Home » Uzaklastirma » Nasıl Kaldırılır J2Ancheta Aldatmaca E-posta

Nasıl Kaldırılır J2Ancheta Aldatmaca E-posta

Kaldıramıyorum J2Ancheta Kötü amaçlı yazılım açılır pencereleri?

J2Ancheta size e-posta yoluyla şantaj yaparsa, panik yapmayın! Mesaj bir aldatmaca. Yeni bir aldatmaca kampanya istenmeyen eylemlere insanları kandırmak için kötü şöhretli Amerikalı hacker Jeanson James Ancheta adını kullanır. Dolandırıcılar, google’da ararsanız bu yüksek profilli suçlunun kurbanı olduğunuzu düşüneceğiniz umuduyla onun adını kullanıyorlar. Onların numaralarına kanmayın! Scammers dürtüsel eylemlere itmek için sosyal mühendislik hileler kullanın. Ancak yöntemleri oldukça standart. Kaç benzer e-postalar web sel şaşıracaksınız. Dolandırıcılık kampanyaları standart bir şema izler. Suçlular bir porno sitesi aracılığıyla bir virüs ile bilgisayarınıza bulaşmış hackerlar gibi davranın. Parazitlerinin sizin ödün veren bir videonuzu kaydetmeyi başardığını ve kişi listelerinizi kopyaladığını iddia ediyorlar. Eğer cüzdanını açmazsan suçlular bu videoyu sızdırmakla tehdit ediyorlar. Tabii ki Bitcoin’de ödenen şaşırtıcı fidyeyi istiyorlar. Seni kandırmalarına izin verme! Yetenekli bir hacker şantajla vakit kaybetmez, zarar verir! Dolandırıcılığı J2Ancheta iletisini silin ve virüs taraması çalıştırın. Dolandırıcılar genellikle aldatıcı mesajlarını scamware aracılığıyla yaydılar. Bilgisayarınızın parazit barındırmadığından ve devam etmediğinden emin olun.

Remove J2Ancheta

Nasıl enfekte oldum?

J2Ancheta e-postalar genellikle scamware sayesinde açılır. Parazit bilgisayarınıza gizlice ve aldatıcı içerik ile sel. Ancak siber saldırıları hayal etmeyin. Bu parazit bir virüs değil, birçok sınırlaması olan standart bir uygulamadır. Örneğin, dolandırıcı yazılımsizin (kullanıcının) izni olmadan yüklenemez. İzin yok, giriş yok! Parazit senin onayını isteyecektir. Ancak, sormak zorunda düpedüz bunu yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Parazit mümkün olan en sinsi şekilde “evet” çaldı bir düzenbaz olduğunu. Bunu demetler, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve korsan yazılımlar aracılığıyla yapar. Gölgelerde saklanıyor ve saf kullanıcıları avlıyor. İşini kolaylaştırmayın! Dikkatsizliğe karşı dikkatli olun. Çalışkanlığınız enfeksiyonları önleyebilir! Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ sizi bağışlayabilir. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca saygın kaynaklardan yazılım ve güncelleştirmeleri indirin. Yükleme adımlarını atlamayın. “Next-Next-Next-Finish” stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [özel kurulum sihirbazını kullanın. Bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yükleme işlemini iptal etmekten çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

J2Ancheta Aldatmaca kötü bir tanesidir. Onun mesajları aniden ortaya çıkar ve ruh halinizi mahveder. Bu ortak yanlış anlamalar ve korkular yararlanarak istenmeyen eylem içine iter. Hata yapma! Cüzdanını açarsan, geri dönüş olmaz. Deneyimli manipülatörler ile ilgileniyor. Scammers Bitcoin istiyorum – takip edilemez bir para birimi. Bir şeyler ters giderse kimse paranı geri almana yardım edemez. Bu yüzden harekete geçme. Seçeneklerinizi değerlendirmek için zaman ayırın. J2Ancheta iletilerde gerçek adınızın veya kullanıcı adınızın geçilmeyeceğini unutmayın. Bilgisayarınıza hangi web sitesinin bulaştığını belirtmezler. Ve en önemlisi, videonun varlığına dair kanıt sunmuyorlar. Dolandırıcıların sana karşı bir şeyi yok! Fidyeyi ödersen, sadece suç faaliyetlerini teşvik edeceksin. E-postalarını silin ve virüs taraması çalıştırın. Sorunları tespit ederseniz, anti-virüs uygulamanızın bunları düzeltmesine izin verin ve dolandırıcılığı unutun. J2Ancheta e-postaların gününüzü mahvetmesine izin vermeyin!

Malware Pop-up’ları Nasıl Kaldırabilirim?]

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz, enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Ekle\Kaldır Programlarınızdan şüpheli yazılımı kaldırın

ADIM 2: Chrome, Firefox veya IE’den bilinmeyen eklentileri silin
[]]ADIM 3: Windows kayıt defterinden kalıcı olarak kaldırın J2Ancheta Kötü amaçlı yazılım.

ADIM 1 : Bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows Logo Düğmesine ve ardından “R” tuşuna basarakRun Komutunu açın[

Type “Appwiz.cpl

Bilinmeyen programı bulun ve tıklayın . Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. önce en son yüklenen programları gözden geçirin. Genel olarak bilinmeyen tüm programları kaldırmanız gerekir.

ADIM 2 : Eklentileri ve uzantıları Chrome, Firefox veya IE’den kaldırın

Kaldırma Google Chrome

 • Ana Menü’de Araçlar—> Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak bilinmeyen uzantıları kaldırma
 • Uzantıyı silemezseniz C:\Users\”bilgisayar adı“\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\’a gidin ve klasörleri tek tek inceleyin.
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

 • En son krom sürümünü kullanıyorsanız aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • ayarlara git – Kişi ekle

 • tercih edilenbir ad seçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dön ve kişi 1 kaldırın
 • Chrome şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Mozilla Firefox’tan kaldırın

 • Açık Firefox
 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • Bilinmeyen eklemeyi devre dışı bırakma ve kaldırma
 • Firefox’un Yardım Menüsünü Açın

open-help-menu-firefox

 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

Kaldırma Internet Explorer

 • Açık IE
 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantılarına Git
 • Şüpheli uzantılarıdevre dışı bırakma.
 • Devre dışı bırak düğmesi griyse, Windows Kayıt Defteri’nize gitmeniz ve ilgili CLSID’yi silmeniz gerekir
 • Internet Explorer’ın Sağ Üst Köşesinde Vites Simgesi’ne tıklayın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yıtıklatın.

IE-reset

 • Kişisel Ayarları Sil Sekmesini Sil” ve ardından Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı Olarak Kaldırın J2Ancheta Malware Artıkları

El ile kaldırma nın başarılı olduğundan emin olmak için, herhangi bir kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ J2Ancheta virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in