Home » Tarayıcı Korsanlıkları, Uzaklastirma » Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE) kaldırma

Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE) kaldırma

Olamaz Enclosely.info yönlendirme kaldırmak ? Bu sayfa detaylı Enclosely.info içerir kaldırma öğretim!

Enclosely.inf Web sitesi hakkında şüpheli bir şey var. Eğer ekranınızda pops yukarıya, sorun için hazır olun. Bu Web sitesi görünümü kötü tarayıcı korsanının varlığı belirtir. Enclosely.info korsanının, bilgisayarınıza tam bir sessizlik içinde gelir ve wreaks harap. Bu parazit web tarayıcınız almak ve bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için programlanmıştır. Korsanının sen yük, ticari tatili için çevrimiçi videoları duraklatır ve, elbette, sponsor Web siteleri için web trafiği yönlendirir her web sayfasında çeşitli reklam enjekte eder. Ne’daha çok, bu davetsiz misafir zaman geçtikçe daha agresif almak eğilimindedir. Saniyede tarama deneyimi berbat edebilir. Parazit kurbanlarını bunları doğru şekilde görüntülemek için tarayıcılarını başarısız o kadar çok reklam zorlar. Zavallı tarayıcınızın donma ve sık sık çökmesine. Herhangi bir işinizin yapılmasını sağlamak mümkün olmayacaktır. Korsanının kesintiye uğrar kesintisiz. Henüz, çelik gibi sinirlere sahip, sade bir şekilde davetsiz misafir sayabilirsiniz düşünebilirsiniz. Şey, bunu yapma. Enclosely.info korsanının tolere değil. Bir sıkıntı değil. Bu oldukça tehlikeli olur. Bu parazit online davranış hakkında bilgi toplar. Bu tarayıcı ile ilgili verilerinizi izler ve toplanan bilgileri uzak sunucuda depolar. Parazit online her adımını biliyor. Ziyaret hangi web sitelerinin ne videoları izlemek, yaptığınız ne arama sorguları. Çok duyarlı, ama yetenekli bir reklamveren ihtiyacı olduğu çok az başarılı bir şekilde özelleştirilmiş pazarlama kampanyaları ile hedeflemek için bu veri grev olabilir değil. Ne reklamveren kötü niyeti varsa ne olacak? Çok sayıda crooks korsanının ve buna ait kurban online düzenleri çekmek için kullanın. Şansını ile oynamak yok. Enclosely.info korsanının kolay bir hedef döner. Kendinizi koruyun! Bu davetsiz misafir hemen çıkarın!

remove Enclosely.inf

Nasıl ben ile mikrop?

Enclosely.info korsanının yüklemeden içine aldatıldığını. Bu parazit kendisi yükleyemez. Bu, tüm sonra ustaca bir virüs değil. Korsanının basit bilgisayar uygulamasıdır. Ve sadece herhangi bir başka app gibi o lüzum senin yüklü için (kullanıcı) onay. Ne ihtiyacı yok açıkça istemektir. Bu davetsiz misafir mümkün olan en şekilde sorar. İzninizi çalıyor. Dikkatsizlik ve ihmal, başarının anahtarıdır. Onun işi kolay değil. Bunun yerine uyanık olmak. Bu parazit başardıktan gelen engelleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey daha dikkatli ol. Özellikle yeni programlar yüklediğinizde. Her zaman Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş yükleme seçeneğini seçebilirler. Elbette, varsa, bunu seçin. Yazılım geliştiriciler sık sık kendi uygulamaları yük dosyaları için ek programlar iliştirin. Gelişmiş ayarlar altında yaklaşık yüklenmesi gereken tüm ekstralar bir liste ile sunulacak. Onları işaretini kaldırın. Daha sık sık–dan değil, bu üçüncü taraf uygulamalar amaçlı olması. Onları gerçekten gerekirse Ayrıca, onları tek başına karşıdan yüklediğiniz. Yani, tüm istenmeyen apps seçimini kaldırın. Ne için izin veriyoruz bildiğinizden emin olun. Conditions/ son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) ve koşulları okuyun. Sıradışı bir şey görürsen, yükleme hemen durdurun. Bu senin bilgisayar, Tarih yüklü olması karar bu. Diğerleri bu karar izin verme. Senin için gözünü diğer kötü amaçlı yazılım dağıtım yöntemleri iyi eski spam e-postalar, sel ve sahte güncelleştirmeleri vardır. Sadece bu yöntemler başarılı gelen engelleyebilirsiniz! Her zaman senin durum tespiti yapmak!

Neden bu tehlikeli mi?

Enclosely.info korsanının bilgisayarınızı kalmamalıdır bir baş belası olduğunu. Son derece rahatsız edici ve sinir bozucu. Henüz, aynı derecede tehlikelidir. Korsanının hiçbir güvenlik mekanizması vardır. Bu kadar özgürce görüntüler reklam doğrulamak değil. Ben de reklamverenlerin reklamları arkasında kontrol edin. Çok sayıda crooks bu parazit avantajlarından yararlanın. Aldatıcı ve yanıltıcı reklam yaymak için kullanıyorlar. Onlar da şüpheli Web sitelerine web trafiğini yeniden yönlendirebilir. Doğrulanmamış bir reklam en iyi yersiz beklentiler ortaya çıkabilir. En kötüsü, bu virüslü bir Web sitesine yönlendirir. Tek bir tıklama sadece bir virüs var olmak downloaded için alır. Ayrıca, korsanının web sayfaları için kandırmak için yeniden yönlendirmek. Hırsız cüzdanını hedef. Paranızı almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Ve korsanının onların cephanelik harika bir araçtır. Bu parazit, güvenlik ihlali var. Bu çok sayıda online tehditler ortaya koyar. Şansını ile oynamak yok. Bazı düzeni içine lures önce Enclosely.info korsanının kaldırın! Silmek için tereddüt etmeyin. Korsanının tarama deneyimi geliştiremezsiniz. Öte yandan, onun kaldırma olacaktır. Parazit gitti, tarayıcı çok daha hızlı gerçekleştirir. Internet bağlantınızı da daha hızlı olduğunu fark edeceksiniz. Yani, zaman israf etmeyin! Web tarayıcısı denetiminde dön. Aferin temizle!

Nasıl kaldırmak için Enclosely.info virüs

Enclosely.info enfeksiyon yaratıcılarının bir yol veya başka bir para kazanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli virüsten koruma şirketi uzmanlarının zararsız virüs yok mu tavsiye ederiz.

Tam olarak aşağıdaki adımları gerçekleştirmek eğer kaldırmak gerekir Enclosely.info enfeksiyon. Lütfen, tam sırası bölümündeki yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırabilir veya başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB sopa veya CD gerekmez.

Adım 1: bilgisayar belleği Enclosely.info izlemek

Adım 2: Enclosely.info başlangıç yerini

Adım 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Enclosely.info izlerini silmek

Adım 4: Bu virüs hasarı geri

Adım 1: Bilgisayar belleğindeki Enclosely.info izini

 • CTRL + ÜSTKRKT + ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticisi
 • Dikkatle tüm işlemlerin gözden geçirin ve şüpheli olanlar durdurmak.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Enclosely.info başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları göster

 • Herhangi bir klasör açın
 • Tıkırtı üstünde “düğme
  Organize”
 • Seçin “Klasör ve arama seçenekleri”
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle” işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” düğmesini tıklatın

Temiz windows kayıt defterinden Enclosely.info virüs

 • İşletim sistemini yükleyen bir kez aynı anda Windows Logo düğme ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açık olmalıdır. Tip “Kral naibi”

regedit

Senin OS (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • ve ekran adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • O zaman senin Explorer’ı açın ve gidin: %appdata% klasörü ve delete kötü niyetli yürütülebilir.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmeden kaçınmak için senin ev sahibi eğe temiz

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/

ana bilgisayar hacked vardır, olacaktır altındaki bağlı yabancı IP adresleri. Bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer Enclosely.info izleri temizlemek

 • Açık Google Chrome

 • Ana Menü Araçlar seçin

sonra uzantıları

 • Enclosely.info kaldırmak küçük geri dönüşüm kutusu tıklayarak
 • Google Chrome hiçbir şey geride emin olmak için geçerli kullanıcı silerek Sıfırla
 • disable Enclosely.info from chrome

  • Açık Mozilla Firefox

  • Aynı zamanda yapılan sıkıştırma Ctrl + Shift + A
  • İstenmeyen uzantısı devre dışı bırakmak
  • Git Yardım et
  • O zaman sorun giderme bilgileri
  • Firefox Sıfırla ‘ yı tıklatın

  remove Enclosely.info from firefox

  • Internet Explorer’ı açın

  • Dişli simgesini sağ üst köşesinde tıklayın
  • Internet Seçenekleri ‘ ni
  • araç çubukları ve uzantıları ve devre dışı bırakmak için bilinmeyen uzantıları git
  • Gelişmiş sekmesi seçin ve Sıfırla ‘ yı tıklatın

  remove Enclosely.info from ie

  • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

  Adım 4: Enclosely.info tarafından yapılan hasar geri al

  Bu belirli virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu Internet bağlantınızı kesebilirsiniz. Enclosely.info için Google Genel DNS kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce geçerli sunucu adreslerini bir parça kağıda yazmak emin olun.

  Bu virüs hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açın, Denetim Masası arama kutusuna yazın ve Denetim Masası yukarıda görüntülenen sonuçları seçin Windows Başlat düğmesini tıklatın.
  • Ağ ve Internet gidin
  • ardından Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • o zaman Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin
  • Etkin şekilde internet bağlantısı üzerinde sağ tıklatın ve Özellikler‘ i tıklatın. sekmesi altında bul Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4). Sol üzerinde tıklatın ve sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her iki seçenek otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak bu “otomatik olarak bir IP adresi al” ve ikincisi için ayarlanmalıdır “elde DNS sunucu adresini otomatik olarak!” Ancak bir etki alanı ağı varsa bu ayarları, aksi halde küme için Etki alanı Administrator başvurmalısınız sadece değillerse, onları değiştirmek Internet bağlantısı kıracak!

  Tüm tarayıcı kısayollarınızı de temizlemek gerekir. [[125 için]]

   gerekir yapmak için
  • Doğru tıkırtı üstünde senin favori tarayıcı kısayol ve Özellikler‘ i seçin.

  safebrowsing-biz-shortcut-removal

  • Enclosely.info bağımsız değişkeni kaldırmak hedef alanını seçin ve sonra değişiklikleri uygulamak.
  • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrar.
  • Virüsün kendisini tekrar karşıdan yüklemez emin olmak için zamanlanmış görevleri denetleyin.

  Nasıl kalıcı olarak kaldırmak Enclosely.info (otomatik) virüs kaldırma kılavuzu

  Lütfen, tek bir virüs bulaşmış bir kez, sistem tavizler aklında var ve tüm kapılar için birçok diğer enfeksiyonlara açık bildirin. El kaldırma başarılı olduğundan emin olmak için olası kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

  This article was published in Tarayıcı Korsanlıkları, Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  ↳ Enclosely.info virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
  Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

  • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
  • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
   kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

  © 2020 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in