Home » Uzaklastirma » Kaldırma Total Recipe Search Araç Çubuğu (Chrome, Firefox, IE)

Kaldırma Total Recipe Search Araç Çubuğu (Chrome, Firefox, IE)

Yapamam. Kaldırma Total Recipe Search ? Bu sayfa ayrıntılı Total Recipe Search Kaldırma yönergeleri içerir!

Total Recipe Search araç çubuğu, tarifleri çevrimiçi bulmanıza yardımcı olan harika bir araç olarak tanıtılır. Uygulamayı yükledikten sonra gerçek yüzünü ortaya çıkarır. Araç çubuğu bir parazit! Bu web tarayıcısı kaçırır ve reshuffles ve reklamlar bir kasırga içine atar. Güvenlik araştırmacıları bu paraziti PUP (Potansiyel Olarak İstenmeyen Program) olarak sınıfa sınıfa sınıfa. Kategori adının kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Senin durumunda potansiyel bir şey yok! İğrenç bir parazitle sıkışıp kaldın. PUP, ana sayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirmek için programlamayı izler. Değişiklikleri kilitler ve tercihlerinizi geri almanızı engeller. PUP sizi şüpheli arama aracını kullanmaya zorlar. Ve eğer emin değilsen, bu kötü. Parazit, sağladığı arama sonuçlarına sponsorlu bağlantılar ekleyen özelleştirilmiş bir arama motoru kullanır. Sahte girişler, bu şekilde işaretlenmemiş reklamlardır. Sorun şu ki, bu tanıtılan içerik her zaman güvenli değildir. Total Recipe Search araç çubuğu sahipleri için gelir elde etmek için vardır. Senin iyiliğin anlaşmanın bir parçası değil. Parazit genellikle aldatıcı, spam ve aldatmaca web sayfalarını teşvik eder. Çevrimiçi tuzaklara girme riskini göze almayın. Total Recipe Search araç çubuğunu size zarar vermeden önce çıkarın!

Remove Total Recipe Search

]nasıl enfekte oldum?

Total Recipe Search araç çubuğu, kurbanlarını yüklemeleri için cezbetmek için malvertising kullanır. Parazit ayrıca bilgisayarınıza fark edilmeden ulaşmak için hileler kullanır. Bu PUP, yazılım paketleri, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve korsan yazılımlar içinde gizlenmiş web’i dolaşır. Gölgelerde saklanıyor ve gardını düşürmeni bekliyor. Başarılı bir şekilde sızmanın anahtarı bu. Haşere kurbanlarının saflığından besler. İşini kolaylaştırmayın! Eylemleriniz PUP enfeksiyonlarını önleyebilir. İyi haber, hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ yedek olabilir. Bu yüzden, tetikte olun! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Şüpheli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım ve güncellemeleri indirin. “Next-Next-Finish” kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, advanced/ özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen ek uygulamaların select’ini seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

] neden tehlikelidir?

Total Recipe Search araç çubuğu bir tehdittir. Bilgisayarınıza gizlice ve tarama deneyimi bir karışıklık yapar. Gemiye bindikten sonra parazit zaman kaybetmez ve ekranınızı reklamlarla sular altında kalır. Açtığınız her web sitesine çeşitli afişler ekler, videolarınızı ticari molalar için duraklatır, bildirimler yükler. Ve burada bitmiyor. PUP da rahatsız edici pop-up arkasında bu teşvik “Kabul” değişiklikler. Farenizin imlecini her hareket ettirdiğiniz de şüpheli web sitelerini yükleyen suçludur. Bu agresif reklam üreten tehdit ile katlanmayın! Total Recipe Search araç çubuğu ne sınır ne de sınır bilir. Sizi reklamlarla bölmek için her fırsatı kullanır. Ve bu yeterince can sıkıcı değil gibi, ama aynı zamanda fabrika ayarlarına tarayıcınızı geri engeller. Ne yaparsanız yapın, PUP her zaman ekranınızda açılır bir yol bulur. Sorunu ihmal etmeyin! Saldırgan davranışlarının parazitin ne kadar tehlikeli olduğuna dair bir uyarı olduğunu kabul edin. Bu davetsiz misafir tarayıcınızı kontrol eder. Size sağlanan içeriği manipüle eder ve sizi istenmeyen eylemlere çekme olasılığı yüksektir. Kendinize büyük bir iyilik yapın – parazite karşı harekete geçin. Total Recipe Search araç çubuğu tehditini en kısa sürede kaldırın!

Nasıl kaldırabilirim Total Recipe Search?

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizTotal Recipe Search enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

  • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak görev Yöneticinizi açın
  • Total Recipe Search].exe işlemini bulun ve öldürün

kill-hpnotify-exe

  • Windows arama kutusuna“regedit”yazarak windows kayıt defteri düzenleyicinizi açın

(İşletim sistemi sürümünüze bağlı olarak)]]Remove Total Recipe Search] veya]kill-hpnotify-exe] veya[][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run][]Run_command][]Run_command][][]ve ekran adını silen: Total Recipe Search[]Aynı anda Windows Logo Düğmesine basın ve ardından “R” R ” komutunu açın[[ Komutu 33]]

[]]Type “Appwiz.cpl
]
]]] programını bulun ve tıklayın . Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. Önce en son yüklenen programları gözden geçirin. Genel olarak bilinmeyen tüm programları kaldırmanız gerekir.

C:/Program Dosyaları’na gidin ve Total Recipe Search klasörünü silin. Herhangi bir kalaniçin herhangi bir antimalware programı ile çift kontrol edin. Yazılımınızı güncel tutun!

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Total Recipe Search virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
    kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in