Home » Uzaklastirma » Kaldır Free-coupons.network pop-up

Kaldır Free-coupons.network pop-up

Edemez Free-coupons.network reklamları kaldır ? Bu sayfa Free-coupons.network kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

Free-coupons.network sorun belirtisi olan bir sayfa. Ekranda fark ederseniz, bilgisayarınızda bir reklam yazılımı nın pusuya yatmış olduğu anlamına gelir. Ve bu kötü haber. Adware para tasarrufu yardımcı olduğunu iddia ediyor. Sözde, size en iyi fırsatlar online hakkında bilgi sunuyor. Ne zaman bir satış var ve hatta kuponları sağlar size size sağlar. Ve bu büyük bir anlaşma gibi geliyor. Sonuçta, kim bir pazarlık sevmez? Şey, şu ki, adware ile, hiç bir pazarlık almayın. Hayal kırıklığı, baş ağrısı ve pişmanlık elde ediyorsun. Siber tehdit seni huzursuzluk içine atıyor. Bu, günlük bazda sorunları ile bombalama kötü bir enfeksiyon. Ne kadar çok kalmasına izin verirseniz, etkileri o kadar artar. Bu nedenle, sorunlar, sen yüz, olsun kötü. Bu nedenle, uzmanlar hemen kaldırılması yönünde tavsiyelerde bulunuyor. En kısa sürede ilk nokta Free-coupons.network, dikkat edin. O zaman harekete geç. Onun tam saklanma yeri bulmak için elinden geleni yapın. Sonra, keşif üzerine silin. Hızlı silinmesi sisteminizin iyi liğini sağlar. Söz değil, gelecekteki kendini şükran kazanır.

Remove Free-coupons.network

Nasıl enfekte oldum?

Free-coupons.network adware nedeniyle ekranınızı ele geçirir. Ama adware pc üzerinde, sizin sayenizde. Onun yüklemek için yeterince dikkatsiz var. Ve şimdi onun kalmasının sonuçlarından acı çekiyorsun. Açıklayalım. Hiçbir adware kullanıcının onayı olmadan bir sisteme erişebilirsiniz. Araç, kabulünü onaylayıp onaylamadığınızı sormak zorundadır. Yeşil ışığı vermen gerek, yoksa devam edemez. Pop up ve onay aramak için, çok fazla şans bırakır. Yani, bunun yerine, bu araçlar trickery için tatil. Eski ama altın invazif yöntemlere dönecekler. Ve her şeyden önemlisi, dikkatsizlik üzerine av. Başarı için önemli bir bileşen olarak düşünün. Sonuçta, adware kullanan hangisi yöntemi, sen olmadan başarılı kanıtlayamazsınız. Bir düşün. Eğer kapsamlı iseniz, fark edilmeden, sizin tarafınızdan kayma çalışıyor nokta olacak. Bunu hareket halinde yakalarız ve dışarıda tutacaksın. Ama eğer tetikte değilseniz, başarılı bir şekilde gizlice içeri girer ve dağınıklık yapar. Dikkat çok önemlidir! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Distraksiyon, acele ve saflık adware infiltrasyon kolaylığı. Yani, mecbur olmayın. Kendine bir iyilik yap ve her zaman dikkatli ol. Hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir ton kaydedebilirsiniz. Adware her zamanki antics, aşağıdakileri içerir. Freeware, spam e-postalar, sahte güncellemeler, bozuk siteler, bağlantılar veya torrents kullanımı. Her zaman tetikte ol. Dikkat tehditleri dışarı tutmak için yardımcı olur ve dikkatsizlik onları davet ediyor.

Neden bu kadar tehlikeli?

Adware site yolunuzu atmak için her fırsatı yakalar. Her zaman görüyorsun. Free-coupons.network var, yeni bir sekme açtığınızda. Bu sonuçlar arasında, bir arama sonra. Her yerde. Her reklam, sen ile sıkışmış olsun, ‘Powered by Free-coupons.network. Ve sen de çoğunu alacaksın. Enfeksiyon sizi Free-coupons.network ‘ e yönlendirir ve ‘ads by Free-coupons.network, ‘ non-stop. Sürekli izinsiz giriş, sonuç vermeden olmaz. Sisteminizde kendi ücretinden alır. Sık çöküyor muzdarip başlar. Bilgisayarınız yavaşlar. Ve bunlar sadece küçük rahatsızlıklar. Daha kötü olanlarla yüzleş. Belirtildiği gibi, sorunlar şiddette büyür. Ne online bir saldırı olarak başlar, geliştikçe. Adware nedeniyle, ciddi bir gizlilik riski karşı karşıya. Enfeksiyon kişisel ve finansal verilerinizi tehlikeye atıyor. Size casusluk yapmak için talimatlar var, bir günden itibaren. Onun casusluk başlar, sonra istila. Program, tarama sırasında yaptığınız her şeyi izler. Bu, faaliyetlerinizi gözlemleri ve eylemlerinizi kapsamlı bir kayıt tutar. Bu yeterli bilgi topladı sonra onu gönderir belirler. Bırak da içeri geçelim. Adware bilgileri ortaya çıkarır, senden çaldı. Onu yayımlanan bilinmeyen kişilere el. Kötü niyetli ajandalar ile siber suçlular. İnsanlar değil, bu tür hassas verilerle güvenebilirsin. Yani, yapma! Eğer şans olsun en kısa sürede adware kurtulmak. Sorunlar kasırga kaçının, aksi takdirde yüz.

Nasıl Kaldırılır Free-coupons.network virüs

Free-coupons.network enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizFree-coupons.network enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Free-coupons.network Izini izle

Adım 2: Free-coupons.network başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Free-coupons.network Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Free-coupons.network Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Free-coupons.network başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Free-coupons.network virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Free-coupons.network krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Free-coupons.network kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Free-coupons.network from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

remove Free-coupons.network from firefox

 • Internet Explorer ‘ı açın

 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove Free-coupons.network from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: Free-coupons.network tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Free-coupons.network için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

  gerekir
 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alanında Free-coupons.network bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Free-coupons.network Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu Kaldırın

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, sisteminizi tehlikeye ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Free-coupons.network virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in