Home » Uzaklastirma » Kaldır 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN Bitcoin Email virüs

Kaldır 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN Bitcoin Email virüs

Edemez Kaldır Kaldır 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN malware pop-up ?

7V35qnare7vd2t74sd9xhegjvwyftpdhn gölgeli etkinliklere bağlı bir Bitcoin cüzdan olduğunu. Cybercrooks online dolandırıcılığı için kullanın. Eğer bu hesaba BTC aktarmak için çağrıda bir tehdit mesajı alırsanız, panik yapmayın! E-posta bir aldatmaca olduğunu. Sizi istenmeyen eylemlere çekmek için klasik bir düzen kullanır. Sahtekârlar hacker gibi davranıyormuş. Onlar bozuk bir porno Web sitesi aracılığıyla OS enfekte olduğunu iddia. Saldırı sonucunda, onların virüsü özel anlarda sizi tehlikeye bir video kaydetti. Dolandırıcılara ödeme yapmazsan multimedya iletişim listenize göndermek için tehdit. Ve onlar miktarı hakkında utangaç değildir. Onlar BTC yaklaşık $1000 değerinde 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN cüzdan transfer talep. Bu mesaj, geçmişte kullandığınız bir parolayla sıklıkla bahsedilmiş gibi meşru görünüyor. Yine, panik yapmayın! Dolandırıcılara karşı hiçbir şey yok. Bu madrabaz sızdırılmış e-posta adresleri ve parolalar, yanı sıra scamware hedef e-posta adreslerini toplamak için kamu kullanılabilir veritabanları kullanın. Bu insanlar ortak yanlış ve korkularınızı ödeme içine itmek için kullanın. Suç faaliyetlerine sponsor olmayın. 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN Bitcoin e-posta bir aldatmaca olduğunu. Bunu görmezden gel! PC ‘nizin bir parazitin bulunduğu şüpheli iseniz, bir virüs taraması çalıştırın. İşletim sistemi enfeksiyonları ücretsiz ve hareket emin olun!

Remove 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN

Nasıl bulaştı?

17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN e-posta scamware nezaket açılır. Parazite gelince, dikkatsiz olsun PC ‘nize bulaşır. Bu sinsi davetsiz misafir virüs değil. O-ebil “kesmek” senin OS. Hayır, parazitler basit bir uygulamadır. Onun kurulumunu onaylamak için, Kullanıcı, size ihtiyacı var. Scamware sizin izniniz aramak için bağlıdır. Ve öyle. Her zaman sorar. Ama bunu mümkün olan en sinsi şekilde yapar. Scamware ince baskı gizler. Bu Freeware arkasında pusuda, sahte güncellemeler, kötü niyetli bağlantılar, korsan yazılım, ve spam mesajları. Malware dağıtım yöntemleri onbinlerce vardır. Ve 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN iletilerinin arkasındaki parazitin bilinen tüm püf noktalarını kullanır. Bu tehdit gölgeler içinde pusuda ve bir fırsat saldırı için bekler. Gardiyanı aşağı bırak. Bir parazitin nereden saldırabileceği hakkında hiçbir zaman bilebilirsiniz. Yalnızca eylemleriniz BILGISAYARıNıZı koruyabilir. Yani, naiflik verme. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Şüpheli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Ve gelen kutunuza çok dikkatli olun. Bir anlık ileti veya e-posta olsun, tüm beklenmeyen iletileri olası tehditler olarak kabul edin. Gönderenleri doğrulamak için her zaman bir dakikanızı ayırın. Örneğin, bir kuruluştan bir e-posta alırsanız, kendi resmi web sitesine gidin. Orada listelenen e-posta adreslerini sorgulanabilir bir karşılaştırın. Eğer eşleşmezse, şacı silin. Şüpheli adresleri bir arama motoruna da girebilirsiniz. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir.

Bu reklamlar neden tehlikeli?

17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN Bitcoin e-posta mavi dışarı açılır. Eğer Dolandırıcılar gereksinimlerine uymayan eğer bir ödün video sızıntı için tehdit eder. Bu suçlular Bitcoin ödenen şaşırtıcı miktarda para isteyin. Para seçimi, tabii ki, bir Caprice değildir. Bu siber para birimi takip edilemez. Bir şeyler ters giderse paranı geri alamazsınız. Ve bu kaçınılmaz. Fidye ödemek hiçbir şeyi gerçekleştirmez. 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN e-posta yalanlarla doludur. Bu aldatmaca mesajı sadece kurnaz tricksters tarafından oluşan bir metin. Aşçıların virüsü yok, çok daha az taviz vermeyen bir video var. Bu suçlular, korkularınızla oyun oynar. Seni dürtüsel eylemlere itmelerine izin verme. Durumu göz önünde bulundurmanız için bir dakika alın. E-postanın adınızı veya Kullanıcı adınızı belirtmemiş olduğunu unutmayın. Bozuk Web sitesi belirtmiyor. Ve en önemlisi, bu videonun varlığının kanıtı sağlamaz. Genel ileti. Arkasında dolandırıcılara scam e-postalar ile Web sel için scamware kullanın. Onların tuzağa düşmeyin. Cüzdanını açma. Bir parazitin avına düştüğünü kabul ediyorum. Scamware pusuda nerede bulmak ve algılama üzerine silin!

Nasıl kaldırabilirim 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN malware pop-up kaldırmak?

Eğer tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirin Eğer enfeksiyon kaldırmak mümkün olmalıdır . Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: Şüpheli yazılımları Add\Remove programlardan kaldırın

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den bilinmeyen eklentileri silin

Adım 3: kalıcı olarak kaldır 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN malware Windows kayıt defterinden kaldırın.

Adım 1: bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows logosu düğmesine basın ve sonra “R” Run komutunu açmak için
[]

türü “appwiz. cpl

herhangi bir bilinmeyen programı bulun ve üzerine tıklayın. Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. İlk olarak en son yüklenmiş programları gözden geçirin. Genel olarak tüm bilinmeyen programları kaldırmanız gerekir.

2. Adım: Chrome, Firefox veya IE ‘den eklentileri ve uzantıları kaldırın

Kaldır Google Chrome

 • Ana menü‘de Araçlar‘ı seçin — > Extensions
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak herhangi bir bilinmeyen uzantı kaldırın
 • Uzantıyı silmek mümkün değilse, sonra C:\Users\ “bilgisayar adı” \Appdata\local\google\chrome\user Data\default\extensions\gidin ve klasörler tek tek gözden geçirin.
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

 • En son Krom sürümünü kullanıyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • Ayarlar git- kişi ekle

 • tercih edilen bir adseçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dönün ve kişi 1 kaldır
 • Krom Şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Kaldır Mozilla Firefox

 • Firefox ‘U açın
 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Devre dışı bırak ve herhangi bir bilinmeyen Ekle kaldır
 • Firefox ‘un Yardım menüsünü açın

open-help-menu-firefox

 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

Kaldır Internet Explorer

 • IE ‘yi aç
 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin
 • Herhangi bir şüpheli uzantıdevre dışı bırakın.
 • Devre dışı bırakma düğmesi gri ise, Windows kayıt defterine gitmek ve karşılık gelen CLSID silmek gerekir
 • Internet Explorer ‘ın sağ üst köşesinde dişli simgesini tıklatın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla‘yı tıklatın.

IE-reset

 • Kişisel ayarlar sekmesini Sil” i kontrol edin ve sonra Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı olarak Kaldır Kaldır 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN malware kalanlar

Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir kayıt defteri kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ 17v35QnAre7Vd2T74SD9xhEGJVwYfTPDhN virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in