Home » Uzaklastirma » Nasıl kaldırılır Trojan.spy.noon malware

Nasıl kaldırılır Trojan.spy.noon malware

Bu yazı Trojan.spy.noon virüs kaldırmak için yardımcı olabilir. Adım kaldırma adım Microsoft Windows ‘un her sürümü için çalışır.

Trojan.spy.noon Izleme için OS açar kötü bir Truva atı. Bu virüs işletim sisteminizin gölgelerinde pusuya düştüğünde, sorun var! Trojan.spy.noon tam bir tehdittir. Kötü niyetli dosyaları bırakır ve temel sistem süreçlerini bozur. Bu virüs tüm sistem etrafında kökleri yayılır ve her şeyi bozar. Bu, tabii ki, herhangi bir fark belirtileri olmadan olur. Truva bir casus. Gizli olmak için tasarlandı. Bu davetsiz misafir Gölgelerde saklanıyor ve etkinliklerinizi kaydeder. Trojan.spy.noon tuş vuruşlarınızı, pano içeriğinizi ve çevrimiçi etkinlikleri izler. Ayrıca, sistem özelliklerini, hangi uygulamaları yüklediğiniz, kişisel dosyalarınızın bulunduğu, IP ve MAC adreslerinizi de bilir. PC ‘nizin bu virüs liman bile en ufak bir şüphe varsa, hemen eylem almak. Daha fazla zaman Trojan.spy.noon var, kötü senin çıkmaz alır. Bu virüs gizli bilgileri çaldı ve bilinmeyen suçlular ile paylaşır. Gereksiz riskler almayın! Enfeksiyonun farkına varmaz, hareket edin. Kaldırmak Truva ASAP!

Remove Trojan.spy.noon

Nasıl bulaştı?

Sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar, kötü niyetli reklamlar, virüslü web siteleri, korsan yazılım. Truva dağıtım yöntemlerinin onbinlerce vardır. Trojan.spy.noon, ancak, spam mesajları gizli Web seyahat eğilimindedir, yanı sıra diğer malware aracılığıyla. Evet, doğru. Eski iyi spam e-postalar hala virüs dağıtımı için kullanılır. Ancak onların düzeni, eskiden olduğu kadar basit değildir. Dolandırıcılara artık kötü niyetli ekleri güveniyor. Onlar, tabii ki, ama onlar da bozuk bağlantılar embed kullanın. Tek bir tıklama, ya kasıtlı ya da kazara, tüm onlar için umut. İşlerini kolaylaştırma. Gelen kutunuza nasıl etkileşim kurmanıza dikkat edin. Tüm beklenmeyen iletileri olası tehditler olarak kabul edin. Her zaman gönderenleri doğrulayın! Örneğin, bir kuruluştan bir e-posta alırsanız, kendi resmi web sitesine gidin. Orada listelenen e-posta adreslerini sorgulanabilir bir karşılaştırın. Eğer uyuşmuyor, hemen simya silin. Şüpheli adresleri bir arama motoruna da girebilirsiniz. Onlar şüpheli faaliyetler için kullanılmış olsaydı, birisi çevrimiçi şikayet olabilir! Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın!

Neden bu kadar tehlikeli?

Trojan.spy.noon tam ve mutlak bir tehdittir! Gemide bir kez, zaman israfı ve tüm sisteminizi bozur. Virüs sizin OS bir karışıklık yapar. Bu kayıt defteri değiştirir, kötü niyetli dosyaları bırakır ve tehlikeli süreçler başlar. Virüs, işletim sisteminin her bileşenini bozur. Cihazınızı bulaşır ve kötü niyetli girişim ve gözetim için açar. Truva ‘nın doğası bu. Trojan.spy.noon güvenliğinizi zayıflatır ve gizli bilgileri çalar. Bu virüs bir günden itibaren seni izliyor. Parolalarınız, kullanıcı adlarınız, e-posta adresleriniz ve mali bilgileriniz sonra olur. Ayrıca dosyaları olarak kaydedilmiş hassas veriler için sisteminizi taramak olasıdır. Ve bu sadece buzdağının ucu. Trojan.spy.noon Ayrıca bilgisayarınızı ek kötü amaçlı yazılımlara karşı tehlikeye atıyor. Bu virüs PC ‘nize gizlice diğer virüsler yardımcı olabilir çok yönlü bir parazittir. Rahatsız edici adware yıkıcı ransomware, bir şey OS bulaştırmak olabilir. Geleceğin ne tuttuğunu görmek için beklemeyin. En iyi ve tek eylem ders Truva hemen kaldırılmasıdır. Yani, tartışıyor zaman harcama. Virüs pusuda nerede bulmak ve algılama üzerine silin. İyi için OS temizleyin!

Manuel Trojan.spy.noon kaldırma talimatları

Trojan.spy.noon enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Trojan.spy.noon enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Trojan.spy.noon ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: Trojan.spy.noon başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Trojan.spy.noon Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Trojan.spy.noon ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Trojan.spy.noon başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Trojan.spy.noon virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 4: Trojan.spy.noon tarafından yapılan olası hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Trojan.spy.noon için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

[[

  89]]
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Trojan.spy.noon virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda var, tüm sistem veya ağ ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, biz olası virüs kalan veya geçici dosyaları belirlemek için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Trojan.spy.noon virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in