Home » Uzaklastirma » Kaldır Search Pulse tehdit (PUP. Arama. DARBE

Kaldır Search Pulse tehdit (PUP. Arama. DARBE

Edemez Kaldır Search Pulse ? Bu sayfa ayrıntılı içerir Search Pulse kaldırma talimatları!

Search Pulse büyük bir arama aracı olarak duyurulan bir tarayıcı uzantısıdır. Bir kez yüklemek, ancak, gerçek doğası keşfetmek. Bu yardımcı program bir parazittir. Güvenlik araştırmacılar bir PUP (potansiyel olarak Istenmeyen program) olarak sınıflandırmak. Bu kategori, olası riskleri gizlemek yanı sıra, düzgün işlevlerini açıklamak için başarısız olan uygulamaları içerir. Bu tam olarak Search Pulse ile durum. Bu tarayıcı uzantısı çok sayıda çevrimiçi tehditler için tarayıcınızı açan gizli reklam fonksiyonları vardır. PUP düzinelerce ve güvenilmez reklamları düzinelerce görüntüler. Ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde afiş ekler, açılır pencereleri açar ve reklamları oynatır. Ve bu yeterli değil, ama aynı zamanda “izin” veya “şüpheli uzantılarıyüklemek” için teşvik bildirimleri iter. Hiçbir şey tıklayın! Her şey “[ tarafından desteklenmektedir” potansiyel olarak tehlikelidir. Bu reklamlar en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, onlar Scam ve kötü niyetli web sitelerine Web trafiği yönlendirmek. Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. Enfeksiyonun farkına varmaz, hareket edin. PUP gizler ve algılama üzerine silmek bulun. Ne kadar çabuk OS temiz, daha iyi!

Remove Search Pulse

Nasıl Search Pulseile enfekte aldım?

Spam mesajları, bozuk bağlantılar, sahte güncellemeler, korsan yazılım. Malware dağıtım hileler onbinlerce vardır. Bir parazitin nereden saldırabileceği hakkında hiçbir zaman bilebilirsiniz. Search Pulse, ancak, yazılım paketleri güveniyor eğilimindedir. Bu uygulama, üçüncü taraf yazılımlara bonus olarak Web ‘de dolaşır. Bunu seçimini kaldırmak için "unutmak” zaman yüklü olur. Karıştı? PUP senin dikkatsizlik ve saflık üzerinde avlayan. Rüzgara dikkat attığınızda PC ‘nize bulaşır. Bu parazit, yalnızca Kullanıcı, kurulumunu onayladığında yüklenir. İzin yok, kabul yok! Search Pulse sizin onayınızı aramaya bağlıdır. İşte bu! Sormak zorunda olsa da, bu kadar doğru yapmak zorunda aynı değildir. Parazitin ince baskında saklanıyor. Kırmızı bayrakları görmezden geldiğinde içeri girer! Bu hatayı yapma! Eğer rüzgar dikkatli atmak hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. Sadece tetikte PC ‘niz enfeksiyonları ücretsiz tutabilirsiniz. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Yani, dikkatsizlik üzerinde dikkatli seçin! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın! Şüpheli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Sadece güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım indirin. Ve tabii ki, kurulum süreçleri üzerinden acele etmeyin. "Sonraki-sonraki-Finish” stratejisini unut. Kullanılabilir olduğunda, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Gemide onayına ne olduğunu bildiğinizden emin olun. Onları kabul etmeden önce şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Eğer şüpheli bir şey fark Eğer kurulum dışında opt!

Neden Search Pulse tehlikeli?

Search Pulse tam ve mutlak bir tehdittir. Bu bilgisayarınıza gizlice ve reklam bir kasırga içine atar. Eğer bir video izlemek veya favori web sitesine göz olsun, PUP her zaman sizi kesmek için bir yol bulur. Ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde çeşitli afiş ekler. Reklamsız olmak için kullanılan hatta web sayfaları kupon ve indirimler ağır olsun. Rastgele Web sitesi metni köprülere dönüşür. Bildirimler mavi renkte açılır. Şüpheli web siteleri yeni sekmeleri yükler. Hiçbir reklam engelleme uygulaması size yardımcı olacak kadar güçlüdür. PUP tarayıcınızın bir karışıklık yapar. Onun çok sayıda reklam yükü uygulamanızı ve çöker eğilimli olun. Sen hataları bir çığ karşı karşıya. Ve bu sadece buzdağının ucu! Eğer reklamları daha yakından göz atın sadece yolsuzluk tam ölçüde fark edebilirsiniz. Bunlar son online faaliyetlerle ilgilidir, değil mi? Bu bir tesadüf değil! Search Pulse rasgele reklamlarla zaman harcamıyor. Bu parazit, reklamlarını çevrimiçi etkinliklerine dayandırır. Alışkanlıklarınızı araştırır ve size karşı kullanır. Sence bu iyi biter mi? PUP seni bir günden itibaren casuslar. Her çevrimiçi adımınızı bilir. Hangi Web sitelerini ziyaret ettiğiniz, hangi bağlantıları takip ettiğiniz, hangi videoların izlemelisiniz. Gizli mod sizi gizleyemez. Parazitler her şeyi bilir! Ve şans dışında iseniz, bazı veri parçaları, örneğin, arama sorguları, hassas bilgileri sızdırabilir. Gereksiz riskler almayın! Kaldır Search Pulse ASAP!

Search Pulse nasıl kaldırabilirim?

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Search Pulse enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

  • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
  • Search Pulse. exe sürecini bulun ve öldür

kill-hpnotify-exe

  • Windows Arama kutusuna "Regedit” yazarak Windows kayıt defteri düzenleyicinizi açın

(OS sürümünüze bağlı olarak) gidin

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]br> [HKEY_[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

ve görünen adı silin: Search Pulse

aynı anda Windows logosu düğmesine basın ve sonra “R” Run komutunu açmak için

türü “appwiz. cpl

Search Pulse programı bulun ve üzerine tıklayın. Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. İlk olarak en son yüklenmiş programları gözden geçirin. Genel olarak tüm bilinmeyen programları kaldırmanız gerekir.

C:/program dosyaları ‘na gidin ve Search Pulse klasörünü silin . Herhangi bir artıkları için antimalware programı ile çift kontrol edin. Yazılımınızı güncel tutun!

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Search Pulse virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
    kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in