Home » Uzaklastirma » Kaldırma D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net Açılır pencereler

Kaldırma D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net Açılır pencereler

Yapamam. D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net reklamları kaldırma ? Bu sayfa D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net Kaldırma talimatlarına göre ayrıntılı reklamlar içerir!

D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net kötü haber. Adware bu web sitesini reklamları yaymak için kullanır. Tarayıcınız bu sayfaya yönlendirilip yönlendirilirse, pop-up’lar “Powered by D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net” aniden ortaya çıkarsa, soruna hazırolun. Bilgisayarınız artık enfeksiyonlardan arınmadı. Bir sinsi adware tehdit işletim sistemi gölgelerde pusuda ve reklam hasara yol açar. Kendini hazırla! Davetsiz misafir ne sınır ne de sınır biliyor. Size reklamlar sunmak için her fırsatı kullanır. Ziyaret ettiğiniz her web sitesine afiş ekler, pop-up açar, reklam çalar. Ve burada bitmiyor. Parazit aynı zamanda sponsorlu web sitelerini yeni sekmelere ve pencerelere yükler ve metni köprülere dönüştürür. Hiçbir reklam engelleme aracı size yardımcı olacak kadar güçlü değildir. Adware sayısız “Reklamlar D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net ile yoksul tarayıcı sel. Yine de hiçbir şeye tıkla. Bu can sıkıcı reklamlar güvenilir değildir. Bunlar güvenilmez bir parazit tarafından görüntülenir. Reklamlar genellikle web trafiğini aldatmaca ve aldatıcı web sitelerine yönlendirir. En iyi zamanda yersiz beklentiler ortaya çıkarlar. En kötü ihtimalle, insanları çevrimiçi tuzaklara cezbederler. Kendinizi birçok gelecekteki baş ağrısı bağışlayın. Adware ASAP kaldırın! “Brought to You by [" reklamları açılır açılmaz harekete geçin.

Remove D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net

Nasıl enfekte oldum?

Adware, "Powered by D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net” açılır pencerelerini görüntüler. Bu tehdit bilgisayarınıza gizlice ve web tarayıcınızı bir karışıklık yapar. Adware çok müdahaleci ve müdahale, birçok kullanıcı bir virüs için hata. Neyse ki durum böyle değil. Standart sınırlamaları olan basit bir yardımcı program ile ilgileniyor. Örneğin adware, sizin – kullanıcının izni – izni niz olmadan yüklenemez. Parazit senin rızasını isteyecektir. Ancak, sormak zorunda doğrudan bunu yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Adware mümkün olan en sinsi şekilde izninizi çaldı bir aldatıcı olduğunu. Bu bohçalar, sahte güncellemeler, spam mesajları ve korsan yazılım erişimini onaylamaya sizi cezbetmek için kullanır. Bu düzenbaz, seçimden çıkarmak için "unuttunuz” zaman yüklenir. Bu hatayı yapmayın! Adware senin saflığından besler. Diğer taraftan, sizin dikkatiniz, onun hilelerinin başarılı olmasını engelliyor. İyi haber, hatta biraz ekstra dikkat uzun bir yol gidiyor. O yüzden tembel olma. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Şüpheli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir kaynaklardan yazılım ve güncelleştirmeleri indirin. Ve, tabii ki, yükleme adımlarını atlamayın. "Next-Next-Next-Finish” stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [[özel kurulum seçeneğini kullanın. Bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net reklamlar bir veba vardır. Onlarla dolup taşmadan tarayıcınıza dokunamaz. Ziyaret ettiğiniz her web sitesini kapsar, aniden ortaya çıkar ve videolarınızı duraklatabilir. Reklamlar müdahaleci ve sinir bozucu. Ancak onlar da bir uyarıdır. Bu "Powered by D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.netreklamlarına daha yakından bakarsanız, başın büyük dertte olduğunu fark edersiniz. Reklamlar rastgele değil, sizi hedefalıyor. Bunlar ziyaret ettiğiniz web sitelerine, takip ettiğiniz bağlantılara, yaptığınız arama sorgularına bağlıdır. Gizli mod altındaki faaliyetleriniz bile reklamları tetikler. Çünkü sürekli online gözetim altındasınız! Adware rasgele reklamlar ile zaman kaybetmez ama online alışkanlıkları çalışmaları ve özelleştirilmiş bir reklam seçimi ile bombardımanı. Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. Parazit sadece kolay bir hedef haline döner, ama aynı zamanda hassas veri sızıntısı tehdit! Bu bir şaka değil. Toplanan bilgilerle ne olacağını sanıyorsun? Parazit bunu gizli tutmuyor! Her şeyi bilinmeyen alıcılara satıyor. Şansınız biterse, bazı veri parçaları, örneğin arama sorgularınız kişisel ve finansal bilgileri sızdırabilir. Riske atmayın! Kendinizi ve gizliliğinizi koruyun, reklamı derhal kaldırın. Bu senin en iyi hareket inan.

Nasıl Kaldırılır D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net virüs

D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizD2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net izleme

ADIM 2: Başlangıç konumunu bulma D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net

ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net izlemeleri silme

ADIM 4: Virüsün verdiği zararı geri ala

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • "Düzenle” düğmesine tıklayın
 • "Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • "Uygula” ve "Tamam” düğmesine tıklayın

D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net] veya]end-malicious-process] veya]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RANDOM]

 • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir%]]]]host
[]]’e gidin
]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan gelen izleri temizleyin D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net

 • Google Chrome’u

 • AnaMenü’de Araçlar ve Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net kaldırın
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

disable D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

remove D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net from firefox

 • Açık Internet Explorer

 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
 • ve Internet’e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
 • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alandaki D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net bağımsız değişkeni kaldırın ve değişiklikleri uygulayın.
 • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Olarak Kaldırılır D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, sisteminizi tehlikeye ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ D2ucfwpxlh3zh3.cloudfront.net virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in