Home » Uzaklastirma » Kaldır Search.searchbind.net hijacker

Kaldır Search.searchbind.net hijacker

Edemez Search.searchbind.net korsanının virüsü kaldırmak? Bu sayfa ayrıntılı içerir Search.searchbind.net kaldırma talimatları!

Search.searchbind.net sahte bir arama motorudur. Bu yararlı ve güvenilir olarak reklamı alır. Ama gerçekte, bundan çok uzak. Web sitesi, tehlikeli ve zararlı korsanı gizler. Evet, ekranınızda görmek için, sisteminizin artık tehditler ücretsiz olduğunu bilmek. Bir tarayıcı hijacker hile ve incelik yoluyla, fark edilmeden yolunuzu kaymak başardı. Ardından, giriş kazanırsa, Search.searchbind.net sayfasını duyuru olarak kullanır. Büyük açığa dikkat, ve atma. Bunun sorun işareti olarak kabul, karınca enfeksiyona karşı hemen eylem almak. Aksi takdirde, oldukça hoş olmayan bir deneyim için kendinizi ayarlamak konum. Korsanların oldukça müdahaleci vardır. İstila ettikleri andan itibaren karışıyorlar. Günlük olarak, online girişim ile sular altında olsun. Ama tek izinsiz giriş bu değil, bunun yüzünden acı çekiyorsun. Korsanının sistem ayarlarında da davetsiz olabilir. En azından, varsayılan ana sayfa ve arama motoru değiştirebilirsiniz. Bir gün, bunun yerine Search.searchbind.net bulmak için geldiniz. Anahtarı onayladığınız oldu mu? Hayır, bunu sen mi sordun? Hayır, onun uygulanması hakkında bir ipucu bile var mıydı? No. Yine de gerçek. Ve bu da bir korsandan bekleyebileceğiniz şey. Bu istenmeyen, onaylanmamış jeopolitikasını zorlayabilir. Ne malware ile sisteminizi sel onu durdurmak için nedir? Şey, hiçbirşey. Ve, ne kadar sistem, bu olması gerekir sürecek düşünüyorsunuz? Ne kadar çok boğulmuş olacak ve pes kadar? Ölüm mavi ekranı ne kadar sürer? Öğrenmek için burada beklemeyin. Sisteminizi koruyun ve güvenliğini sağlayın. Size tehlikeli korsanı almak ilk fırsatta kurtulun. Bir kez Search.searchbind.net ortaya çıkar, dikkat edin ve eylem yapın. Bulun ve tehdidi kaldırın. Ne kadar çabuk yaparsan o kadar iyi.

Remove Search.searchbind.net

Nasıl bulaştı?

Search.searchbind.net PC ‘nize bir korsanının slithers sonra devralır. Sence bu nasıl olur? Bu araçlar kendi anlaşmasının bir sisteme erişemiyor. Bir değişim gerçekleşmesi gerekir. Araç, onun kabul izni aramak zorunda. Senin. Onun girişini onaylamak isteyip istemediğinizi sormak gerekir. Ve, girebilir, sadece eğer. İzin yok, erişim yok. Bu nedenle, reddetme önlemek için ellerinden geleni yapar. Bu trickery her türlü tatil. Evet, hala onayınızı istiyor. Ama bunu mümkün olan en gizli şekilde yapıyor. Sonuçta, Eğer bu doğru olsaydı, yakalanmaya ve reddedilmeye riske girmiştir. Bu olamaz, bu yüzden eski ama altın invazif yöntemlerin yardımıyla istihdam. Bozuk bağlantılar, siteler veya torrents arkasında pusuda. Veya, freeware ve spam e-postaları döner. Hatta bir sahte sistem veya program güncellemesi olarak poz verebilir. Java veya Adobe Flash Player gibi. Çok sayıda seçim için hileler vardır. Onun aldatmaları bakmak size kalmış. Vigilance size, fark edilmeden, geçmiş kayma çalışırken, enfeksiyon spot yardımcı olur. Onu hareket halinde yakalayabilir ve giriş reddedebilirsiniz. Dikkatli bir enfeksiyon-ücretsiz PC tutmak için izin verir. Dikkatsizlik değil. Her zaman kapsamlı olmak için zaman ayırın. Durum tespiti yap ve kaderini şansa bırakma.

Neden bu kadar tehlikeli?

Belirtildiği gibi, korsanların oldukça müdahaleci vardır. Onlar online faaliyetleri, non-stop müdahale. Her zaman Search.searchbind.net ‘ e yönlendirilirsiniz. Yeni bir sayfa açın ve orada. Bir arama yazın ve sonuçlar arasında görünür. Her reklam, yol atılır alır, ‘tarafından desteklenmektedir Search.searchbind.net. Ne olursa olsun, korsanının siteyi görüntülemek için bir yol bulur. ‘ Search.searchbind.net, ‘ Search.searchbind.net ‘ i arıyorum, ‘ Search.searchbind.net ‘ a bağlanma. Search.searchbind.net ‘ ın gözümden kaçamazsınız. Ve bu sonuç olmadan olmaz. İnessant online izinsiz giriş sisteminize onun Toll alır. Sık çöker muzdarip başlar. Ve bilgisayarınız bir gezinme için de yavaşlar. Ama ne olduğunu biliyor musun? Bunlar sadece küçük rahatsızlıklar, sen yüz. Daha kötüsü de var. En kötüsü, gizliliğinizi ilgilendiriyor. Görüyorsun, korsanı bilgilerinizi çalmak için tehdit ediyor. Ve sonra, bunun arkasındaki bilinmeyen kişilere açığa çıkarır. Hata yapmayın. BILGISAYARıNıZDA yeterli zaman verilen, onun hırsızlık gündem yerine getirecek. Yani, o zaman verme. Gezinme alışkanlıklarınızdan veri toplar gibi ayakta durmayın. Sadece o zaman yabancılara göndermek için. Search.searchbind.net olan uyarıyı dikkate alın ve hareket et. Korsanının tam olarak saklandığı yeri bulun. Ve keşif üzerine silin. Bu en iyi eylem ders alabilir, bu yüzden alın.

Nasıl kaldırılır Search.searchbind.net virüs

Search.searchbind.net enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Search.searchbind.net enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Search.searchbind.net ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: Search.searchbind.net başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Search.searchbind.net Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Search.searchbind.net ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Search.searchbind.net başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Search.searchbind.net virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Search.searchbind.net krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Search.searchbind.net kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Search.searchbind.net from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox
 • remove Search.searchbind.net from firefox

  • Internet Explorer ‘ı açın

  • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
  • Internet seçeneklerine tıklayın
  • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
  • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

  remove Search.searchbind.net from ie

  • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

  Adım 4: Search.searchbind.net tarafından yapılan hasarı geri al

  Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Search.searchbind.net için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

  Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
  • Ağ ve Internet ‘e gidin
  • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
  • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

  Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

   gerekir
  • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • hedef alanında Search.searchbind.net bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
  • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
  • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

  Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Search.searchbind.net virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

  Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda var, tüm sistem veya ağ ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  ↳ Search.searchbind.net virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
  Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
   kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

  © 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in