Home » Uzaklastirma » Kaldırma Search.medianewtabsearch.com Açılır pencereler

Kaldırma Search.medianewtabsearch.com Açılır pencereler

Yapamam. Remove Search.medianewtabsearch.com korsanı virüs? Bu sayfa ayrıntılı Search.medianewtabsearch.com Kaldırma yönergeleri içerir!

Search.medianewtabsearch.com web sitesi ana sayfanızı devralırsa, soruna hazırlanın. Bir tarayıcı hijacker işletim sistemi gölgelerde pusuda ve hasara yol açar. Web tarayıcınızı kaçırmak ve reklamlar ile sel programlama takip sinsi bir davetsiz misafir ile sıkışmış. Parazit, ziyaret ettiğiniz her web sitesine çeşitli güvenilmez reklamlar ekler, pop-up’lar açar ve reklam çalar. Rastgele metni köprülere dönüştürür ve web tarayıcınızı sponsorlu web sitelerine yönlendirir. Korsanı, tabii ki, aynı zamanda istenmeyen tarayıcı değişiklikleri zorlar. Hem varsayılan arama motorunuzu hem de tercih edilebilir ana sayfanızı değiştirir. Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı! Bu tehdit, değişikliklerini kilitler ve tercihlerinizi geri almanızı engeller. Emin değilsen, bu tehlikeli. Search.medianewtabsearch.com güvenilir bir arama aracı değildir. Bu özelleştirilmiş motor, organik sonuçlardan daha fazla reklam görüntüler. Açık sponsorlu bağlantıların yanı sıra, reklam olarak işaretlenmemiş teşvik edilmiş girişleri listeler. Hangi sonuçların organik olduğundan ve hangilerinin size itildiğinden asla emin olamazsınız. Sence sonu iyi bitiyor mu? Çok sayıda tehlikeli web siteleri üstte görüntülenecek kendi bağlantıları için ödeme. Hava korsanının doğası böyle. Kurbanını kolay hedeflere dönüştürüyor! Çevrimiçi tuzaklara düşme riskini göze alma. Paraziti en kısa zamanda çıkarın! Search.medianewtabsearch.com web sitesi açılır açılmaz harekete geçin. Korsanının nerede saklandığını bulun ve iyi bir şekilde silin!

Remove Search.medianewtabsearch.com

Nasıl enfekte oldum?

Search.medianewtabsearch.com web sitesinin arkasında bir tarayıcı korsanı pusuda kalır. Bu parazit bilgisayarınıza gizlice ve reshuffles ve reklamlar bir kasırga içine atar. Korsanı o kadar agresif tir ki birçok kullanıcı virüsle karıştırAbilir. Neyse ki durum böyle değil! Birçok sınırlaması olan standart bir uygulama ile sıkışmış. Örneğin korsan, kullanıcının izni olmadan yüklenemez. Tehdit, erişimini onaylamanız gerekiyor. İzin yok, giriş yok. Tahmin edebileceğiniz gibi, tabii ki, parazit “evet”ini nasıl çalacağını biliyor. Bunu demetler, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve korsan yazılımlar aracılığıyla yapar. Sormak zorunda düpedüz yapmak zorunda aynı değildir. Ve hava korsanı bu detaydan tam olarak faydalanıyor. Bu tehdit ince baskıda saklanan bir düzenbaz. Ancak, onun hileler yakından bakarsanız, onlar saflık av olduğunu fark edeceksiniz. Diğer taraftan, gayretiniz onların başarılı olmasını engelliyor. Dikkatli olun, güvenli ve enfeksiyonsuz bir bilgisayarın anahtarıdır. Sadece eylemlerinenfeksiyonları önleyebilir! O yüzden tembellik etme. Her zaman kendi payına düşeni yapmak için zaman ayırın! Şüpheli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım ve güncellemeleri indirin. Ve “Next-Next-Finish” kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [[özel yükleme seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yükleme işlemini iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

Search.medianewtabsearch.com web sayfası bir sorun habercisidir. Sorunlar açılır açılmaz takip eder. Reklamlar tarayıcınızı sular altında. Şüpheli web siteleri aniden ortaya çıkar. Rasgele metin köprülere dönüşür. Ekranınızın rahatsız edici reklamlarla dolup taşabını almadan tarayıcınıza dokunamaz. Reklamlardan şikayet etmekle vakit kaybetmeyin. Onlar sadece bir korsanı tehdit işletim sistemi gölgelerde pusuda bir uyarı vardır. Davetsiz misafir sadece tarama deneyiminizi mahvetmekle kalmıyor, aynı zamanda güvenliğinizi de tehlikeye atıyor. "Powered by Search.medianewtabsearch.com reklamlarına yakından bakarsanız, sorunların tam boyutunu fark edersiniz. Bu pop-up, afiş ve reklam rasgele değil, size hedef. Korsanı onları ziyaret ettiğiniz web sitelerine, takip ettiğiniz bağlantılara, izlediğiniz videolara dayandırıyor. Bu şekilde çalışır. Parazit tarama alışkanlıklarınızı inceler ve tercihlerinizi size karşı kullanır. Gözetim altında olduğunuzu bilmek sizi rahatlatZ mı? Parazitin yalnızca reklam amaçlı bilgi topladığına inanıyor musunuz? Saf olma! Parazit, senin için en iyi ilgiyi olmayan gölgeli insanlar için işe yarıyor. Reklam geliri elde ederler "] tarafından getirilen reklamlar, ancak burada bitmiyor. Bu dolandırıcılar da ek kar için bilgilerinizi satmak. Onların uygulamaları veri sızıntıları ve sizin için ciddi sorunlara yol açabilir. Geleceğin ne getireceğini görmek için beklemeyin. Size zarar verme şansı elde etmeden önce korsanını çıkarın.

Search.medianewtabsearch.com virüs nasıl kaldırılır

Search.medianewtabsearch.com enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizSearch.medianewtabsearch.com enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde

Step 2: Başlangıç konumunu bul

ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Search.medianewtabsearch.com izlerini sile
]
ADIM 4: Virüsün verdiği zararı geriala]

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Search.medianewtabsearch.com ilgili işlemleri izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma Search.medianewtabsearch.com

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • “Düzenle” düğmesine tıklayın
 • “Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • “Uygula” ve “Tamam” düğmesine tıklayın

Search.medianewtabsearch.com virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove Search.medianewtabsearch.com ] veya]end-malicious-process] veya]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RAN[RANDOM]>

delete backgroundcontainer

 • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir%]]]]host
[]]’e gidin
]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan gelen izleri temizleyin Search.medianewtabsearch.com

 • Google Chrome’u

 • Ana Menü’deAraçlar ve Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak Search.medianewtabsearch.com kaldırın
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

disable Search.medianewtabsearch.com from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

remove Search.medianewtabsearch.com from firefox

 • Açık Internet Explorer

 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove Search.medianewtabsearch.com from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: Search.medianewtabsearch.com tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Search.medianewtabsearch.com için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
 • ve Internet’e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
 • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alandaki Search.medianewtabsearch.com bağımsız değişkeni kaldırın ve değişiklikleri uygulayın.
 • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Olarak Kaldırılır Search.medianewtabsearch.com Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, tüm sistem veya ağ ödün ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Search.medianewtabsearch.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in