Home » Uzaklastirma » Beapy malware tehdit kaldırma

Beapy malware tehdit kaldırma

Bu yazı Beapy virüs kaldırmak için yardımcı olabilir. Adım kaldırma adım Microsoft Windows ‘un her sürümü için çalışır.

Beapy henüz başka bir tehlikeli malware. Bu virüs Truva atı kategorisinde düşüyor. Bu sinsi, yıkıcı ve son derece tehlikeli bir davetsiz misafir. Eğer PC ‘nizin bu virüs liman şüpheleniyorsanız, hemen harekete alın. Bu Trojan işletim sistemi üzerinde harcadığı daha zaman, kötü senin çıkmaz alır. Beapy bir kabus. Bilgisayarınızı işgal eder etmez, yolsuzluk izler. Trojan kayıt defterini değiştirir ve kötü niyetli dosyaları bırakır. Bu temel sistem dizinleri değiştirir ve tehlikeli süreçler başlar. Virüs işletim sistemini bozur ve Uzaktan temas ve kontrol (C & C) sunucusuna bağlanır. Hiçbir zaman israfı ve bilinmeyen sunucuya gizli bilgi gönderir. Ve bu yeterince kötü değil gibi, ama Beapy aynı zamanda ağınızdaki diğer cihazlara bulaştırmak çalışır. Durumu hafife almayın! Bir tehditle karşı karşıyayız. Beapy tek bir amacı vardır: zarar vermek. Onun suç yaratıcıları çıkarlarını hizmet vermektedir. Onlarla oyun oynama. Bu suçlulara karşı kazanamazsın. Eylem en iyi ders Trojan hemen kaldırılmasıdır. Nerede bu tehdit pusuda bulmak ve algılama üzerine silin! Ne kadar çabuk OS temiz, daha iyi!

Remove Beapy

Nasıl bulaştı?

Bozuk Web siteleri, sahte güncellemeler, kötü niyetli bağlantılar, malvertising, spam mesajları. [ gibi parazitlerin nereye saldırabileceği hakkında hiçbir zaman bilebilirsiniz. Yani, bekçi aşağı izin vermeyin! Eğer rüzgar dikkatli atmak hiçbir anti-virüs uygulaması sizi koruyabilir. Sadece tetikte PC ‘niz enfeksiyon-ücretsiz tutabilirsiniz. Hatta biraz fazla dikkat size sorunların bir çığ yedek olabilir. Tembel olma. Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Şüpheli Web sitelerini ziyaret etmeyin. Yazılımı ve güncellemeleri yalnızca güvenilir kaynaklardan indirin. Varsa, advanced/ özel kurulum seçeneğini kullanın. Ve tabii ki, gelen kutunuza çok dikkatli olun. Eski iyi spam mesajları hala Truva enfeksiyonlarının bir numaralı nedenidir. Naiflik içine vermeyin. Tüm beklenmeyen iletileri olası tehditler olarak kabul edin. Bir anlık ileti veya e-posta olsun, her zaman gönderenleri doğrulayın. Örneğin, bir kuruluştan beklenmeyen bir e-posta alırsanız, kendi resmi web sitesine gidin. Orada listelenen e-posta adreslerini şüpheli bir karşılaştırın. Eğer eşleşmezse, şacı silin. Şüpheli adresleri bir arama motoruna da girebilirsiniz. Eğer şüpheli faaliyetler için kullanılmışsa, birisi çevrimiçi olarak şikayet etmiş olabilir.

Neden bu kadar tehlikeli?

Beapy kötü bir Truva olduğunu. Kökleri tüm işletim sisteminiz etrafında yayılır ve her şeyi bozar. İşletim sisteminin kontrolünde bir kez, virüs kötü niyetli işlemlerini başlatır. Bilgisayarınızı hassas bilgiler için tarar ve verileri bilinmeyen bir sunucuya gönderir. Virüs IP ve MAC adresleri, işletim sistemi sürümü, yüklü uygulamalar bilir. Ayrıca spyware ve keylogger OS bulaştırmak ve böylece, daha fazla veri noktalarını izlemek yardımcı olabilir. Virüs kişisel ve finansal detayları çalabilir. Ve bu sadece buzdağının ucu. Ayrıca, kaydedilmiş verilerinizi bozabilir veya silebilir. Beapy tahmin edilemez! Bu çok yönlü virüs hackerlar uzaktan işletim sistemi manipüle sağlar. Kimse size gelecekteki cihazınız için ne tutar söyleyebilirsiniz. Ama biri bilinmektedir. Truva sana bir iyilik yapmaz. Bu parazitin gizliliği ve güvenliğini hedefleyen bir silahtır. Tartışlar zaman israf etmeyin. Ciddi bir sorun elde etmeden önce malware kaldırın.

Manuel Beapy kaldırma talimatları

Beapy enfeksiyon özellikle kendi yaratıcıları için bir şekilde para kazanmak için tasarlanmıştır. BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinden uzmanlar hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirseniz Beapy enfeksiyonunu kaldırmanız gerekir. Lütfen, tam sırayla yordamları izleyin. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmak veya emrinizde başka bir bilgisayar var düşünün. Herhangi bir USB Stick veya CD gerekmez.

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Beapy ilgili süreçleri takip edin

Adım 2: Beapy başlangıç konumunu bulun

3. Adım: Chrome, Firefox ve Internet Explorer ‘dan Beapy Izlerini silin

Adım 4: virüs tarafından yapılan hasarı geri al

1. Adım: bilgisayar belleğindeki Beapy ilgili süreçleri takip edin

 • Aynı anda CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak Görev yöneticinizi açın
 • Dikkatle tüm süreçleri gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvurmak için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Beapy başlangıç konumunu bulun

Gizli dosyaları açığa çıkar

 • Herhangi bir klasörü aç
 • "Düzenle” butonuna tıklayın
 • "Klasör ve arama seçenekleri” seçeneğini belirleyin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosya ve klasörleri göster” seçeneğini seçin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” seçeneğinin işaretini kaldırın
 • "Uygula” ve "Tamam” butonuna tıklayın

Windows kayıt defterinden temiz Beapy virüs

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows logo düğmesi ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

IŞLETIM sisteminize (x86 veya x64) bağlı olarak gidin:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] veya
[HKEY_LOCAL_MACH[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]_LOCAL_MACH[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]>61]] [[

  61]en adı silin: [RANDOM]

  • Sonra Explorer ‘ı açın ve gidin: %appdata% klasörüne ve kötü niyetli yürütülebilir silmek.

  İstenmeyen tarayıcı yeniden yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

  %windir% /system32/ Drivers/ etc/ ana bilgisayar

  ‘ e gidin, Eğer hackleniyorsanız, altta size bağlı yabancı IPS adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

  hosts-redirect-virus

  Adım 4: Beapy tarafından yapılan olası hasarı geri al

  Bu özel virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

  Dikkat! bu, internet bağlantınızı bozabilir. Beapy için Google Public DNS ‘yi kullanacak şekilde DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıt parçasına yaztığınızdan emin olun.

  Virüs tarafından yapılan hasarı düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

  • Başlat menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Denetim Masası yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası ‘nı seçin.
  • Ağ ve Internet ‘e gidin
  • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
  • sonra Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir
  • Etkin İnternet bağlantınızı sağ tıklatın ve Özellikler‘i tıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/ IPv4)bulun. Sol tıklayın ve sonra Özelliklerüzerine tıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak “otomatik olarak BIR IP adresi elde” ve ikinci BIR “DNS sunucusu adresi otomatik olarak eldeetmek için” ayarlanmalıdır! Onlar sadece onları değiştirmek değilseniz, ancak bir etki alanı ağının parçası iseniz, bu ayarları ayarlamak Için Domain Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde Internet bağlantısı kırılacak!!!

  [[

↳ Beapy virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in