Home » Uzaklastirma » BlackSquid malware kaldırma

BlackSquid malware kaldırma

Bu yazı BlackSquid virüs kaldırmak için yardımcı olabilir. Adım kaldırma adım Microsoft Windows ‘un her sürümü için çalışır.

BlackSquid tehlikeli bir sikke madenci olduğunu. Bu virüs cihazınızı bulaşır ve bilgisayar kaynaklarını çaldı. Sadece tüm sistem bulaştırmak değil, aynı zamanda ağ boyunca yolsuzluk yaymak için programlama izleyen malware. Ağ aygıtlarını, çıkarılabilir sürücüleri ve hatta Web sunucularını hedefler. Bu kötü amaçlı yazılım bir kabus. Bu işletim sisteminin her bileşeni bulaşır. Bu, tabii ki, herhangi bir fark belirtileri olmadan olur. Virüs herhangi bir alarm tetiklemeden sistem etrafında kökleri yayıldı. Bir kez kötü niyetli operasyonları başlar, ancak, her şey değişir. Bu agresif virüs bilgisayarınızın sunduğu her şeyi alır. Hem CPU hem de GPU ‘YU tam kapasitesinde kullanır. Bu, Kullanıcı deneyiminizi hemen yansıtır. Bilgisayarınız durgun ve yanıt vermiyor olur. Uygulamalarınız her zaman yüklendikleri takdirde yüklemek için sonsuza kadar sürer. Hatalar ve uyarılar mavi dışarı açılır. Kendinizi tekrar tekrar BILGISAYARıNıZı yeniden başlatmak zorunda bulabilirsiniz. Basit bir yeniden başlatma Ancak, sorunlarınızı düzeltebilir. BlackSquid işletim sistemi ile birlikte yükler ve her zaman arka planda çalışır. Eğer emin değilseniz, bu tehlikeli. Diğer sikke madencilerinin aksine. BlackSquid çok bileşenli bir virüsdir. Yalnızca bilgisayar kaynaklarını çalmaz, aynı zamanda operatörlerinin sisteminize yetkisiz erişim sağlar. Sence bu iyi biter mi? Hackerlar bu malware çalmak, bozuk veya kaydedilmiş verilerinizi silmek için kullanabilirsiniz. Virüs onların ihtiyaçlarına hizmet etmek için suçlular tarafından oluşturulur. Durumun aciliyetini hafife almayın. En iyi ve tek eylem ders kötü amaçlı yazılım hemen kaldırılmasıdır. Tartışlar içinde zaman harcamayın. Kaldır BlackSquid ASAP!

Remove BlackSquid

Nasıl bulaştı?

BlackSquid virüslü web siteleri ve Web sunucuları aracılığıyla, hem de bozuk removable/ ağ aygıtları aracılığıyla sisteminize bulaşabilir. Virüs bilinen sekiz istismar ve güvenlik açıkları kullanır. EternalBlue ve DoublePulsar kullanımlarını kullanır ve CVE-2017-12615, CVE-2014-6287, CVE-2017-8464 güvenlik açıkları kullanmaktadır. Kötü amaçlı yazılım, işletim sistemine algılamadı slithers ve onun kripto madenciliği Script yükler. Daha sonra bir tarama çalıştırmak ve ekran kartı algılayacak. Eğer bir Nvidia veya AMD kartı varsa, malware CPU birimi yararlanmak için tasarlanmış ek bileşenleri indirir. Bu operasyonlar alarmları tetiklemez. Virüs, Anti-sanallaştırma, Anti-hata ayıklama ve gizli kalmak için anti-Sandboxing kullanan gelişmiş bir tehdittir. Yolsuzluğu sınırlamak için zamanında yakalayamazsınız. Kötü amaçlı yazılım algılanabileceğini belirlerse, yükleme işlemlerini durdurur.

Neden bu kadar tehlikeli?

BlackSquid, donanımınızın bozulduğunu ve operatörlerinin işletim sisteminin uzaktan erişimini etkinleştirmesini sağlayan yüksek riskli bir virüsdir ve steal/ kaydedilmiş verilerinizi bozuk. Çoğu sikke madencilerinin aksine, BlackSquid çok bileşenli bir virüstür. Birincil işlevi sikke madenci içine cihazınızı açmak için. Ancak, ikincil yetenekleri birçok potansiyel riskleri gizler. Bu virüs PC ‘nizin uzaktan kumanda ile yayımcıları etkinleştirebilirsiniz. Güvenlik araştırmacıları bu malware geliştirme altında olduğunu uyarır. Operatörleri virüsü kullanmak için en verimli yolları ile deney olması muhtemeldir. BlackSquid onlara birçok seçenek verir. Bu virüsü size casusluk yapmak, steal/ verilerinizi silmek ve cihazınızı daha fazla bozmak için kullanabilirler. Başın ciddi belada! Suçlular kişisel olarak size saldırmayı seçse bile, sikke madenciliği operasyonları donanımınıza zarar verebilir. Bu operasyonlar çok ağır. Onların agresif madencilik donanım dışarı giyer ve önemli ölçüde CPU ömrünü kısaltmak için tehdit eder. Virüs onarılamaz donanım hasarına neden olabilir. Kullanılamaz bir cihazla sona erdirme riski vardır. Gelecekteki birçok baş ağrısı için kendini bağışla. Enfeksiyonun farkına varmaz, hareket edin. Nerede BlackSquid t pusuda bulmak ve algılama üzerine silin. Ne kadar çabuk OS temiz, daha iyi!

Manuel BlackSquid kaldırma talimatları

BlackSquid enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz BlackSquid enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki BlackSquid ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: BlackSquid başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan BlackSquid Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki BlackSquid ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: BlackSquid başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • “Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • “Görünüm” sekmesini seçin
 • “Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • “Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • “Uygula” ve “Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz BlackSquid virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. “Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  61]]
 • ve görünen adı silin: [RANDOM]

delete backgroundcontainer

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

‘ e gidin, Eğer hackleniyorsanız, alt kısımda size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 4: BlackSquid tarafından yapılan olası hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. BlackSquid için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Yalnızca onları değiştiriyorsanız, ancak bir etki alanı ağının parçasıysa

Bu ayarları ayarlamak için Domain Administrator ile temasa geçmeniz gerekir, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

[[

  89]]
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için BlackSquid virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda var, tüm sistem veya ağ ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, biz olası virüs kalan veya geçici dosyaları belirlemek için herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ BlackSquid virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in