Home » Uzaklastirma » Kaldırma Secretvideos2020.com Yeniden Yönlendirir

Kaldırma Secretvideos2020.com Yeniden Yönlendirir

Secretvideos2020.com reklamları kaldıramıyor musunuz? Bu sayfa Secretvideos2020.com Kaldırma talimatlarına göre ayrıntılı reklamlar içerir!

Adware arkasında pusuda Secretvideos2020.com. Tarayıcınız bu aldatıcı web sitesine yönlendirilmeye devam ederse, açılır pencereler sizi “Kabul Et” veya “İzin Ver” bildirimlerini teşvik ederse, soruna hazırlanın. Bilgisayarınız bir parazit barındırıyor. Sinsi bir adware tehdit aldatıcı sayfalar ve online tuzaklar içine sizi cezbedici üzerinde arsalar için tarayıcınızı yönlendirir. Haberler kötü. Secretvideos2020.com insanları tuzağa düşürmek için adware ve sosyal mühendislik hilelerini kullanan sayısız web sitesinden sadece biridir. Sizi tuzağa çekmeye çalışırken kullanıcı deneyiminizi mahvetmek için programlamayı takip eden bir parazite takılıp kaldınız. Kendini hazırla! Adware, her çevrimiçi etkinliğinizi engelleyen bir tehdittir. Ziyaret ettiğiniz her web sitesine güvenilmez reklamlar ekler, pop-up’lar açar, video reklamları çalar. Ayrıca rastgele metni köprülere dönüştürmeye de cares. Hiçbir reklam engelleme uygulaması sizi reklamlarından koruyacak kadar güçlü değildir. “Secretvideos2020.com” reklamları, eskiden reklamsız olan web sayfalarını bile kapsamaktadır. Bu duruma katlanmayın. Parazite karşı harekete geçin. Size zarar verme şansı elde etmeden önce reklam yazılımını kaldırın. Bu tehdidin nerede saklandığını bulun ve iyi bir şekilde silin!

Remove Secretvideos2020.com

Nasıl enfekte oldum?

Adware Secretvideos2020.com yönlendirmelerine neden olur. Bu tehdit bilgisayarınıza gizlice ve kullanıcı deneyiminizi mahveder. Ancak siber saldırıları hayal etmeyin. Adware ya dahice bir virüs değildir. Standart sınırlamaları olan basit bir uygulamadır. Bu parazit, örneğin, kullanıcının onayı olmadan yüklenemez. Erişimine izin vermen gerekiyor. İzin yok, giriş yok! Adware sizin izninizi aramak için bağlıdır. Ancak, sormak zorunda düpedüz bunu yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Adware ince baskı gizler ve naif kullanıcıları avlar bir düzenbaz olduğunu. Bu demetleri, sahte güncellemeler ve korsan yazılım gizli web seyahat eder. Gölgelerde pusuya yatmış ve gardını düşürmeni bekler. Onun yerine tetikte ol. Senin çalışkanlık başarılı onun hileler engelleyebilir. Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ sizi bağışlayabilir. Tembellik etme! Doğru kararı ver: dikkatsizliğe karşı dikkatli olmayı seç. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca saygın web sitelerinden yazılım ve güncellemeler indirin. Ve, tabii ki, yükleme adımlarını atlamayın. [özel kurulum sihirbazını tercih edin. İstenmeyen ekstraların select’ini seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yükleme işlemini iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

Secretvideos2020.com yönlendirmeler bir reklam istilasının sadece başlangıcıdır. Sürekli reklamlarının sayısını artırır, hem de sizi rahatsız etmek için yeni yollar bulur bir adware haşere ile sıkışmış. Zaman zaman yeniden yönlendirme olarak başlayan şey, afişler, pop-up’lar ve reklamlardan oluşan bir kasırgaya dönüşür. Hiçbir şey tıklayın, tabii ki! "Powered by [" reklamları en iyi şekilde yersiz beklentiler ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, insanları kötü amaçlı yazılım indirmeye, hassas bilgileri paylaşmaya veya aşırı fiyatlı ve gereksiz hizmetlere abone olmaya cezbederler. Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. Çok sayıda pop-up, afiş ve köprüler yakından bakarsanız, ciddi bir sorun olduğunu fark edeceksiniz! Gözetim altındasınız! Reklamlar rastgele değildir, ancak ziyaret ettiğiniz web sitelerine, takip ettiğiniz bağlantılara, izlediğiniz videolara göre yapılır. Adware böyle çalışır. Tarama alışkanlıklarınızı inceler ve tercihlerinizi size karşı kullanır. Sence sonu iyi bitiyor mu? Bu parazite gizli verilerinkonusunda güveniyor musun? Orada herhangi bir sahtekar sizi hedeflemek için adware ve kaynaklarını kullanabilirsiniz bilerek rahat hissediyor musunuz? Kendini kandırma! Adware varlığının tek bir amacı vardır: onun gölgeli operatörler için gelir elde etmek. Bu insanlar senin için en iyi ilgiyi düşünmüyorlar. Her şeyi karaborsada satıyorlar. Onların uygulamaları veri sızıntısı ve sizin için istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Gereksiz riskler almayın. Adware ASAP kaldırın!

Secretvideos2020.com virüs nasıl kaldırılır

Secretvideos2020.com enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizSecretvideos2020.com enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde [Secretvideos2020.com
]ADIM 2: Başlangıç konumunu bulun
]
ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan
] izlerini
silme
] STEP 4: Adımıgeri alın virüs tarafından yapılan hasar

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Secretvideos2020.com izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma Secretvideos2020.com

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • “Düzenle” düğmesine tıklayın
 • “Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • “Uygula” ve “Tamam” düğmesine tıklayın

Secretvideos2020.com virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove Secretvideos2020.com] veya]end-malicious-process] veya]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RAN[RANDOM]>

delete backgroundcontainer

 • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir%]]]]host
[]]’e gidin
]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Secretvideos2020.com izlemeleri temizleyin

 • Google Chrome’u

 • Ana Menü’deAraçlar ve Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak Secretvideos2020.com kaldırın
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

disable Secretvideos2020.com from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

remove Secretvideos2020.com from firefox

 • Açık Internet Explorer

 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove Secretvideos2020.com from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: Secretvideos2020.com tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Secretvideos2020.com için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
 • ve Internet’e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
 • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alandaki Secretvideos2020.com bağımsız değişkeni kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Secretvideos2020.com Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu Kaldırın

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, sisteminizi tehlikeye ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Secretvideos2020.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in