Home » Uzaklastirma » Kaldırma Crackingpatching.com Adware

Kaldırma Crackingpatching.com Adware

Yapamam. Crackingpatching.com reklamları kaldırma ? Bu sayfa Crackingpatching.com Kaldırma talimatlarına göre ayrıntılı reklamlar içerir!

Crackingpatching.com güvenilir bir web sitesi değildir. Bu sayfa bir adware parazityüzüdür. Görünümü, bilgisayarınızla ilgili bir sorun olduğunu gösterir. Tarayıcınız bu web sitesine yönlendirilip yönlendirilirse, “] reklamlarıaniden ortaya çıkarsa, soruna hazır olun. Bilgisayarınız artık bulaşmaz. Adware işletim sisteminizin gölgelerinde pusuya yatmış ve sizi çevrimiçi tuzaklara çekmek, hassas bilgileri çalmak ve cihazınızı daha da yozlaştırmak ile tehdit eder. Kendini hazırla! Bir tehditle sıkışıp kaldın. Parazit online faaliyetleri ile müdahale etmek için bir şans kaçırmaz. İster bir video izleyin ister en sevdiğiniz web sitesine göz atın, reklam yazılımı sizi rahatsız etmek için her zaman vardır. Ziyaret ettiğiniz her web sitesine afiş ekler, pop-up açar, video reklamları çalar. Ve burada bitmiyor. Parazit ayrıca rasgele metni köprülere dönüştürür ve sponsorlu sayfaları yeni sekmelerde yükler. Bu parazit sayısız güvenilmez reklamlar ile tarayıcınızı sel. Ve eğer bunun kötü olduğunu düşünüyorsan, bekle. Adware sürekli onun ” Poweredby Crackingpatching.com” pop-up sayısını artırır. Bu parazitin kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Sizin ve bilgisayarınız için en iyi olanı yapın, paraziti en kısa sürede çıkarın!

Remove Crackingpatching.com

Nasıl enfekte oldum?

Crackingpatching.com adware sayesinde açılır. Parazit bilgisayarınıza gizlice girer ve sizi “SizeCrackingpatching.com getirilen bir reklam kasırgasına atar. Ancak, siber saldırıları hayal etmeyin. Adware bir virüs ama basit bir uygulama değildir. Bu nedenle, standart yükleme yordamları izler. Bu parazit, ne kadar gelişmiş görünse de, yüklemesini onaylamak için kullanıcıya ihtiyaç duyar. İzin yok, giriş yok! Adware sizin izninizi aramak için bağlıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, nasıl sorabileceğini biliyor. Tehdit hile yoluyla iznini çalıyor. Paketlerde, sahte güncellemelerde, bozuk bağlantılarda, spam mesajlarında ve korsan yazılımlarda saklanır. Adware gölgelerde pusuda ve gardınızı düşürmek için bekler. Bu hatayı yapmayın! Rüzgara karşı dikkatli olursanız hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyamaz. Sadece eylemleriniz enfeksiyonları önleyebilir. İyi haber, hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ yedek olabilir. Bu yüzden tembel olma! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir kaynaklardan yazılım ve güncelleştirmeleri indirin. Ve, tabii ki, yükleme adımlarını atlamayın. “Next-Next-Next-Finish” stratejisini unutun. Varsa, [özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

Crackingpatching.com reklamlar bir veba vardır. Ekranınızı pop-up’larla doldurmadan tarayıcınıza dokunamazsınız "Powered by Crackingpatching.com.” Reklamlar yüklediğiniz her web sitesini kapsar. Reklamsız olarak reklamı yapılan sayfalar bile kuponve indirimlere bağlıdır. Hiçbir reklam engelleme uygulaması size yardımcı olacak kadar güçlü değildir. Her gün yüzlerce kişi tarayıcınızı sular altında kalıyor. Onların büyük sayı çok büyük bir sorundur. Reklamlar tur aygıtına yük olur ve donma ve çökmeler gibi performans sorunlarına neden olur. Hatalar ve arızalar bir çığ karşı karşıya. Ne yazık ki sen de bir güvenlik tehdidiyle karşı karşıyasın. Yine, reklamlar sizin ipucu vardır. Bu can sıkıcı pop-up, afiş ve bağlantılar rasgele değil, değil mi! Ziyaret ettiğiniz web sitelerine, izlediğiniz videolara, takip ettiğiniz bağlantılara dayanır. Çünkü gözetim altındasın! Adware rasgele reklamlar ile zaman kaybetmez, ancak tarama alışkanlıklarınızı inceler ve tercihlerinizi size karşı kullanır. Bu tehdit seni kolay bir hedefe dönüştürüyor! Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. Gerçek tehlike toplanan verilerde yatıyor. Adware şüpheli gündemleri ile bilinmeyen alıcılara bilgi her bit satıyor. Şansınız biterse, bazı veri parçaları, örneğin arama sorgularınız kişisel ve finansal bilgileri sızdırabilir. Riske atmayın! Kendinizi ve gizliliğinizi koruyun, reklamı derhal kaldırın.

Nasıl Kaldırılır Crackingpatching.com virüs

Crackingpatching.com enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizCrackingpatching.com enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Crackingpatching.com izleme

ADIM 2: Başlangıç konumunu bulma Crackingpatching.com

ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Crackingpatching.com izlemeleri silme

ADIM 4: Virüsün verdiği zararı geri ala

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Crackingpatching.com izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma Crackingpatching.com

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • "Düzenle” düğmesine tıklayın
 • "Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • "Uygula” ve "Tamam” düğmesine tıklayın

Crackingpatching.com virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove Crackingpatching.com ] veya]end-malicious-process] veya]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RANDOM]
  • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

  İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

  %windir%]]]]host
  []]’e gidin
  ]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

  hosts-redirect-virus

  ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan gelen izleri temizleyin Crackingpatching.com

  • Google Chrome’u

  • AnaMenü’de Araçlar ve Uzantılar’ı seçin
  • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak Crackingpatching.com kaldırın
  • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

  disable Crackingpatching.com from chrome

  • Açık Mozilla Firefox

  • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
  • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
  • Yardım’a Git
  • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
  • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

  remove Crackingpatching.com from firefox

  • Açık Internet Explorer

  • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
  • Internet seçeneklerine tıklayın
  • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
  • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

  remove Crackingpatching.com from ie

  • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

  Adım 4: Crackingpatching.com tarafından verilen zararı geri ala

  Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Crackingpatching.com için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

  Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
  • ve Internet’e gidin
  • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
  • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

  Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

  • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • hedef alandaki Crackingpatching.com bağımsız değişkeni kaldırın ve değişiklikleri uygulayın.
  • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
  • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

  Nasıl Kalıcı Olarak Kaldırılır Crackingpatching.com Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu

  Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, sisteminizi tehlikeye ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Crackingpatching.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in