Home » Uzaklastirma » Kaldır Nscpucnminer.exe Truva

Kaldır Nscpucnminer.exe Truva

Bu yazı Nscpucnminer.exe virüs kaldırmak için yardımcı olabilir. Adım kaldırma adım Microsoft Windows ‘un her sürümü için çalışır.

Bilgisayarınızda gizlenmiş kötü niyetli bir madencilik Trojan var. Bu isim Nscpucnminer.exetarafından gider ve bir tehlike. Siber tehdit şu andan itibaren sisteminizi yaralanan, istila ediyor. Ve sen ondan kurtulana kadar yolsuzluğu yaymaya devam ediyor. Enfeksiyonun ilk günden itibaren kalacağı sonuçları çekeceksin. Ve, zaman geçtikçe, sorunlar evrim ve tırmanmaya. Onlar şiddette büyümek ve kötüleşir. Bu nedenle, uzmanlar Truva ‘nın istemi kaldırma doğru tavsiye. Eğer silinmesini geciktiriyorsanız, buna pişman olursunuz. Böyle korkunç bir deneyim için kendini ayarlama. Almak ilk fırsatta kötü siber tehdit kurtulun. Hemen kaldırılması sisteminizin refah sağlar. Ve daha da önemlisi, gizliliğinizi özel tutmaya yardımcı olur. Evet, bu başka bir risk, yüz, Trojan nezaket. Hassas bilgilerinizi tehdit ediyor. Kendi konaklama uzatmak için kişisel ve finansal veri çalıntı alma riskini çalıştırmak için. Ve sonra, maruz. Bu hoş olmayan senaryodan kaçının. Kendinizi ve BILGISAYARıNıZı koruyun. Tehdidin tam gizleme yerini bulun ve buna karşı hareket. Daha hızlı sistem, daha iyi bırakır.

Remove Nscpucnminer.exe

Nasıl bulaştı?

Nscpucnminer.exe Truva sinsi. Bu senin PC içine hile ve incelik yoluyla yolunuzu slithers. Alet senin naivine karşı ve dikkatini dağıtıyor. Acele etmen ve dikkatsizlik yapmaya güveniyor. Senin dikkatsizlik gizli işgali için önemlidir. Bu infiltrasyon söz konusu olduğunda, hile her şekilde aracı tatil. Daha sık değil, bir yol olarak spam e-postaları kullanır. Eğer meşru bir şirket geliyor gibi görünüyor bir e-posta olsun. Amazon veya DHL gibi iyi bilinen bir. Verileri doğrulamanız gerektiğini okur ve bunu yapmak için bir bağlantıyı tıklatmalısınız. Veya bir eki indirin. Eğer yaparsan, pişman olursun. Bu yüzden bir enfeksiyonla takılıyorum. Gülme. Acele etme ve kaderini şansa bırak. Her zaman kapsamlı olmak için zaman ayırın. Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir ton kaydedebilirsiniz. Durum tespiti yapın. Uzun bir yol oluyor. Orada yöntemleri bir yeri vardır, Trojan çevirmek ve girişimi işgali. Her biri sizin dikkatsizliğinizi kullanır. Bunu sağlama. Bunun yerine her zaman dikkatli olun. Vigilance sistem enfeksiyon ücretsiz kalmasını sağlamak için yardımcı olur. Dikkatsizlik değil.

Neden bu kadar tehlikeli?

Nscpucnminer.exe tehdidi, sisteminizi dijital para birimi için benim için kullanıyor. Bitcoin, monero, DarkNetCoin ve diğerleri. Trojan, sistemin kaynaklarından başkasının yararına yararlanır. Bunu yayınlayan siber suçlular kesin olarak. Yani, başkasının kazanımı için acı çekiyorsun. Trojan alanı yiyor ve CPU ve GPU güç tüketimini artırır. Bilgisayarınızın performansı gezinme için yavaşlar. Ve, gecikme günlük deneyiminizin bir parçası haline gelir. Programlar ya çalıştırmak için reddetme, ya da hiç açmayın bile. Sistem çöküyor normal bir oluşum haline gelir. Anahtar sistem dosyaları eksik gitti keşfedebilirler. Trojan, kayıt defteri, Görev Yöneticisi ve sistem ayarları ile karışabilir. Ve tüm değişiklikleri yapmak ücretsizdir. Sanki bu şikaylar yeterince zorluk değil, dahası da var. Nscpucnminer.exe tehdidi, güvenlik duvarı ve virüsten koruma aracını devre dışı bırakır. Böylece, sistem malware savunmasız hale. Sen uyarıları ve uyarı ile sular altında olsun. Ve her seferinde, çevrimiçi olursan, reklamları bir şelaleye karşı karşıya. Ve, sayısız üçüncü taraf sayfaya yönlendirileceksiniz. Tüm bu, gizlilik sorunu ekleyin ve oldukça belirgindir. Nscpucnminer.exe enfeksiyon bir kabus arkadaşı. Bu zarar veriyor, ve her şeyi bir karışıklık yapar. Ne kadar uzun kalırsa, karmaşadan daha büyük. Kendine bir iyilik yap ve hemen kurtul. Bu en iyi eylem, alabilir. Şimdi al.

Manuel Nscpucnminer.exe kaldırma talimatları

Nscpucnminer.exe enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Nscpucnminer.exe enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Nscpucnminer.exe ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: Nscpucnminer.exe başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Nscpucnminer.exe Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Nscpucnminer.exe ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Nscpucnminer.exe başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Nscpucnminer.exe virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 4: Nscpucnminer.exe tarafından yapılan olası hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Nscpucnminer.exe için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

[[

  89]]
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Nscpucnminer.exe virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda var, tüm sistem veya ağ ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, biz olası virüs kalan veya geçici dosyaları belirlemek için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Nscpucnminer.exe virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in