Home » Uzaklastirma » Kaldır Ocsp.godaddy.com pop-up (krom, Firefox, IE)

Kaldır Ocsp.godaddy.com pop-up (krom, Firefox, IE)

Edemez Ocsp.godaddy.com reklamları kaldır ? Bu sayfa Ocsp.godaddy.com kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

Tarayıcınız Ocsp.godaddy.com Web sitesine yönlendirilmeye devam ederse veya “ads by Ocsp.godaddy.com” Eğer en az beklediğiniz zaman pop up, haber iyi değil. Adware bu alışılmadık tarayıcı davranışını tetikler. Bir parazit, işletim sisteminin gölgelerinde pusuya düştüğünde reklam parazitine yol açıyor. Kendini hazırla! İşgalci, ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde çeşitli afiş ekler. Reklam içermeyen Web sayfalarının bile artık Kuponlar ve indirimler üzerinde ağır olduğunu fark edeceksiniz. Reklam engelleme yardımcı programı, reklamlardan sizi koruyacak kadar güçlü değildir. Pop-up mavi görünür. Rasgele metin köprülere dönüşür. Reklamlar videonuzu duraklatır. Bildirimler “Ekle” veya “yükleme” uygulamaları ve uzantıları için sizi teşvik. Sen zar zor herhangi bir görev yapılır alabilirsiniz. Düzinelerce ve düzinelerce reklam, her çevrimiçi etkinliğinizi kesintiye uğratur. Hiçbir şey tıklayın! Bir parazitin bu reklamları görüntüler. Zararsız olmalarını bekleyemezsin. Can sıkıcı pop-up, afiş, ve bildirimler en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya. En kötü ihtimalle, onlar Scam ve kötü niyetli web sitelerine trafiği yönlendirmek. Bu adware doğası ‘s. Bu sadece tarama deneyimi harabeye değil, aynı zamanda çevrimiçi tehditler için tarayıcınızı açar. Tehlikeli bir parazitin avına düştün. Ocsp.godaddy.com Web sitesinin görünümü, çevrimiçi güvenliğinizin tehlikeye attığının net bir uyarıdır. Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. Ciddi bir sorun elde etmeden önce adware kaldırın!

Remove Ocsp.godaddy.com

Nasıl bulaştı?

Adware tarayıcınızı Ocsp.godaddy.com Web sitesine yönlendirir. Bu davetsiz misafir hile yoluyla bilgisayarınıza gizlice ve reklamların bir kasırga içine atar. Yine de ustaca siber saldırılar düşünmeyin. Adware bu gelişmiş değil. Bu basit bir uygulamadır. Ve bu nedenle, kendi kurulumunu onaylamak için, Kullanıcı, size ihtiyacı var. İzin yok, kabul yok. Adware her zaman onay istiyor. Ancak, sormak zorunda bu kadar outright yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Parazitler, mümkün olan en küçük şekilde “Evet” i çaldı. Bu tehditlerin arkasında gizler demetleri, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar, ve korsan yazılım. Genellikle üçüncü taraf yazılım için bir bonus olarak yüklü olur. Adware senin naıety üzerinde avlayan. Bu erişim reddetmek için “unutmak” zaman PC bulaşır. İşini kolaylaştırmayın! Eğer rüzgar dikkatli atmak hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. Sadece eylemleriniz enfeksiyonları engelleyebilir. Yani, dikkatsizlik üzerinde dikkatli seçin! Şüpheli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Sadece güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım indirin. Ve “sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Varsa, advanced/ Özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus uygulamalarının seçimini kaldırın. Ve “kabul et” butonuna basmadan önce şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Eğer şüpheli bir şey fark Eğer kurulum dışında opt!

Neden bu kadar tehlikeli?

Ocsp.godaddy.com Web sitesi kötü haberlerin habercisi. Görünümü, PC ‘nizin artık enfeksiyonlar serbest olduğunu gösterir. Adware gölgelerde pusuda ve Web tarayıcınızın bir karışıklık yapar. Davetsiz misafiri küçümsemeyin! Bu tehditlerin sadece reklam zarar wreaks değil, aynı zamanda gizliliğinizi tehlikeye. Karıştı? Peki, sadece reklamları bir göz atın. Bunlar son online faaliyetlerle ilgilidir, değil mi? Çünkü gözetim altındayız. Adware tarama alışkanlıkları çalışmalar ve toplanan veriler üzerinde reklam seçimi üsleri. Sence bu iyi biter mi? Parazitin hangi web sitelerini ziyaret ettiğini, hangi bağlantıları takip ettiğini, hangi videoların izlemini yaptığını bilir. Gizli mod sizi gizleyemez. Parazitler her şeyi bilir! Ve eğer şans dışında, bazı veri parçaları, arama sorguları, örneğin, kişisel ve finansal detayları sızıntı olabilir! Riske girmeyin! En kısa sürede Ocsp.godaddy.com Web sitesi açılır, hareket edin. Parazitin saklandığı yeri bulun ve algılama üzerine silin! Bu sizin en iyi ve tek eylem seyri! İşletim sisteminizi ASAP temiz!

Nasıl kaldırılır Ocsp.godaddy.com virüs

Ocsp.godaddy.com enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Ocsp.godaddy.com enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Ocsp.godaddy.com Izini izle

Adım 2: Ocsp.godaddy.com başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Ocsp.godaddy.com Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Ocsp.godaddy.com Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Ocsp.godaddy.com başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Ocsp.godaddy.com virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Ocsp.godaddy.com krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Ocsp.godaddy.com kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Ocsp.godaddy.com from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

remove Ocsp.godaddy.com from firefox

 • Internet Explorer ‘ı açın

 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

remove Ocsp.godaddy.com from ie

 • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

Adım 4: Ocsp.godaddy.com tarafından yapılan hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Ocsp.godaddy.com için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

  gerekir
 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alanında Ocsp.godaddy.com bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Ocsp.godaddy.com virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda, bu sistem ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Ocsp.godaddy.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in