Home » Uzaklastirma » Ppoi.org reklamları nasıl kaldırılır

Ppoi.org reklamları nasıl kaldırılır

Edemez Ppoi.org reklamları kaldır ? Bu sayfa Ppoi.org kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

Tarayıcınız[tarafından reklamlar ” ile sular altına alırsa, "sorun için hazırlanın. Bir parazit bu can sıkıcı afiş, pop-up ve bildirimler görüntüler. Bir yerde işletim sistemi, bir adware saldırgan pusuda köşelerinde ve reklam hasar wreaks. Bu parazitler tam ve mutlak bir tehdittir! Ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde çeşitli afiş ekler, açılır pencereleri açar, video reklamları oynatır. Ve burada durmuyor! Parazitin Ayrıca köprüler içine rasgele metin döner, yanı sıra yükleri yeni sekmeler sponsor web siteleri. Bu Tehditsiz reklamlar ile rahatsız etmek için her fırsatı kullanır. Ama hiçbir şey tıklayın. Her şey "tarafından desteklenmektedir Ppoi.org” güvenilmez! Durumu hafife alma. Bir parazitin bu reklamları görüntüler. Güvende olmalarını bekleyemezsin, daha az güvenilir. Reklamlar en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, Web trafiğini aldatıcı, aldatmaca ve bozuk Web sitelerine yönlendiriyorlar. Bu adware doğası ‘s. Bu sadece tarama deneyimi harabeye değil, aynı zamanda online güvenlik tehlikeye! Ppoi.org reklamları görüntüleneceği sürece, gelecekteki birçok baş ağrısı kendinizi kurtar, eylem yapın. Parazitin saklandığı yeri bulun ve iyi bir şekilde silin. Ne kadar çabuk bu adware kaldırmak, daha iyi!

Remove Ppoi.org

Nasıl bulaştı?

Adware Ppoi.org reklamları görüntüler. Bu bilgisayarınıza gizlice ve kupon ve indirimler bir denize atar "tarafından desteklenmektedir Ppoi.org.” Çok sayıda reklam çok sayıda kullanıcı bir virüs için kendi kaynağını hata aniden görünür. Neyse ki, adware böyle bir şey. Bu parazitler basit bir uygulamadır. Ne kötü niyetli ne de kendi kendine çoğaltmak olabilir; çok daha az "hack” bilgisayarınızı. Eğer rüzgar dikkatli atmak adware cihazınızı bulaşır. Bu parazit PC ‘nize tespit edilmemiş gizlice hile kullanır. Yazılım paketleri sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve spam mesajları gizler. Gölgelerde pusuya yatıyor ve sizin naiviniz üzerinde avlayan! İşini kolaylaştırmayın! Senin bekçi aşağı izin zaman hileler başarılı. Ne zaman senin Due Diligence yapmak, ancak, bilgisayarınızın enfeksiyonları ücretsiz kalır. Yani, tembel olmayın! Dikkatsizlik üzerinde dikkat seçin. Gölgeli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Yazılımı ve güncellemeleri yalnızca güvenilir kaynaklardan indirin. Ve "sonraki-sonraki-Finish” kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Bonus uygulamalarının seçimini kaldırın ve şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Şüpheli bir şey fark ederseniz Kurulum iptal tereddüt etmeyin!

Neden bu kadar tehlikeli?

Ppoi.org reklamları bir veba vardır. Eğer bir video izlemek veya favori web sitelerine göz olsun, onlar her zaman sizi kızdırmak için vardır. Milyonlarca "ads by Ppoi.org” günlük tarayıcınızı sel. Çok sayıda reklam, rahatsız edici ve son derece sinir bozucu. Ancak onlar da sizin ipucunuz! Onlara yakın bir göz atın, Eğer ciddi bir sorun olduğunu fark edecektir. Reklamlar size hedeflenmiştir! Bunlar çevrimiçi etkinliklerle ilişkilidir. Gizli mod tetikleyici reklamları altındaki eylemleriniz bile. Çünkü sürekli çevrimiçi gözetim altındayız! Adware gün biri sizi casuslar ve size karşı tercihlerinizi kullanır. Bu tehdit, reklamlarını takip ettiğiniz bağlantılara, izlediğinizde videolara, ziyaret ettiğiniz web sitelerine dayandırır. Bu tarama alışkanlıkları çalışmalar ve kolay bir hedefe çevirmek için toplanan verileri kullanır! Ve bu sadece buzdağının ucu. Adware kendisini reklam hedeflemeyle sınırlandırmaz. Bu parazit gelir oluşturmak için yayınlanmaktadır. Bunu yapmak için her fırsatı kullanır. Adware ek kar için verilerinizi satıyor! Sence bu iyi biter mi? Eğer şüpheli gündemleri ile bazı bilinmeyen bireyler bilgilerinizi satın bilmek rahat hissediyor musunuz? Ya bazı veri parçaları, arama sorguları, örneğin, gizli ayrıntıları sızıntı? Gereksiz riskler almayın! Kendinizi ve gizliliğinizi koruyun. Adware ASAP kaldırın!

Nasıl kaldırılır Ppoi.org virüs

Ppoi.org enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Ppoi.org enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Ppoi.org Izini izle

Adım 2: Ppoi.org başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Ppoi.org Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Ppoi.org Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Ppoi.org başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • "Düzenle” butonuna tıklayın
 • "Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • "Uygula” ve "Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Ppoi.org virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]NE\SOFTWARE[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] gör[[

  61]n: [RANDOM]

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Ppoi.org krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Ppoi.org kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Ppoi.org from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

remove Ppoi.org from firefox

 • Internet Explorer ‘ı açın

 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

remove Ppoi.org from ie

 • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

Adım 4: Ppoi.org tarafından yapılan hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Ppoi.org için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

  gerekir
 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alanında Ppoi.org bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Ppoi.org virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda, bu sistem ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Ppoi.org virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in