 4: Nasıl reco ver şifreli dosyaları?

 • Yöntem 1: İlk ve en iyi yöntem, sahip olduğunuz da ancak verilerinizi yeni bir yedeklemedengeri yüklemektir.

windows system restore

 • Yöntem 2: Dosya [çok Yazılım – Genellikle ransomware bir dosyayı şifreler zaman ilk bir kopyasını yapar, kopyaşifreler ve sonra orijinal siler. Bu nedenle, orijinal dosyalarınızdan bazılarına recover için çok fazla yazılım dosya reco kullanmayı deneyebilirsiniz.
 • Yöntem 3: Gölge Ses Kopyaları – Son çare olarak, Gölge Ses Kopyalarıile dosyalarınızı geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Paketin Gölge Gezgini kısmını açın ve istediğiniz Sürücüyü seçin [ver. Geri yüklemek istediğiniz herhangi bir dosyaya sağ tıklayın ve üzerine Dışa Aktar’ı tıklatın.
This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Reco virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in