Home » Uzaklastirma » Beinfoemylife.info pop-up “virüs” kaldırma

Beinfoemylife.info pop-up “virüs” kaldırma

Edemez Beinfoemylife.info reklamları kaldır ? Bu sayfa Beinfoemylife.info kaldırma talimatları tarafından detaylı reklamlar içerir!

“[[ 200]],” “Beinfoemylife.info ‘ den veri aktarma,” Beinfoemylife.info ‘ a bağlı “bekleniyor. Bu mesajlar tarayıcınızın durum çubuğunda açılır her zaman, şüpheli web sitelerine yönlendirilirsiniz, değil mi? Ne yazık ki, Haberler kötü. Bu yönlendirmeler, bilgisayarınızın bir paraziti barındıracak olduğunu gösterir. Bir yerde işletim sisteminin köşelerinde, bir adware paraziti pusuda ve sorun neden olur. Kendini hazırla! Davetsiz misafirin bir tehlike-wreaking tehdittir. Sizi reklam denizinde boğmak için programlama takip eder. Adware ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde çeşitli afiş ekler. Ayrıca pop-up açılır ve reklam oynar. Parazitin hiçbir sınır tanımaz. Eğer reklam ücretsiz Kuponlar ve indirimler ağır olsun kullanılan bile Web sayfaları fark edeceksiniz. Reklam engelleme aracı, reklamlardan sizi koruyacak kadar güçlü değildir. Rasgele metin köprülere dönüşür. Bildirimler “onaylamak” ve “sorgulanabilir yazılımeklemek” için sizi teşvik. Tehlikeli Web siteleri yeni sekmeler yük. Hiçbir şey tıklayın! Bir parazit bu reklamlarla size sel. Her şey “[ tarafından desteklenmektedir” güvenilmez. Bu reklamlar en iyi şekilde yersiz beklentileri ortaya çıkar. En kötüsü, onlar yanıltıcı ve kötü niyetli web sitelerine trafiği yönlendirmek. Bu adware doğası ‘s. Sadece kalıntıları tarama deneyimi değil, aynı zamanda online tuzaklar içine cazibesi için tehdit! Gereksiz riskler almayın. Bilgisayarınızda adware için yer yoktur. En iyi eyleminiz davetsiz misafirin hemen kaldırılmasıdır. Adware ASAP silin!

Remove Beinfoemylife.info

Nasıl bulaştı?

Beinfoemylife.info reklamları adware nezaket tarafından görünür. Parazite gelince, bu hile yoluyla PC istila. Adware hakkında şey malware bu tür ihtiyacı olduğunu, Kullanıcı, onay. Parazitin "Evet” olmadan yüklenemez. İzin yok, kabul yok. Adware izniniz aramak için bağlıdır. Ancak, sormak zorunda bu kadar outright yapmak zorunda aynı değildir unutmayın. Parazit, mümkün olan en sinsi şekilde izninizi çaldı. Bu erişim reddetmek için "unutmak” zaman PC bulaşır. Bu tehdit web yazılım demetleri, sahte güncellemeler ve korsan yazılım gizli seyahat. Genellikle üçüncü taraf yazılım için bir bonus olarak yüklü olur. İyi haber, OS bulaşmasını engelleyebilir. Yapmanız gereken tek şey, durum tespiti yapmak! Özellikle uygulamaları yüklediğinizde. "Sonraki-sonraki-Finish” Kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, advanced/ Özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen tüm bonus yazılımlarının seçimini kaldırın. Ve onları kabul etmeden önce şartlar ve koşullar üzerinden gidin. Tüm belgeyi okuyamıyor, bir çevrimiçi EULA Çözümleyicisi ile tarayın. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Eğer şüpheli bir şey fark Eğer kurulum dışında opt!

Neden bu kadar tehlikeli?

Beinfoemylife.info pop-up arkasındaki adware tam ve mutlak bir tehdittir. Seni reklamların bir kasırraları içine atıyor. Bir video izlemek veya favori web sitenize göz olsun, adware her zaman bir tür bir reklam ile kesmek için bir yol bulur. Bu afiş görüntüler, bildirimleri açar, köprüler içine metin açar. Çok sayıda reklam, tabii ki, cihazınızda bir Toll almak. Kötü tarayıcınız, durgun ve yanıt vermiyor olur. Hata ve çöker bir çığ yüz. Ve bu sadece buzdağının ucu. Gerçek bozulma yalnızca reklamları yakından incelediğinizde fark edilir. Onlar online etkinliklerle ilgilidir, değil mi? Çünkü gözetim altındayız. Adware online alışkanlıkları üzerinde reklam seçimi üsleri. "Size Beinfoemylife.info tarafından getirilenher şey, Web aramalarınıza, ziyaret ettiğiniz web sitelerinde, takip ettiğiniz bağlantılara dayanır. Adware her online adım bilir. Gizli mod bile sizi saklayamaz. Parazitler her şeyi bilir! Ve yeterli bilgi toplar, bu verileri satmak için ilerler. Sence bu iyi biter mi? Bazı veri parçaları, arama sorgularınızı, örneğin, gizli bilgileri sızdırabilir. Riske girmeyin! Enfeksiyonun farkına varmaz, hareket edin. Adware pusuda nerede bulmak ve algılama üzerine silin!

Nasıl kaldırılır Beinfoemylife.info virüs

Beinfoemylife.info enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Beinfoemylife.info enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğinde Beinfoemylife.info Izini izle

Adım 2: Beinfoemylife.info başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Beinfoemylife.info Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğinde Beinfoemylife.info Izini Izle

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Beinfoemylife.info başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • "Düzenle” butonuna tıklayın
 • "Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • "Uygula” ve "Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Beinfoemylife.info virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFT[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]ACHINE\SOFT[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]i>ve g[[

  61]silin: [RANDOM]

[RANDOM]ss="aligncenter wp-image-7443" title="Dynamer startup location" src="/wp-content/uploads/2019/06/delete-backgroundcontainer.jpg" alt="delete backgroundcontainer" width="640" height="337">

 • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

Gidin %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

Adım 3: temiz Beinfoemylife.info krom, Firefox ve Internet Explorer izleri

 • Google Chrome ‘u açın

 • Ana menüde, Araçlar sonra Uzantılar ‘ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusunu tıklatarak Beinfoemylife.info kaldırın
 • Geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome ‘u sıfırlayarak hiçbir şeyin geride bırakıltığınızdan emin olun

disable Beinfoemylife.info from chrome

 • Open Mozilla Firefox

 • Aynı anda basın Ctrl + Shift + A
 • Istenmeyen uzantıyı devre dışı bırak
 • Yardım ‘a git
 • Sonra bilgileri sorun giderme
 • Tıklayın Reset Firefox

remove Beinfoemylife.info from firefox

 • Internet Explorer ‘ı açın

 • Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • araç çubukları ve uzantılar ‘a gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı bırakın
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla ‘ya tıklayın

remove Beinfoemylife.info from ie

 • Internet Explorer ‘ı yeniden başlatma

Adım 4: Beinfoemylife.info tarafından yapılan hasarı geri al

Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Beinfoemylife.info için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
 • Ağ ve Internet ‘e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
 • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemelisiniz. Bunu yapmak için

  gerekir
 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayolunu sağ tıklayın ve ardından Özellikler‘i seçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alanında Beinfoemylife.info bağımsız değişkenini kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Diğer tarayıcılar kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğim emin olmak için zamanlanmış görevleri kontrol edin.

Nasıl kalıcı olarak kaldırmak için Beinfoemylife.info virüs (otomatik) kaldırma kılavuzu

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu aklınızda, bu sistem ödün ve tüm kapılar geniş açık birçok diğer enfeksiyonlar için izin. Emin Manuel kaldırma başarılı olmak için, herhangi bir profesyonel antimalware programının ücretsiz bir tarayıcı olası kayıt kalan veya geçici dosyaları tanımlamak için kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Beinfoemylife.info virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in