Home » Uzaklastirma » ChaosCC Hacker Group E-posta Kaldırma

ChaosCC Hacker Group E-posta Kaldırma

Yapamam. Kaldır ChaosCC Hacker Group Kötü amaçlı yazılım açılır pencerelerini kaldırın ?

ChaosCC Hacker Group bir şantaj e-postası alırsanız, panik yapmayın! Mesaj bir aldatmaca. Bu başka bir e-posta kimlik avı aldatmaca’ s. Dolandırıcılar bilgisayar korsanı gibi davranıyor. Onlar sadece kişi listelerinizi çaldı değil, aynı zamanda özel anlarda bir video kaydedildi kötü bir virüs ile bilgisayarınıza bulaşmış olduğunu iddia ediyor. Eğer cüzdanını açmazsan dolandırıcılar ödün veren videoyu sızdırmakla tehdit ediyorlar. Bitcoin’de 550 dolar ödenmesini talep ediyorlar. Harekete geçmeyin! Fidyeyi ödemek hiçbir işe yaramaz. ChaosCC Hacker Group e-postada belirli bir bilgiden bahsedilmediğini unutmayın. Dolandırıcılar gerçek adınızı kullanmıyorlar ve en önemlisi videonun varlığına dair kanıt sunmuyorlar. Bazı durumlarda, mesajlarında kurbanların geçmişte kullandıkları şifrelerden bahsediliyor. Bu numaranın seni kandırmasına izin verme. Bu tür bilgiler, sızdırılan oturum açma kimlik bilgilerinin genel kullanıma açık veritabanlarından elde edilebilir. Hala sızdırılmış bir parola kullanıyorsanız, tabii ki değiştirmelisiniz. Aksi takdirde endişelenmene gerek yok. Web çok tehlikeli bir yer olabilir bir uyarı – ne için ChaosCC Hacker Group e-posta kabul edin! Güçlü bir parola ilkesi uygulayın. Yazılımınızı güncel tutun ve virüs taramalarını düzenli olarak gerçekleştirin. İş letonunuzu her zaman enfeksiyonlardan uzak tutun. En basit reklam parazitleri bile derhal kaldırılmazsa zarar verebilir.

Remove ChaosCC Hacker Group

Nasıl enfekte oldum?

ChaosCC Hacker Group e-posta genellikle scamware sayesinde açılır. Bir parazit bilgisayarınıza gizlice ve aldatıcı mesajlar ve bozuk reklamlar bir kasırga içine atar. Yine de dahice siber saldırılar hayal etmeyin. Scamware parazitler gelişmiş Truva atları değildir. Bunlar standart yükleme yordamlarını izleyen basit uygulamalardır. Scamware yükleme onaylamak için size, kullanıcıya ihtiyacı var. İzin yok, giriş yok! Parazitler senin rızanı isteyecekler. Ve soruyorlar, hep soruyorlar. Ama bunu mümkün olan en sinsi, en aldatıcı şekilde yapıyorlar. Bu parazitler yazılım paketlerinde, sahte güncellemelerde, bozuk bağlantılarda, spam mesajlarında ve korsan yazılımlarda saklanır. Gölgelerde pusuya yatmış ve gardını indirdiğinde saldırıyorlar. Bu hatayı yapma! Onların hileleri senin saflığından besler. Ancak dikkatli olmanızı engelliyor. İyi haber, hatta biraz ekstra dikkat sorunları bir çığ yedek olabilir. Bu yüzden tembel olma! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir kaynaklardan yazılım ve güncelleştirmeleri indirin. Yükleme adımlarını atlamayın. “Next-Next-Next-Finish” stratejisini unutun. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu reklamlar neden tehlikeli?

ChaosCC Hacker Group aldatmaca kötü bir tanesidir. Tehdit edici bir e-posta aniden ortaya çıkar ve gününüzü mahveder. Mesaj, başının ciddi dertte olduğunu ve tek çıkış yolunun fidye ödemek olduğunu açıklıyor. Pes etme! Yalanları tanıyın! Scammers dürtüsel eylemlere itmek için korkutma taktikleri kullanın. Sana zaman sınırı veriyorlar, tehdit ediyorlar ve seni utandırıyor. Bu insanlar seninle psikolojik oyunlar oynuyorlar. Onlar deneyimli manipülatörler vardır. Bahsettikleri her şey iyi düşünülmüş bir hareket. Örneğin, para birimi seçimi ne yaptıklarını bildiklerini gösterir. Bitcoin para birimi takip edilemez. Kimse paranızı geri almak için bir kez onları transfer yardımcı olabilir. Bu suçlulara sponsor luk yapma! Virüs taraması yapın ve bilgisayarınızın bulaşmadığından emin olun. ChaosCC Hacker Group e-postaları silin ve devam edin!

Kötü Amaçlı Yazılım Pop-up’ları Nasıl Kaldırabilirim ChaosCC Hacker Group

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz, enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Ekle\Kaldır Programlarınızdan şüpheli yazılımı kaldırın

ADIM 2: Chrome, Firefox veya IE’den bilinmeyen eklentileri silme

ADIM 3: Windows kayıt defterinden Kalıcı Olarak Kaldır ChaosCC Hacker Group Kötü amaçlı yazılımları kaldırın.

ADIM 1 : Bilgisayarınızdan bilinmeyen programları kaldırın

Aynı anda Windows Logo Düğmesine ve ardından “R” tuşuna basarakRun Komutunu açın[

Type “Appwiz.cpl

Bilinmeyen programı bulun ve tıklayın . Aramayı kolaylaştırmak için programları tarihe göre sıralayabilirsiniz. önce en son yüklenen programları gözden geçirin. Genel olarak bilinmeyen tüm programları kaldırmanız gerekir.

ADIM 2 : Eklentileri ve uzantıları Chrome, Firefox veya IE’den kaldırın

Kaldırma Google Chrome

 • AnaMenü’de Araçlar—> Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak bilinmeyen uzantıları kaldırma
 • Uzantıyı silemezseniz C:\Users\”bilgisayar adı“\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\’a gidin ve klasörleri tek tek inceleyin.
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

 • En son krom sürümünü kullanıyorsanız aşağıdakileri yapmanız gerekir
 • ayarlara git – Kişi ekle

 • tercih edilenbir ad seçin.

person-2-chrome

 • sonra geri dön ve kişi 1 kaldırın
 • Chrome şimdi malware ücretsiz olmalıdır

Mozilla Firefox’tan kaldırın

 • Açık Firefox
 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • Bilinmeyen eklemeyi devre dışı bırakma ve kaldırma
 • Firefox’un Yardım Menüsünü Açın

open-help-menu-firefox

 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

Kaldırma Internet Explorer

 • Açık IE
 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantılarına Git
 • Şüpheli uzantılarıdevre dışı bırakma.
 • Devre dışı bırak düğmesi griyse, Windows Kayıt Defteri’nize gitmeniz ve ilgili CLSID’yi silmeniz gerekir
 • Internet Explorer’ın Sağ Üst Köşesinde Vites Simgesi’ne tıklayın.
 • Internet seçeneklerine tıklayın

IE-internet-options

 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yıtıklatın.

IE-reset

 • Kişisel Ayarları SilSekmesini Sil ” ve ardından Sıfırla

reset-ie

 • Yakın IE

Kalıcı Kaldır ChaosCC Hacker Group Malware Artıkları Kaldırın

El ile kaldırma nın başarılı olduğundan emin olmak için, herhangi bir kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ ChaosCC Hacker Group virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in