Home » Uzaklastirma » Kötü Amaçlı Yazılımlar Nasıl Kaldırılır Gplyra.exe

Kötü Amaçlı Yazılımlar Nasıl Kaldırılır Gplyra.exe

Yapamam. Kaldırma Gplyra.exe ? Bu sayfa ayrıntılı Gplyra.exe Kaldırma yönergeleri içerir!

Gplyra.exe kötü haberlerin habercisidir. Bir parazit bu işlemi başlatır. Görünüşü, işletim sisteminizin gölgelerinde bir yerlerde sinsi bir madeni para madencisinin pusuya yatmış olduğunu gösterir. Kendini hazırla! Bir tehditle sıkışıp kaldın. Gplyra.exe arkasındaki kötü amaçlı yazılım bir kaynak hırsızıdır. Bilgisayarınızın sunduğu her şeyi çalmak için programlama yı izler. Bu parazit cihazınızı bozar ve kripto paraları madene zorlar. Haberler kötü. Onun sikke madenciliği süreçleri ağırdır. CPU’nuzu aşırı yükler ler ve RAM’inizi tüketirler. Bu, tabii ki, düşük performans, arızalar ve çöküyor yol açar. Bir sürü hatayla karşı karşıyasın. Kötü amaçlı yazılım, işletim sisteminizi tekrar tekrar yeniden başlatmanız için sizi zorlayabilir. Ancak basit bir yeniden başlatma sorunlarınızı çözmez. Gplyra.exe işletim sisteminizle birlikte yükler ve her zaman arka planda çalışır. Kendini bu işkenceye sokma! Ancak sikke madenciliği faaliyetleri oldukça kârlıdır, ancak gelir sizin için değil, Gplyra.exe operatörler içindir. Kötü amaçlı yazılımın operatörleri sizin pahasına bir nane yapmak. Onların sponsoru olma. Bilgisayarınızın kontrolünü tekrar ele alın. Davetsiz misafire karşı derhal harekete geçin. Kötü amaçlı yazılımın nerede saklandığını bulun ve tespit edinüzerine kaldırın! Bu senin en iyi hareket inan.

Remove Gplyra.exe

]nasıl enfekte oldum?

Bir parazit Gplyra.exe işlemini başlatır. Kötü amaçlı yazılım bilgisayarınıza gizlice ve performans sorunları ve hataları bir kasırga içine atar. Yine de siber saldırıları hayal etmeyin. Standart dağıtım hileler dayanan bir parazit ile sıkışmış. Kötü amaçlı yazılım, yazılım paketleri, bozuk bağlantılar, spam mesajları ve korsan yazılımlar web’i dolaşır. Bu tehdit, gardını indirdiğinizde gölgelerde pusuya yatmış ve saldırır. İşini kolaylaştırmayın! Tetikte olmak, onun hilelerini engelleyebilir. Doğru kararı ver! Dikkatsizliğe karşı dikkatli olun. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım ve güncellemeleri indirin. Gelen kutunuza çok dikkat edin. İster anlık ileti ister e-posta olsun, tüm beklenmeyen iletileri olası tehditler olarak ele alın. Gönderenleri doğrulamak için her zaman bir dakikaayırın. Örneğin, kuruluşlardan e-posta aldığınızda, kendi resmi web sitelerine gidin. Orada listelenen e-posta adreslerini şüpheli adreslerle karşılaştırın. Eşleşmezlerse, taklitçileri silin. Şüpheli adresleri arama motoruna da girebilirsiniz. Onlar şüpheli faaliyetler için kullanılmış olsaydı, birisi online şikayet olabilir. Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ sizi bağışlayabilir.

] neden tehlikelidir?

Gplyra.exe bilgisayarınıza bulaşır bulmaz, sorunlar takip eder. Cihazınız yanıt vermiyor olur. Uygulamalarınızın yüklenmesi sonsuza kadar sürer (hiç yüklenirlerse). Hatalar aniden ortaya çıkar. İşletim sisteminiz hiçbir nedenle donar ve çöker. Bunlar kötü amaçlı yazılım enfeksiyonunun yan etkileridir. Parazit işletim sisteminizin gölgelerinde saklanır ve işletim sisteminizi manipüle eder. Bu sinsi davetsiz misafir madencilik faaliyetlerini yürütüyor. Gölgelerde saklanır ve makinenizi yalnızca CPU’nuzu aşırı yüklemekle ve RAM’i tüketen değil, aynı zamanda elektrik tüketen ağır madencilik işlemlerini yürütmeye zorlar. Bu doğru! Para madenciliği işlemleri size gerçek paraya mal olacak. Bozuk para madenciliği kötü amaçlı yazılımın doğası böyle. Kaynakları çalıyor ve onları siber paralara dönüştürüyor. Parazit, tabii ki, operatörleri için çalışıyor. Geliri seninle paylaşmaz. Alacağın tek şey elektrik faturası! Uzun süreli maden madenciliğinin faturalarınızı önemli ölçüde etkileyeceğini unutmayın. Ayrıca donanım Yıpranmış ve onarılamaz hasara neden olması muhtemeldir. Tartışmalarda zaman kaybetmeyin! Davetsiz misafire karşı harekete geçin. Kötü amaçlı yazılıma en kısa sürede kaldırın!

Nasıl kaldırabilirim Gplyra.exe?

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizGplyra.exe enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

  • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak görev Yöneticinizi açın
  • Gplyra.exe]].exe işlemini bulun ve öldürün

kill-hpnotify-exe

  • Windows arama kutusuna“regedit”yazarak windows kayıt defteri düzenleyicinizi açın

(İşletim sistemi sürümünüze bağlı olarak)]]Remove Gplyra.exe ] veya]kill-hpnotify-exe] veya[][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run][]Run_command][]Run_command][][]ve ekran adını silen: Gplyra.exe]Aynı anda Windows Logo Düğmesine basın ve ardından “R” R ” komutunu açın[[ Komutu]

[]]Type “Appwiz.cpl
]
]]]Gplyra.exe programını bulun ve tıklayın . Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. Önce en son yüklenen programları gözden geçirin. Genel olarak bilinmeyen tüm programları kaldırmanız gerekir.

C:/Program Dosyaları’na gidin ve Gplyra.exe klasörünü silin. Herhangi bir kalaniçin herhangi bir antimalware programı ile çift kontrol edin. Yazılımınızı güncel tutun!

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
    kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in