Home » Uzaklastirma » Açılır pencereleri kaldırma Hqfok.com Açılır pencereleri kaldırın

Açılır pencereleri kaldırma Hqfok.com Açılır pencereleri kaldırın

Yapamam. Reklamları kaldırma Hqfok.com ? Bu sayfa Hqfok.com Kaldırma talimatlarına göre ayrıntılı reklamlar içerir!

Hqfok.com kötü haberlerin habercisidir. Bu şüpheli web sitesi bir adware parazit yüzüdür. Tarayıcınız yüklemeye devam ederse, “Reklamlar Hqfok.com” aniden ortaya çıkarsa, haberler kötüdür. Bilgisayarınız bir parazit barındırıyor. Bir sinsi adware tehdit işletim sistemi gölgelerde pusuda ve sorun neden olur. Kendini hazırla! Davetsiz misafir bir işgalci! Web tarayıcılarınızı bozar ve bunları reklam görüntüleme platformlarına dönüştürür. Chrome, Firefox, Edge — bağışıklık programı yoktur. Adware en sevdiğiniz uygulamaları enfekte eder ve sizi bir reklam kasırgasına atar. Adware, ziyaret ettiğiniz her web sitesine çeşitli afişler ekler, açılır pencereleri açar ve reklam çalar. Bu parazit aynı zamanda sponsorlu web sitelerini yeni sekmelerde ve pencerelere yükler. Ve burada bitmiyor. Bu agresif adware da rahatsız edici bildirimler arkasında “Onaylayın” veya “Kabul” şüpheli tarayıcı değişiklikleri. Hiçbir şeye tıklama! Bu can sıkıcı pop-up sadece sıkıntılar değildir. “Poweredby [" adlı her şey güvenilmez dir ve potansiyel olarak tehlikelidir. Bir parazit bu reklamları görüntüler. Reklam yazılımının güvenli ve daha az güvenilir olmasını bekleyemezsiniz. Reklamları en iyi şekilde yersiz beklentiler ortaya çıkar. En kötü ihtimalle, insanları çevrimiçi tuzaklara cezbederler. Şansınızı test etmeyin! Reklam yazılımının bilgisayarınızda yeri yoktur. Bu tehdidin nerede saklandığını bulun ve tespit edildiğinizde silin. Bu senin en iyi hareket inan. İşletim sisteminizi en kısa sürede temizleyin!

Remove Hqfok.com

Nasıl enfekte oldum?

Hqfok.com web sitesi adware sayesinde açılır. Parazit gelince – bu yazılım demetleri, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve korsan yazılım gizli web seyahat eder. Korumanızı indirdiğinizde adware gölgelerde gizlenir ve saldırır. Bu hatayı yapmayın! Adware dahice bir virüs değildir. Bu basit bir uygulamadır ve bu nedenle, sizin onayınız olmadan yüklenemez. İzin yok, giriş yok! Parazit senin rızasını isteyecektir. Ve öyle de oluyor. Her zaman sorar. Ama bunu mümkün olan en sinsi şekilde yapıyor. Parazit ince baskıda saklanıyor ve saflığını avlıyor. Ancak dikkatiniz, onun hilelerinin başarılı olmasını engelleyebilir. İyi haber, hatta biraz ekstra dikkat uzun bir yol gidiyor. Bu yüzden tembel olma! Her zaman gayret yapmak için zaman ayırın. Gölgeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir kaynaklardan yazılım ve güncelleştirmeleri indirin. "Next-Next-Next-Finish” kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [[özel seçeneğini kullanın. İstenmeyen bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

Hqfok.com pop-up’lar bir reklam istilasının sadece başlangıcıdır. Bir adware parazit işletim sistemi köşelerinde gizler ve kupon ve indirimler bir denizde sizi boğmak için tehdit ediyor. Bu davetsiz misafir seni ilk günden beri reklamlarla bombardımana tiyor. Sürekli olarak kesinti sayısını artırır ve kontrolden çıkmak eğilimindedir. Ancak, ne kadar çok reklam görüntülerse, cihazınız o kadar yavaş olur. Onun sayısız reklam tarayıcınızı aşırı yük ve donma ve çöküyor eğilimli olun. Bir sürü hatayla karşı karşıyasın. Ancak siz de bir güvenlik tehdidiyle karşı karşıyasınız. "Poweredby Hqfok.com " reklamlarına yakından bakın ve başın büyük dertte olduğunu fark edeceksiniz. Reklamlar size hedeflenmiştir! Ziyaret ettiğiniz web sitelerine, takip ettiğiniz bağlantılara, izlediğiniz videolara dayanır. Gizli mod altındaki faaliyetleriniz de alakalı reklamları tetikler. Çünkü sürekli gözetim altındasın! Adware, tarama alışkanlıklarınızı inceler ve tercihlerinizi size karşı kullanır. En kötüsü de toplanan verileri gizli tutmaması. Tam tersi — parazit her şeyi üçüncü şahıslara satıyor. Şüpheli gündemleri olan bazı bilinmeyen kişilerin verilerinizi satın aldığını bilmek sizi rahatlatıyor mu? Ya bazı bilgiler kişisel ve finansal bilgiler içeriyorsa? Gereksiz riskler almayın! Hqfok.com web sitesi açılır açılmaz harekete geçin. Size zarar verme şansı elde etmeden önce reklam yazılımını kaldırın!

Nasıl Kaldırılır Hqfok.com virüs

Hqfok.com enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizHqfok.com enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Hqfok.com izleme

ADIM 2: Başlangıç konumunu bulma Hqfok.com

ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Hqfok.com izlemeleri silme

ADIM 4: Virüsün verdiği zararı geri ala

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Hqfok.com izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma Hqfok.com

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • "Düzenle” düğmesine tıklayın
 • "Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • "Uygula” ve "Tamam” düğmesine tıklayın

Hqfok.com virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove Hqfok.com] veya]end-malicious-process] veya][]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RANDOM]

[RANDOM]ss="aligncenter wp-image-7443" title="Dynamer startup location" src="/wp-content/uploads/2019/08/delete-backgroundcontainer.jpg" alt="delete backgroundcontainer" width="640" height="337">

 • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir%]]]]host
]’e gidin
]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan gelen izleri temizleyin Hqfok.com

 • Google Chrome’u

 • AnaMenü’de Araçlar ve Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak Hqfok.com kaldırın
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

disable Hqfok.com from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

remove Hqfok.com from firefox

 • Açık Internet Explorer

 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove Hqfok.com from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: Hqfok.com tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Hqfok.com için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
 • ve Internet’e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
 • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alandaki Hqfok.com bağımsız değişkeni kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Hqfok.com Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu kaldırın

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, sisteminizi tehlikeye ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Hqfok.com virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in