Home » Uzaklastirma » Kaldır Robotcaptcha2.info “virüs” (krom, Firefox, IE)

Kaldır Robotcaptcha2.info “virüs” (krom, Firefox, IE)

Edemez Robotcaptcha2.info korsanının virüsü kaldırmak? Bu sayfa ayrıntılı içerir Robotcaptcha2.info kaldırma talimatları!

Robotcaptcha2.info kötü haber habercisi. Bu Web sitesinin görünümü, bilgisayarınızın artık enfeksiyonlar serbest olduğunu gösterir. Bir tarayıcı hijacker ile sıkışmış. İyi haber şu ki, Bu parazitin bir virüs olmaması, ama müdahaleci, reklam üreten bir tehdit. Korsanının tarayıcınızı bozur ve bir reklam görüntüleme platformu haline döner. Bu parazit, ziyaret ettiğiniz her Web sitesine çeşitli reklamlar eklemek için programlama takip eder. Reklamsız olmak için kullanılan hatta web sayfaları afiş ağır olsun. Korsanının kötü tarayıcınızın bir karışıklık yapar. Pop-up mavi görünür. Bildirimler “güncellemek” veya “şüpheli uygulamalarıyüklemek” için sizi teşvik. Kuponlar ve indirimler hayal edilebilecek tüm renklerde yanıp söner. Her işi zar zor yaparsın. Sayısız reklamlar ekranınızı her zaman size çok tarayıcı dokunma sel. Hiçbir reklam engelleme uygulaması reklamları sizi korumak için yeterince güçlü. Düzinelerce ve düzinelerce “reklamları Robotcaptcha2.info” günlük bazda sel. Bu durumla karşı koyma. Daha fazla sorunu görmezden, durum ne kadar kötü olur. Bir tarayıcı hijacker ile ilgileniyor. Bu parazit zamanla daha da kötüleşir. Sadece kontrolden çıkar değil, aynı zamanda tehditleri için tarayıcınızı açar. Kendini kandırmayın. Korsanı tehlikeli. Reklamları en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, onlar Scam ve kötü niyetli web sitelerine Web trafiği yönlendirmek. Şansınızı test etmeyin! Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. Korsanı ASAP çıkarın!

Remove Robotcaptcha2.info

Nasıl bulaştı?

Bir tarayıcı hijacker Robotcaptcha2.info Web sayfasını görüntüler. Paraziti bilgisayarınıza gizlice ve reklam bir kasırga içine atar. Paraziti aşırı tahmin etmeyin. Bu ustaca bir siber saldırı aracılığıyla bilgisayarınızı “kesmek” değildir. No! Korsanının bir virüs değildir. Basit bir uygulamadır ve bu şekilde standart kurulum prosedürlerini takip eder. Korsanının kendi kurulumunu onaylamak için, Kullanıcı, size ihtiyacı vardır. İzin yok, kabul yok! Parazitin Rızanızı almak için bağlanmıştır. Ancak, sormak zorunda bu kadar outright yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Senin saflık ince baskı ve avlayan korsanının gizler. Sahte güncellemeler, yazılım paketleri, spam mesajları ve korsan yazılım arkasında pusuda. Eğer bekçi aşağı izin zaman korsanının bilgisayarınıza bulaşır. Bu hatayı yapma! Eğer rüzgar dikkatli atmak hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. Sadece sizin tetikte Bilgisayarınız enfeksiyon-ücretsiz tutabilirsiniz. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Yani, dikkatsizlik üzerinde dikkatli seçin. Tehlikeli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Yazılım ve güncellemeleri saygın (tercihen resmi) kaynaklardan indirin. Ve, tabii ki, kurulum süreçleri üzerinden acele etmeyin. “Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Yüklü olmak üzere olan tüm istenmeyen ekstra uygulamaların seçimini kaldırın ve şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Şüpheli bir şey fark ederseniz kurulum dışında opt çekinmeyin!

Neden bu kadar tehlikeli?

Robotcaptcha2.info kötü haber. Reklamları en kısa sürede bu Web sitesi açılır olarak tarayıcınızı sel. Eğer bir video izlemek veya favori web sitesine göz olsun, reklamlar ekranınızı kapsar. Sayısız afiş, pop-up, ve video reklamları, ancak, sadece rahatsız edici değildir. Sayısız reklam yükü tarayıcınız ve donma ve çöker eğilimli olun. Hataları ve arızaları bir çığ karşı karşıya. Ve bu yeterince kötü değil, ama aynı zamanda bir güvenlik tehdidi ile karşı karşıyalar. Sadece bu “Robotcaptcha2.info” pop-up tarafından Powered by bu daha yakından bakmak ve sorunun tam ölçüde fark edersiniz. Sürekli çevrimiçi gözetim altındayız! “Size Robotcaptcha2.info tarafından getirilen her reklam size yöneliktir. Korsanının tarama alışkanlıkları çalışmalar ve size karşı toplanan verileri kullanır. En kötüsü de Bu tehditin bilgileri gizli tutamamasıydı. Tam tersi-her şeyi üçüncü taraflara satıyor. Sence bu iyi biter mi? Bazı veri parçaları, arama sorgularınızı, örneğin, kişisel ve finansal ayrıntıları sızdırabilir.

Nasıl kaldırılır Robotcaptcha2.info virüs

Robotcaptcha2.info enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Robotcaptcha2.info enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Robotcaptcha2.info ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: Robotcaptcha2.info başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Robotcaptcha2.info Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Robotcaptcha2.info ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Robotcaptcha2.info başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Robotcaptcha2.info virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Robotcaptcha2.info krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Robotcaptcha2.info kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Robotcaptcha2.info from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox
 • remove Robotcaptcha2.info from firefox

  • Internet Explorer ‘ı açın

  • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
  • Internet seçeneklerine tıklayın
  • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
  • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

  remove Robotcaptcha2.info from ie

  • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

  Adım 4: Robotcaptcha2.info tarafından yapılan hasarı geri al

  Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Robotcaptcha2.info için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

  Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
  • Ağ ve Internet ‘e gidin
  • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
  • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

  Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

   gerekir
  • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • hedef alanında Robotcaptcha2.info bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
  • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
  • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

  Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Robotcaptcha2.info virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

  Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda var, tüm sistem veya ağ ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  ↳ Robotcaptcha2.info virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
  Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
   kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

  © 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in