Home » Uzaklastirma » Açılır Pencereler Nasıl Kaldırılır Apsr.xyz

Açılır Pencereler Nasıl Kaldırılır Apsr.xyz

Yapamam. Remove Apsr.xyz korsanı virüs? Bu sayfa ayrıntılı Apsr.xyz Kaldırma yönergeleri içerir!

Apsr.xyz kötü haberlerin habercisidir. Bu web sitesi bir tarayıcı hijacker yüzüdür. Ana sayfanızı değiştirmeyi başardıysa, kendinizi hazırlayın. Bilgisayarınız artık enfeksiyonlardan arınmadı. Bir tarayıcı hijacker işletim sistemi gölgelerde pusuda ve sorunlara neden olur. Sinsi davetsiz misafir bir reklam tehdididir. Tarayıcılarınızı reklam görüntüleme platformlarına dönüştürmek için programlamayı izler. Chrome, Firefox, Opera, Edge – bağışıklık programı yoktur. Korsanı ayarlarını değiştirir ve kullanıcı deneyiminizi devralır. Yalnızca ana sayfanızı değiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda varsayılan arama motorunuzu da değiştirir. Korsanı değişiklikleri kilitler ve tercih edilen seçenekleri geri engeller. Eğer emin değilseniz – bu kötü! Bir parazitle uğraşıyorsun. Hava korsanının güvende olmasını bekleyemezsiniz. Gerçek arama sonuçlarından daha fazla reklam görüntüleyen özelleştirilmiş bir arama aracı kullanır. Korsan, görüntülenebiyi gösteren arama sonuçlarına sahte girişler ekler. Bu, tabii ki, reklam olarak bu sponsorlu sonuçları işaretlemek değildir. Korsanı organik arama ve tanıtılan bağlantılar arasında ayrım yapmak imkansız hale getirir. Bu bağlantılar ile sorun bazıları tehlikeli web sitelerine web trafiği yönlendirmek olmasıdır. Gereksiz riskler almayın. Apsr.xyz web sitesi açılır açılmaz harekete geçin. Korsanının nerede pusuya yatmış olduğunu bulun ve tespit edildikten sonra silin. Bu paraziti en kısa zamanda çıkarın!

Remove Apsr.xyz

Nasıl enfekte oldum?

Apsr.xyz web sitesi ve reklamları aniden ortaya çıkar ve tarayıcınızı sular altında eder. Ancak ani görünümleri gelişmiş bir siber saldırının göstergesi değildir. Bir tarayıcı hijacker size bu reshuffles zorlar. Bu parazit bir virüs değil, basit bir uygulamadır. Bu nedenle, standart yükleme yordamları izler. Korsanın yüklemesini onaylaması için kullanıcıya ihtiyacı var. İzin yok, giriş yok! Bu tehdit senin rızanı isteyecek. Ve öyle de oluyor. Her zaman sorar. Ama bunu mümkün olan en sinsi şekilde yapıyor. Hava korsanı bir aldatıcı. Gölgelerde saklanıyor ve gardını düşürmeni bekliyor. İşini kolaylaştırmayın. Rüzgara karşı tedbirli olma. Eylemleriniz bu tür enfeksiyonları önleyebilir. Tarayıcı korsanları genellikle yazılım demetleri, sahte güncellemeler, bozuk bağlantılar ve korsan yazılım gizli web seyahat. Hatta biraz ekstra dikkat başarılı bu hileler engelleyebilir. Tembel lik yapma! Her zaman durum tespiti yapmak için zaman ayırın. Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmeyin. Yalnızca güvenilir (tercihen resmi) kaynaklardan yazılım ve güncellemeleri indirin. “Next-Next-Next-Finish” kurulum stratejisini unutun. Kullanılabilir olduğunda, [[özel seçeneğini kullanın. Bonus uygulamaları seçin ve hüküm ve koşulları gözden geçirin. Şüpheli bir şey fark ederseniz yüklemeyi iptal etmekten çekinmeyin!

Bu neden tehlikeli?

Apsr.xyz reklamlar bir veba vardır. Açılır pencereler ve afişlerle dolup taşmadan tarayıcınıza dokunamaz. Ziyaret ettiğiniz her web sitesi kuponlar ve indirimler le kaplı dır. Reklam afişleri sizi reklamsız sayfalarda bile karşılar. Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. Videolarınız da uzun ticari molalar için duraklatıldı. Şüpheli web siteleri yeni sekmelerde yüklenir. Rasgele metin köprülere dönüşür. Her gün sayısız "Ads by Apsr.xyz” pop-up ile dolup taşan olsun. Ve eğer hava korsanı hakkında bir şey yapmazsan, durumun daha da kötüleşecek. Parazit her geçen gün daha agresif hale geldi. Sürekli olarak reklamlarının sayısını artırır ve kontrolden çıkma eğilimindedir. Ne kadar çok reklam görüntülerse, bilgisayarınızın o kadar yavaş ladığını unutmayın. Çok sayıda reklam cihazınıza yük lenir ve onu performans sorunlarına yatkın hale getirin. Hatalar ve çökmeler bir çığ karşı karşıya. Ne yazık ki sen de bir güvenlik tehdidiyle karşı karşıyasın. Bu "Powered by Apsr.xyzreklamlarına yakından bakın ve sorunların tam boyutunu anlayın. Gözetim altındasınız! Reklamlar çevrimiçi alışkanlıklarınızı temel alar. Hava korsanı böyle çalışır. Çevrimiçi etkinliklerinizi inceler ve sizi kolay bir hedefe dönüştürmek için toplanan verileri kullanır. Sence toplanan verilerle ne oluyor? Hava korsanı bunu gizli tutmuyor. Bu parazit her şeyi üçüncü şahıslara satıyor. Şansınız biterse, bazı veri parçaları, örneğin arama sorgularınız kişisel ve finansal bilgileri sızdırabilir! Kendinize büyük bir iyilik yapın -hemen korsanı kaldırın! Size zarar verme şansı bulamadan bu tehdidi silin.

Apsr.xyz virüs nasıl kaldırılır

Apsr.xyz enfeksiyon özellikle yaratıcıları bir yol ya da başka para kazanmak için tasarlanmıştır. Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, vb gibi çeşitli antivirüs şirketlerinin uzmanları hiçbir zararsız virüs olduğunu tavsiye.

Aşağıdaki adımları tam olarak gerçekleştirirsenizApsr.xyz enfeksiyonu ortadan kaldırabilirsiniz. Lütfen, prosedürleri tam sırayla uygulayın. Lütfen, bu kılavuzu yazdırmayı veya emrinizde başka bir bilgisayar bulundurmayı düşünün. Herhangi bir USB çubukları veya CD’ler gerekmez.

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Apsr.xyz ile ilgili işlemleri izleme

ADIM 2: Başlangıç konumunu bulma Apsr.xyz

ADIM 3: Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Apsr.xyz izlemeleri silme

ADIM 4: Virüsün verdiği zararı geri ala

ADIM 1: Bilgisayar belleğinde Apsr.xyz ilgili işlemleri izleme

 • CTRL+SHIFT+ESC tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticinizi açın
 • Tüm işlemleri dikkatle gözden geçirin ve şüpheli olanları durdurun.

end-malicious-process

 • Daha sonra başvuru için dosya konumunu yazın.

Adım 2: Başlangıç konumunu bulma Apsr.xyz

Gizli Dosyaları Ortaya Çıkar

 • Herhangi bir klasörü açma
 • "Düzenle” düğmesine tıklayın
 • "Klasör ve Arama Seçenekleri”ni seçin
 • "Görünüm” sekmesini seçin
 • "Gizli dosyaları ve klasörleri göster” seçeneğini belirleyin
 • "Korumalı işletim sistemi dosyalarını gizle” denetiminin karşılanması
 • "Uygula” ve "Tamam” düğmesine tıklayın

Apsr.xyz virüslerini windows kayıt defterinden temizleyin

 • İşletim sistemi yüklendikten sonra aynı anda Windows Logo Düğmesine ve R tuşuna basın.

win-plus-r

 • Bir iletişim kutusu açılmalıdır. "Regedit” yazın

regedit

İşletim sisteminize bağlı olarak (x86 veya x64) şu yola gidin:]]]Remove Apsr.xyz ] veya]end-malicious-process] veya]end-malicious-process][]]

  ]
 • ve ekran Adı silin: [RANDOM]
[RANDOM] class="aligncenter wp-image-7443" title="Dynamer startup location" src="/wp-content/uploads/2019/08/delete-backgroundcontainer.jpg" alt="delete backgroundcontainer" width="640" height="337">

 • Ardından gezgininizi açın ve şu klasöre gidin ve kötü amaçlı yürütülebilir dosyayı silin.

İstenmeyen tarayıcı yönlendirmesini önlemek için HOSTS dosyanızı temizleyin

%windir%]]]]host
[]]’e gidin
]Eğer saldırıya uğradıysanız, alt kısımda size bağlı yabancı IP adresleri olacaktır. Aşağıya bir göz atın:

hosts-redirect-virus

ADIM 3 : Chrome, Firefox ve Internet Explorer’dan Apsr.xyz izlemeleri temizleyin

 • Google Chrome’u

 • AnaMenü’de Araçlar ve Uzantılar’ı seçin
 • Küçük geri dönüşüm kutusuna tıklayarak Apsr.xyz kaldırın
 • Hiçbir şeyin geride bırakılmadığından emin olmak için geçerli kullanıcıyı silerek Google Chrome’u sıfırla

disable Apsr.xyz from chrome

 • Açık Mozilla Firefox

 • Aynı anda Ctrl+Shift+A tuşuna basın
 • İstenmeyen Uzantıyı devre dışı
 • Yardım’a Git
 • Ardından Bilgileri Sorun Giderme
 • Firefox’u Sıfırla’ya tıklayın

remove Apsr.xyz from firefox

 • Açık Internet Explorer

 • Sağ Üst Köşede Dişli Simgesine Tıklayın
 • Internet seçeneklerine tıklayın
 • Araç Çubukları ve Uzantıları’na gidin ve bilinmeyen uzantıları devre dışı
 • Gelişmiş sekmesini seçin ve Sıfırla’yı tıklatın

remove Apsr.xyz from ie

 • Internet Explorer’ı yeniden başlatın

Adım 4: Apsr.xyz tarafından verilen zararı geri ala

Bu virüs DNS ayarlarınızı değiştirebilir.

Dikkat! bu internet bağlantınızı kırabilir. Apsr.xyz için Google Public DNS’yi kullanmak için DNS ayarlarınızı değiştirmeden önce, geçerli sunucu adreslerini bir kağıda yazdığınızdan emin olun.

Virüsün verdiği zararı gidermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

 • Başlat Menüsünü açmak için Windows Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna denetim paneli yazın ve yukarıda görüntülenen sonuçlarda Denetim Masası’nı seçin.
 • ve Internet’e gidin
 • sonra Ağ ve Paylaşım Merkezi
 • sonra Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir
 • Aktif internet bağlantınıza sağ tıklayın ve özellikleritıklatın. sekmesi altında, Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)bulabilirsiniz. Sol tıklayın ve sonra özellikleritıklayın. Her iki seçenek de otomatik olmalıdır! Varsayılan olarak ” BirIP adresi otomatik olarak edinin” ve ikincisi “DNS sunucu adresini otomatik olarak edinin” olarak ayarlanmalıdır. Onlar sadece bunları değiştirmek değil, ancak bir etki alanı ağının bir parçası iseniz bu ayarları ayarlamak için Etki Alanı Administrator başvurmalısınız, aksi takdirde internet bağlantısı kopacak!!!

Tüm tarayıcı kısayollarını da temizlemeniz gerekir. Bunu yapmak için

 • En sevdiğiniz tarayıcının kısayoluna sağ tıklayın ve ardından özellikleriseçin.

safebrowsing-biz-shortcut-removal

 • hedef alandaki Apsr.xyz bağımsız değişkeni kaldırın ve sonra değişiklikleri uygulayın.
 • Bunu diğer tarayıcılarınızın kısayolları ile tekrarlayın.
 • Virüsün kendisini tekrar indirmeyeceğinden emin olmak için zamanlanmış görevlerinizi denetleyin.

Nasıl Kalıcı Apsr.xyz Virüs (otomatik) Kaldırma Kılavuzu Kaldırın

Lütfen, bir kez tek bir virüs ile enfekte olduğunu unutmayın, tüm sistem veya ağ ödün ve diğer birçok enfeksiyonlar için geniş açık tüm kapılar sağlar. El ile kaldırmanın başarılı olduğundan emin olmak için, olası kayıt defteri artıklarını veya geçici dosyaları tanımlamak için herhangi bir profesyonel kötü amaçlı yazılımdan koruma programının ücretsiz tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

This article was published in Uzaklastirma. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

↳ Apsr.xyz virüsünü tespit etmek için Anti-Malware aracını indirin 
Microsoft işletim sistemi ile uyumlu!

 • Virüs Yeniden Doğarsa Ne Yapabilirim? SpyHunter enfeksiyonu otomatik olarak kaldırabilirse, ücretsiz destek ekibine bir soru gönderin ve size yardımcı olacaktır.
 • SpyHunter, virüsten kurtulmak için önerilen kaldırma aracıdır, ancak isterseniz yalnızca tarayıcı ücretsizdir
  kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırın, kötü amaçlı yazılım için Profesyonel Kaldırma aracını kaydettirmeniz gerekir.

© 2019 virusukaldirma.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in