Home » Uzaklastirma » Nasıl kaldırılır “Save You Email” hacker Scam

Nasıl kaldırılır “Save You Email” hacker Scam

Edemez Kaldır Kaldır “Save You Email” malware pop-up ?

“Save You Email” henüz başka bir online aldatmaca olduğunu. Dolandırıcılara kötü niyetli bir Web sitesi aracılığıyla bilgisayarınıza bulaşmış hackerlar gibi davranabilir. Onların virüsü özel anlarda sizin bir video kaydetmek başardı iddia. Dolandırıcılar, Eğer ödeme yapmazsan videoyu sızdırmaya tehdit ediyor. Onların mesajları genellikle kurbanlar geçmişte kullanılan şifreleri söz olarak tehdit görünür. Eğer bir “Save You Email” mesajı alırsanız, panik yapmayın! Durumu dikkate almak için biraz zaman ayırın. E-posta bir aldatmaca olduğunu! Bunun gerçek adınızı ya da Kullanıcı adınızı söz etmediğini unutmayın. Saldırı için hangi web sitesinin kullanıldığını belirtmiyor. Ve en önemlisi, bu videonun varlığının kanıtı sağlamaz. “Save You Email” aldatmaca ortak yanılmalar ve korkuları dayanmaktadır. Sahtekârlar seninle oyun oynar. Onlar sızdırılmış giriş kimlik bilgilerinin yanı sıra scamware hedef e-posta adreslerini biriktirmek için kamuya açık veritabanları kullanın. Suçlular günlük olarak aldatmaca e-postalar milyonlarca yayılır. Onların numaralarına düşmeyin. İletinin ne olduğunu tanıma-Internet ‘in karanlık bir tarafı olduğunu belirten bir uyarı. Sayısız suçlular masum insanları soymak için teknolojiyi sömürüyor. Yalanlarını görün! Aldatmaca mesajı silin ve devam. Tabii ki, hala bir sızdırılmış şifre kullanıyorsanız, hemen değiştirmeniz gerekir. Bu sinir bozucu dolandırıcılığı genellikle scamware yayılmış olduğu gibi bir virüs taraması çalıştırmak da iyi bir fikirdir. Bilgisayarınızın enfeksiyonları ücretsiz olduğundan emin olun ve aldatıcı mesaj unutun!

Remove “Save You Email”

Nasıl bulaştı?

“Save You Email” mesajları genellikle scamware nezaket tarafından açılır. Parazit, sizin OS içine hile ile gizlice ve anksiyete bir kasırga içine atar. Yine de paraziti abartmayın. Bu tehdit ustaca bir virüs değil. Basit bir uygulamadır ve bu şekilde standart kurulum prosedürlerini takip eder. Scamware, Kullanıcı, onay aramak için bağlıdır. Bu sizin “Yes” Aksi takdirde yükleme ile devam edemez gerekir. Ancak, sormak zorunda bu kadar outright yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Parazit, ince baskında gizler ve sizin naivlik üzerinde avlayan. Sahte güncellemeler, yazılım paketleri, sahte güncellemeler ve bozuk bağlantılar arkasında pusuda. Ayrıca spam mesajları aracılığıyla işletim sistemine ulaşabilir. Malware dağıtım hileler onbinlerce vardır. Bir parazitin nereye saldırabileceği hakkında hiçbir zaman bilebilirsiniz, bu yüzden gardiyanı yüzüstü bırakmayın! Sadece sizin tetikte bu hileler başarılı önlemek olabilir. Doğru kararı ver. Dikkatsizlik üzerinde dikkat seçin. Şüpheli bağlantıları takip etmeyin. Tehlikeli Web sitelerinden uzak dur. Ve tabii ki, kurulum süreçleri üzerinden acele etmeyin. “Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ Özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus yazılımının seçimini kaldırın ve şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Şüpheli bir şey fark ederseniz kurulum dışında opt çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

“Save You Email” hacker aldatmaca kötü bir. Bir endişe verici mesaj mavi dışarı açılır ve konfor bölge dışarı atar. E-posta tatsız bir durum açıklar ve istenmeyen eylemleri içine iter. Bilinmeyen suçlular cüzdanınızı açmayı reddederseniz sizi tehlikeye atmakla tehdit ediyor. Bitcoin ‘de ödenen şaşırtıcı bir fidye talep ediyorlar. Tabii ki, para seçimi, henüz bir başka iyi düşünce hareket olduğunu. Kimse Bitcoin işlemlerini takip edemez. Parayı aktardıktan sonra gittiler. Bir şey ters giderse geri ödeme isteyemezsiniz. Ve bu kaçınılmaz! Ödeme hiçbir şeyi başarmaz! Dolandırıcılara karşı hiçbir şey yok. Onların “Save You Email” aldatmaca korkularınızla oyun oynar. Bu kibirli suçluların sponsoru olma! Aldatmaca iletilerini yoksay. Bilgisayarınızın bulaşmış olmadığından emin olun ve devam edin. “Save You Email” Scam gün mahvetmesine izin vermeyin!

Nasıl kaldırabilirim “Save You Email” malware pop-up kaldırmak?

Eğer tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirin Eğer enfeksiyon kaldırmak mümkün olmalıdır . Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: Şüpheli yazılımları Add\Remove programlardan kaldırın

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den bilinmeyen eklentileri silin

Adım 3: kalıcı olarak kaldır “Save You Email” malware Windows kayıt defterinden kaldırın.

Adım 1: bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows logosu düğmesine basın ve sonra “R” Run komutunu açmak için
[]

türü “appwiz. cpl

herhangi bir bilinmeyen programı bulun ve üzerine tıklayın. Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. İlk olarak en son yüklenmiş programları gözden geçirin. Genel olarak tüm bilinmeyen programları kaldırmanız gerekir.

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den eklentileri ve uzantıları kaldırın

Kaldır Google Chrome

 • Ana menü‘de Araçlar‘ı seçin — > Extensions
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak herhangi bir bilinmeyen uzantı kaldırın
 • Uzantıyı silmek mümkün değilse, sonra C:\Users\ “bilgisayar adı” \Appdata\local\google\chrome\user Data\default\extensions\gidin ve klasörler tek tek gözden geçirin.
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

 • En son Krom sürümünü kullanıyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • Ayarlar git- kişi ekle

 • tercih edilen bir adseçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dönün ve kişi 1 kaldır
 • Krom Şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Kaldır Mozilla Firefox

 • Firefox ‘U açın
 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Devre dışı bırak ve herhangi bir bilinmeyen Ekle kaldır
 • Firefox ‘un Yardım menüsünü açın

open-help-menu-firefox

 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

Kaldır Internet Explorer

 • IE ‘yi aç
 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin
 • Herhangi bir şüpheli uzantıdevre dışı bırakın.
 • Devre dışı bırakma düğmesi gri ise, Windows kayıt defterine gitmek ve karşılık gelen CLSID silmek gerekir
 • Internet Explorer ‘ın sağ üst köşesinde dişli simgesini tıklatın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla‘yı tıklatın.

IE-reset

 • Kişisel ayarlar sekmesini Sil” i kontrol edin ve sonra Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı olarak Kaldır Kaldır “Save You Email” malware kalanlar

Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir kayıt defteri kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ “Save You Email” virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in