Home » Tarayıcı Korsanlıkları, Uzaklastirma » Maraukog.info Chrome/ Firefox/ kaldırmak IE

Maraukog.info Chrome/ Firefox/ kaldırmak IE

Olamaz Maraukog.info yönlendirme kaldırmak ? Bu sayfa detaylı Maraukog.info içerir kaldırma öğretim!

Maraukog.info Web tarayıcınız aldı mı? Bu sayfa tarafından sağlanan reklamlara yüklediğiniz her Web sitesinde görünür? Açılır pencereleri ve pop-under cover ekranınızın her tarayıcı dokunmatik olarak çok vaktin oluyor? Ne yazık ki, bu doğrudur. Aygıtınız bir enfeksiyon liman. Kötü tarayıcı korsanının işletim sisteminiz enfekte başardı. Neyse ki, tünelin sonunda bir ışık vardır. Tarayıcı korsanının tam teşekküllü bir virüs ama kötü amaçlı bir program değildir. Web tarayıcılar tam kontrol için programlanmıştır. Birden fazla tarayıcı yüklü varsa, emin olun, onlar tüm bozuk. Bir ciddi güvenlik tehdit büyür küçük tarama girişim olarak enfeksiyon başlar. Korsanının göz ardı değil. Tüm bilinen tarayıcılar bozar ve onları cihazlar casusluk içine döner. Parazit kişisel verilerinizi sonra olduğunu. Online faaliyetleri izler. Online her adımını biliyor. Ziyaret hangi web sitelerinin yaptığınız, ne arama sorguları ne videoları izlemek. Gizli modu tarayıcınızın bile parazit saklanamazsın. Maraukog.info korsanının herşeyi biliyor! Ne kötü, size hedef için bu bilgileri kullanmayı biliyor. Bir kez veri yeterli miktarda zararlı vardır, bu bir uzak sunucuya gönderir. Kimse ödemek istediğiniz bilgilere erişim. Sence de biter? Kişisel verilerinizin çarpması suçlular izin vermeyin! Artık bilgisayarınızın enfekte kalır, senin durum daha kötü hale gelir. Öyleyse, vaktini boşa harcama. Maraukog.info korsanının ASAP karşı harekete geçmek!

remove maraukog.info

Nasıl ben ile mikrop?

Maraukog.info korsanının bilgisayarınızı kesmek değil. Bu görünüşünden sürpriz ama infiltrasyon işlemi yenilikçi bir şey değildi. Sadece biraz daha dikkatli olsaydı aslında, sen buna engel. Hava korsanı hakkında bu saldırganların kendilerini yükleyemezsiniz şey. İhtiyaçları, gemiye ulaşmak için (kullanıcı) onayı. Ne ihtiyaçları yok açıkça istemektir. Maraukog.info korsanının istemeden yüklemeden içine kandırdın. Bu genellikle başka bir yazılım ile bir yolculuk hitches veya sel içinde gizler. Parazit de spam e-postaları kullanır ve sahte yazılım güncelleştirmeleri. Senin dikkat bu yöntemler başarılı gelen engelleyebilirsiniz. Görev kolay değildir. Senin bilgisayar virüsü serbest tutmak için her zaman gardını saklamanız gerekir. Özellikle ne zaman yeni bir uygulama yüklemek üzere olduğunuz. Birçok yazılım geliştiricileri ek apps kendi programları yük dosyaları ekleyin. Bu ekstralar daha sık sık–dan değil, kötü niyetli. İstenmeyen uygulamalar yüklemesini önlemek için Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş seçeneğini seçebilirler. Altında belgili tanımlık gereğinden fazla seçimini kaldırın ve hala aslında kurmak için planlanan app yüklemek mümkün olacak. Küçük yazıları için dikkat edin. Sıradışı bir şey görürsen, yükleme hemen durdurun. Her zaman dikkatli dikkatsizlik üzerinde seçin.

Neden bu tehlikeli mi?

Maraukog.info korsanının hafife almamalısın bir parazit değildir. Senin OS hile yoluyla girer. Aynı şeyi diğer parazitler yardımcı olabilir. Gaspçı, güvenlik duvarındaki koca bir delik var. Bu kolay bir hedef çevirmek için agresif ve yanıltıcı pazarlama stratejileri kullanır. Parazit onaylanmamış reklamlar görüntüler ve sponsor sayfalara web trafiği yönlendirir. Böylece, bulaştırmak websites yük veya sayfaları aldatmaca yeniden yönlendirmek olabilir. Online ne çok dikkatli olun. İle bu parazit gemide olanlar meşru daha sahte Web sitelerine yönlendirilmesine olasılığı daha fazladır. Kişisel veya mali bilgilerinizi vermeyin değil. Çok sayıda crooks korsanının potansiyel kurbanlar hedeflemek için kullanın. Bu insanlar suçlular. Parazit ve kaynaklarını kullanmayı biliyorlar. Biz açıklandığı, korsanının tercihlerinizi biliyor. Crooks bu veriler özelleştirilmiş reklamlar oluşturmak için kullanın. Onlar görmek istiyorum ama ne zaman sen tıkırtı belgili tanımlık ads üstünde, şüpheli Web sitelerinde son yukarıya göstermek. Tek bir tıklama sadece bir virüs var olmak downloaded için alır. Tehlike bulunmaktadır ve eylemi kabul etmiş oluyorsunuz. En azından Maraukog.info korsanının size bilgisayarınızı normal olarak kullanmalarını engeller. Bu durum ile koymayın. Eline geçen ilk fırsatta davetsiz misafir Kaldır! Biz bu makalede aşağıda bir el kaldırma rehberi hazırladık. Otomatik çözümler tercih ederseniz, aynı zamanda güçlü anti-malware araç indirebilirsiniz. Seçeneğiniz vardır. Yönteminizi seçin ve hareket! O kadar çabuk, o kadar iyi!

Nasıl kaldırmak için Maraukog.info virüs

Maraukog.info enfeksiyon yaratıcılarının bir yol veya başka bir para kazanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli virüsten koruma şirketi uzmanlarının zararsız virüs yok mu tavsiye ederiz.

Tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirmek eğer kaldırmak gerekir Maraukog.info enfeksiyon. Lütfen, tam sırası bölümündeki yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırabilir veya başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB sopa veya CD gerekmez.

Adım 1: bilgisayar belleği Maraukog.info izlemek

Adım 2: Maraukog.info başlangıç yerini

Adım 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Maraukog.info izlerini silmek

Adım 4: Bu virüs hasarı geri

Adım 1: Bilgisayar belleğindeki Maraukog.info izini

 • CTRL + ÜSTKRKT + ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticisi
 • Dikkatle tüm işlemlerin gözden geçirin ve şüpheli olanlar durdurmak.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Maraukog.info başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları göster

 • Herhangi bir klasör açın
 • Tıkırtı üstünde “düğme
  Organize”
 • Seçin “Klasör ve arama seçenekleri”
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle” işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” düğmesini tıklatın

Temiz windows kayıt defterinden Maraukog.info virüs

 • İşletim sistemini yükleyen bir kez aynı anda Windows Logo düğme ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açık olmalıdır. Tip “Kral naibi”

regedit

Senin OS (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • ve ekran adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • O zaman senin Explorer’ı açın ve gidin: %appdata% klasörü ve delete kötü niyetli yürütülebilir.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmeden kaçınmak için senin ev sahibi eğe temiz

Gidin [[197 için]] /system32/ Drivers/ etc/

ana bilgisayar hacked vardır, olacaktır altındaki bağlı yabancı IP adresleri. Bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Maraukog.info izleri temizlemek

 • Açık Google Chrome

 • Ana Menü Araçlar sonra uzantıları seçin
 • Maraukog.info kaldırmak küçük geri dönüşüm kutusu tıklayarak
 • Google Chrome hiçbir şey geride emin olmak için geçerli kullanıcı silerek Sıfırla

disable Maraukog.info from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı zamanda yapılan sıkıştırma Ctrl + Shift + A
 • İstenmeyen uzantısı devre dışı bırakmak
 • Git Yardım et
 • O zaman sorun giderme bilgileri
 • Firefox Sıfırla ‘ yı tıklatın
 • remove Maraukog.info from firefox

  • Internet Explorer’ı açın

  • Dişli simgesini sağ üst köşesinde tıklayın
  • Internet Seçenekleri ‘ ni
  • araç çubukları ve uzantıları ve devre dışı bırakmak için bilinmeyen uzantıları git
  • Gelişmiş sekmesi seçin ve Sıfırla ‘ yı tıklatın

  remove Maraukog.info from ie

  • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

  Adım 4: Maraukog.info tarafından yapılan hasar geri al

  Bu belirli virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu Internet bağlantınızı kesebilirsiniz. Maraukog.info için Google Genel DNS kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce geçerli sunucu adreslerini bir parça kağıda yazmak emin olun.

  Bu virüs hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açın, Denetim Masası arama kutusuna yazın ve Denetim Masası yukarıda görüntülenen sonuçları seçin Windows Başlat düğmesini tıklatın.
  • Ağ ve Internet gidin
  • ardından Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • o zaman Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin
  • Etkin şekilde internet bağlantısı üzerinde sağ tıklatın ve Özellikler‘ i tıklatın. sekmesi altında bul Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4). Sol üzerinde tıklatın ve sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her iki seçenek otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak bu “otomatik olarak bir IP adresi al” ve ikincisi için ayarlanmalıdır “elde DNS sunucu adresini otomatik olarak!” Ancak bir etki alanı ağı varsa bu ayarları, aksi halde küme için Etki alanı Administrator başvurmalısınız sadece değillerse, onları değiştirmek Internet bağlantısı kıracak!

  Tüm tarayıcı kısayollarınızı de temizlemek gerekir. [[123 için]]

   gerekir yapmak için
  • Doğru tıkırtı üstünde senin favori tarayıcı kısayol ve Özellikler‘ i seçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • Maraukog.info bağımsız değişkeni kaldırmak hedef alanını seçin ve sonra değişiklikleri uygulamak.
  • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrar.
  • Virüsün kendisini tekrar karşıdan yüklemez emin olmak için zamanlanmış görevleri denetleyin.

  Nasıl kalıcı olarak kaldırmak Maraukog.info (otomatik) virüs kaldırma kılavuzu

  Lütfen, tek bir virüs bulaşmış bir kez, sistem tavizler aklında var ve tüm kapılar için birçok diğer enfeksiyonlara açık bildirin. El kaldırma başarılı olduğundan emin olmak için olası kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Tarayıcı Korsanlıkları, Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  ↳ virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
  Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
   kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

  © 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in