Home » Uzaklastirma » Nasıl kaldırılır Oprogramowanie Rat hacker e-posta

Nasıl kaldırılır Oprogramowanie Rat hacker e-posta

Edemez Kaldır Kaldır Oprogramowanie Rat malware pop-up ?

Eğer bir e-posta bilgisayarınızı Oprogramowanie Rat virüs liman sizi uyarır, panik yapmayın! Mesaj bir aldatmaca olduğunu. Bu bir aldatmaca. Crooks Oprogramowanie Rat adlı bir virüs ile bilgisayarınıza bulaşmış hackerlar gibi davranacaktır. Onlar onların “Truva” gizli bilgi elde etmeyi başardı iddia, yanı sıra özel anlarda sizin ödün video kaydedildi. E-posta, name/ kullanıcıadı and/ veya geçmişte kullandığınız bir parolayı bahsedilmiş gibi özellikle endişe verici görünüyor. Dolandırıcılara, kendi taleplerine uymamanız halinde özel bilgilerinizi ve taviz vermeyen videoyu pırasa ile tehdit edersiniz. Yine, panik yapmayın! Söz bilgileri kolayca elde edilebilir. Dolandırıcılara sızdırılmış oturum açma kimlik bilgilerinin yanı sıra scamware hedefleri toplamak için kamuya açık veritabanları kullanın. Onlar aldatmaca mesajı sel Web onların aldatmaca kampanyaları ile imal. Onların hileler için düşmeyin! Yalanlarına bak. Dolandırıcılara karşı hiçbir şey yok! Korkularını seni terörize etmek için kullanıyorlar! Suç faaliyetlerine sponsor olmayın. Aldatmaca Oprogramowanie e-postayı silin ve hareket ettirin. Eğer PC ‘nizin bir parazit liman olabilir şüpheleniyorsanız, bir virüs taraması çalıştırın. İşletim sisteminizin enfeksiyon içermeyen olduğundan emin olun ve aldatmaca e-postasını unutun!

Remove Oprogramowanie Rat

Nasıl bulaştı?

Daha sık değil, Oprogramowanie Rat korsan aldatmaca e-posta scamware nezaket tarafından açılır. Bir paraziti bilgisayarınıza gizlice ve Kullanıcı deneyiminizi bir karışıklık yapar. Spam mesajları ile sular altında olsun. Onlar çok kullanıcı bir virüs ile ilgileniyor yanlış sonuca atlamak çok agresif. Durum bu değil! Scamware parazitleri Truva değil, basit uygulamalar. Parazitin standart kurulum prosedürleri takip eder. Scamware, Kullanıcı, onay aramak için bağlıdır. Bu sizin “Yes” Aksi takdirde yükleme ile devam edemez gerekir. Ancak, sormak zorunda bu kadar outright yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Parazit, ince baskında gizler ve sizin naivlik üzerinde avlayan. Sahte güncellemeler, yazılım paketleri, sahte güncellemeler ve bozuk bağlantılar arkasında pusuda. Ayrıca spam mesajları aracılığıyla işletim sistemine ulaşabilir. Sadece sizin tetikte bu hileler başarılı önlemek olabilir. Naiflik yapma! Dikkatsizlik üzerinde dikkat seçin. Şüpheli bağlantıları takip etmeyin. Tehlikeli Web sitelerinden uzak dur. Ve tabii ki, kurulum süreçleri üzerinden acele etmeyin. “Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ Özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus yazılımının seçimini kaldırın ve şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Şüpheli bir şey fark ederseniz kurulum dışında opt çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

Oprogramowanie Rat hacker aldatmaca kötü bir. Onun mesajları mavi dışarı açılır ve konfor bölgenin dışarı atmak. Hırsızlar cüzdanınızı açmayın seni ciddi bir belaya sokmakla tehdit ediyor. Fidye konusunda da utangaç değiller. Suçlular 72 saat içinde ödenen Bitcoin şaşırtıcı miktarda talep. Zaman limiti, tabii ki, bir nedeni vardır. Dolandırıcılar sizi dürtüsel eylemlere itmeye zorlarlar. İşlerini kolaylaştırma! Bu deneyimli manipulators ne yaptıklarını biliyorum. Para seçimi bile iyi düşünülmeli bir hareket. Bitcoin işlemleri takip edilemez. Kimse bir işlem yaptığınızda paranızı geri almak yardımcı olabilir. Yani, harekete gitme. Paranı boşa harcama! Aldatmaca e-postalar çok jenerik olduğunu unutmayın. Bazı detaylar söz, ancak bir bütün olarak metin kullanıcıların çoğunluğu için geçerlidir. Dolandırıcılar da videonun varlığının kanıtı sağlamaz. Sana yalanlar satıyorlar! Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. E-postayı yoksay. Bilgisayarınızın bulaşmış olmadığından emin olun ve devam edin. Oprogramowanie e-posta gün mahvetmesine izin vermeyin!

Nasıl kaldırabilirim Oprogramowanie Rat malware pop-up kaldırmak?

Eğer tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirin Eğer enfeksiyon kaldırmak mümkün olmalıdır . Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: Şüpheli yazılımları Add\Remove programlardan kaldırın

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den bilinmeyen eklentileri silin

Adım 3: kalıcı olarak kaldır Oprogramowanie Rat malware Windows kayıt defterinden kaldırın.

Adım 1: bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows logosu düğmesine basın ve sonra “R” Run komutunu açmak için
[]

türü “appwiz. cpl

herhangi bir bilinmeyen programı bulun ve üzerine tıklayın. Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. İlk olarak en son yüklenmiş programları gözden geçirin. Genel olarak tüm bilinmeyen programları kaldırmanız gerekir.

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den eklentileri ve uzantıları kaldırın

Kaldır Google Chrome

 • Ana menü‘de Araçlar‘ı seçin — > Extensions
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak herhangi bir bilinmeyen uzantı kaldırın
 • Uzantıyı silmek mümkün değilse, sonra C:\Users\ “bilgisayar adı” \Appdata\local\google\chrome\user Data\default\extensions\gidin ve klasörler tek tek gözden geçirin.
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

 • En son Krom sürümünü kullanıyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • Ayarlar git- kişi ekle

 • tercih edilen bir adseçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dönün ve kişi 1 kaldır
 • Krom Şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Kaldır Mozilla Firefox

 • Firefox ‘U açın
 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Devre dışı bırak ve herhangi bir bilinmeyen Ekle kaldır
 • Firefox ‘un Yardım menüsünü açın

open-help-menu-firefox

 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

Kaldır Internet Explorer

 • IE ‘yi aç
 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin
 • Herhangi bir şüpheli uzantıdevre dışı bırakın.
 • Devre dışı bırakma düğmesi gri ise, Windows kayıt defterine gitmek ve karşılık gelen CLSID silmek gerekir
 • Internet Explorer ‘ın sağ üst köşesinde dişli simgesini tıklatın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla‘yı tıklatın.

IE-reset

 • Kişisel ayarlar sekmesini Sil” i kontrol edin ve sonra Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı olarak Kaldır Kaldır Oprogramowanie Rat malware kalanlar

Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir kayıt defteri kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Oprogramowanie Rat virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in